"Inicjatywa działa cały czas"

"Inicjatywa działa cały czas"
Gościem "Przesłuchania" jest Dawid Jereczek - radny Rady Miasta.

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkaniec
mieszkaniec 4.05.2018, 20:53
Panie radny- z kim się pan zadaje takim się pan staje....lejemy lejemy
xwy
xwy 25.04.2018, 15:51
Radni obudzili się
mieszkaniec okręgu 13
mieszkaniec okręgu 13 24.04.2018, 19:56
Jestem mieszkańcem okręgu 13 i przyznam, iż mile się zaskoczyłem postawą radnego Jereczka. Mimo, że jego działania nie były uwiecznione medialnie, to nie zapominał o mieszkańcach. Od samego początku organizował spotkania z mieszkańcami, zajmował sie istotnymi sprawami dla zwykłego mieszkańca. Ja jestem zadowolony
Jsjdhsnzkekksidl
Jsjdhsnzkekksidl 25.04.2018, 01:00
Bla bla bla bla... Konkrety, daj konkrety, a nie H2O lej.
wyborca
wyborca 25.04.2018, 07:15
konkrety są w wywiadzie, to co zrobił to monitoring na parkingu przy urzędzie miasta, a reszta z obiecanych postulatów nie jest niestety zrealizowana. Fajny z niego człowiek, ale faktycznie to... nic konkretnego za tej kadencji nie zrobił, a szkoda bo go szanuję i liczyłem na jego działania
szkoda czasu
szkoda czasu 22.04.2018, 19:11
Skusiłem się, wytrzymałem do końca i ......zmarnowałem tylko czas.
Mieszkanka
Mieszkanka 21.04.2018, 20:37
Moim zdaniem, to typowy radny - bezradny. Konkretne działanie skończyło się na obietnicach przed wyborami. Po wyborach radny podwładny służbowo jest usłużny burmistrzowi - maszynka do głosowania uchwał przygotowanych przez burmistrza. Ciekawe, jaki pomysł miał radny gdy przed wyborami obiecywał obniżenie opłat za wodę i ścieki o 20% ?
xyz
xyz 23.04.2018, 19:35
Moim zdaniem, taki komentarz mogla lub tez mógł napisać jakiś zazdrosny radny, nieładne zagranie. W moim odczuciu radny Jereczek wypowiada się do rzeczy, niczego nie wyolbrzymia, odpowiada na zadane mu pytania i tak trzymać, życzę powodzenia
Ola
Ola 24.04.2018, 00:49
A w moim odczuciu dużo racji w tym, że obiecanki cacanki. Gdzie te wielkie obniżki wody i ścieków itp? Dużo na ulotce było, zero się z tego zrobiło. Takich kandydatów na radnych to ja mogę ci w ciągu godziny uzbierać. Czyny i czyny, a tu ich brak. Monitoring na parkingu pod urzędem? Serio?! Przypisywać coś co urząd miasta od dawna robił etapowo zaczynając od ścisłego centrum miasta? Proszę cię. Wykaż choć cień inteligencji.

Pozostałe