Zadaj pytanie radnemu Dawidowi Jereczkowi

Zadaj pytanie radnemu Dawidowi Jereczkowi
W czwartek nagrywamy "Przesłuchanie" z radnym Rady Miasta Dawidem Jereczkiem.

Masz pytanie do radnego? Zadaj je w komentarzu lub na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/koscierzyna24info/.


Dziękujemy za Państwa zaangażowanie w przygotowywanie wywiadu. Rozmowę można już obejrzeć TUTAJ.

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

do redakcji
do redakcji 21.04.2018, 07:52
WAŻNE- należałoby dopytać o źródło utrzymania-miejsce pracy,gdyż radny bezrobotny nie wszystkim odpowiada
do redakcji
do redakcji 21.04.2018, 07:47
Do redakcji-proponuję,aby na wstępie radny przedstawił się w kilku zdaniach;np.ile ma lat,jaki wykonuje zawód,czy ma rodzinę itp. Osoby 50+ nie muszą znać radnego,a pewne dane są ważne
Grześ
Grześ 18.04.2018, 07:03
Czy zamierza Pan kandydować na stanowisko burmistrza Kościerzyny? Czy to prawda, ze jest Pan oficjalnym kandydatem Inicjatywy?
Hdjdnddbeh
Hdjdnddbeh 18.04.2018, 11:27
Oby nie. Nie nadaje się.
IIIIIIGKSIIIIII
IIIIIIGKSIIIIII 17.04.2018, 20:52
Co Pan zrobił (zorganizował) dla swojego okręgu z którego Pan startował w ostatnich wyborach?
Greg
Greg 17.04.2018, 20:34
Jaką widzi Pan alternatywę w postaci osoby dla burmistrza Michała Majewskiego?
qwerty
qwerty 17.04.2018, 20:17
Jak Pan skomentuje fakt, że jeden z obecnych radnych, który był czynnym przeciwnikiem Inkubatora Przedsiębiorczości w Kościerzynie, aktualnie korzysta z jego "dobrodziejstw" i tam prowadzi firmę?
MonikaCZ.
MonikaCZ. 17.04.2018, 14:51
Co Pan sądzi o referendum w sprawie likwidacji straży miejskiej, ponieważ bardziej skupiają się na wpisywaniu mandatów za brak biletu do parkometru niż na osobach zataczających się w centrum miasta w południe, straszących dzieci? Czy Radni mogą wywrzeć wpływ na komendanta straży miejskiej aby zmienił priorytety i zajął się (oraz jego strażnicy) w końcu problemami wyższego rzędu?
Piotr
Piotr 17.04.2018, 14:31
Jaki ma Pan (lub cała Inicjatywa) pomysł na to aby powstało w naszym mieście i okręgu więcej przedsiębiorstw dających miejsca pracy? Jak zachęcić potencjalnych inwestorów?
PYTANIA
PYTANIA 17.04.2018, 14:25
Dlaczego Inicjatywa nie serwuje mieszkańcom nowych inicjatyw? Dlaczego ta grupa radnych nie ma pomysłu na miasto? Dużo się mówi o upadku Inicjatywy lecz sami zainteresowani nie chcą się do tego przyznać. Czy można się do tego odnieść? Czy jest to spowodowane odcięciem się lidera czyli Marcina Modrzejewskiego?
REDAKCJO!!!
REDAKCJO!!! 17.04.2018, 11:21
Kiedy w przesłuchaniu będzie gościł wójt gminy Kościerzyna? Mam kilka pytań odnośnie funkcjonowania straży gminnej.

Pozostałe