UKS PCM znowu wygrywa!

  • 26.04.2018, 11:16
  • Marta Gerbatowska
UKS PCM znowu wygrywa!
UKS PCM zapisał na swoim koncie kolejne zwycięstwo. Po sobotniej wygranej z KPR-rem Gminy Kobierzyce, w środę nasze szczypiornistki pokonały Piotrcovię Piotrków Trybunalski.

Finałowym celem UKS PCM jest ósme miejsce w tabeli i trzeba przyznać, że zespół jest na dobrej drodze do jego osiągnięcia. Środowy mecz w Sokolni potwierdził świetną formę kościerzynianek, choć nie był to spacerek. Początek szedł świetnie, na 5 minut przed przerwą wygrywaliśmy 14:9. Jednak przeciwniczki zmobilizowały się, wrzuciły wyższy bieg i pierwsza połowa zakończyła się remisem 14:14.

Tuż po zamianie stron Piotrcovi udało się wyjść na prowadzenie. Zaczęła się bardzo wyrównana walka, z której zwycięsko wyszła jednak Kościerzyna. Ostatnie dwie bramki rzuciły Malwina Hartman i Magda Krajewska, ustalając wynik spotkana na 32:30.

Najbliższy mecz z Koroną Handball Kielce odbędzie się na wyjeździe w niedzielę 29 kwietnia. Wygrana w tym spotkaniu zagwarantuje UKS PCM utrzymanie w Superlidze. Trzymamy kciuki!

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Olga
Olga 6.05.2018, 11:38
Gratuluję kolejnej wygranej!
Kibic
Kibic 5.05.2018, 23:06
Dzisiaj drużyna wygrała kolejny mecz, ale na tym portalu cisza w tym temacie. Jeżeli jest porażka, to informacje płyną szybko. Proszę o obiektywizm. Jest sporo kibiców czekających na informacje sportowe, a tym bardziej takie dobre.
Zastanowcie sie, co piszecie
Zastanowcie sie, co piszecie 6.05.2018, 15:04
Przeciez na Facebooku koscierzyna24,info byla TRANSMISJA NA ŻYWO tego meczu. Chyba szybciej już sie nie da informować.
Do kibica
Do kibica 6.05.2018, 15:07
A na tym portalu informacje o UKS PCM sa zawsze, wiec te prosby o obiektywizm to jakas paranoja chyba. Transmisja meczu na zywo byla i kazdy moze go ciagle obejrzec na Facebooku koscierzyna24.info
Kibic
Kibic 6.05.2018, 15:54
nie wszyscy mają facebooka, a tutaj można zobaczyć kiedy był ostatni wpis o UKS PCM 26 kwietnia, czyli kilka meczy temu. To nie paranoja ale fakty, które mówią same za siebie.
Prosze Kibica
Prosze Kibica 6.05.2018, 18:03
Mowi sie meczów, a nie meczy. Chyba widac, ze pojawiają sie tu informacje o meczach, ktore zespol gra u siebie, bo ekipa nie jeździ za UKS PCM po calej Polsce, zeby wszedzie nagrywac materiał.
Dorota
Dorota 6.05.2018, 08:03
Gratuluję to było by 7 zwycięstwo niemal pod rząd, z jedną przegraną i jednym remisem, taki wynik jest wręcz niesamowity. Cieszę się że jesteście w super lidze, to jest coś czym możemy się pochwalić w całej Polsce.
Gratuluję
Gratuluję 5.05.2018, 02:48
Gratuluję wygranych 6 meczy i liczę na to, że jutro też tak wspaniale będziecie grały. Macie teraz naprawdę dobrą formę i wspaniałe przygotowanie. Tak trzymajcie.
o
o 2.05.2018, 17:42
lepszy remusowy karzeł niż Ekstraliga
Kibic
Kibic 2.05.2018, 16:59
Brawo dziewczyny Gratulacje dla trenera, to co robicie to prawdziwe mistrzostwo.
Mariusz T
Mariusz T 2.05.2018, 12:52
Na osiem meczy aż 6 zakończone zwycięstwem, a jeden remisem. To jest wspaniały wynik, niezwykłe osiągnięcie całej drużyny i trenera. Gratulacje wielkie panie Darku
Wierny kibic
Wierny kibic 4.05.2018, 08:19
zespól ma naprawdę niesamowicie dobrą passę, jednak na tym portalu o tym nie ma ani słowa, ciekawe dlaczego tak dobre wiadomości nie są opisywane?
Robert
Robert 30.04.2018, 19:13
no to macie kolejną wygraną, co tutaj można napisać oprócz gratulacji i wyrazów wielkiego szacunku dla waszej ciężkiej pracy? Chyba tylko to, że powinnyście być bardziej doceniane przez miasto i nie tylko.
Kibic do kolo
Kibic do kolo 30.04.2018, 13:13
Info było już wczoraj na Facebooku koscierzyna24.info.
kolo
kolo 30.04.2018, 11:39
Korona Handball Kielce - UKS PCM Kościerzyna 22:25 (9:10)

A nasi redaktorzy śpią?
Kaszuba
Kaszuba 30.04.2018, 13:32
No to rewelacja, takich pozytywnych wieści powinno być jak najwięcej. UKS PCM to jest drużyna która sławi to miasto na cały kraj, to jest super liga, to wielkie osiągniecie jak na taką dziurę, ale dla miasta liczą się inni, a drużyna dostaje ochłapy. Przykre to jest i to bardzo
Joana
Joana 29.04.2018, 07:50
kolejny wygrany mecz za wami, byle tak dalej laski
Szlemik
Szlemik 28.04.2018, 15:05
Fantastyczny UKS PCM ! Gratulacje ! Atu małe miasteczko , WIELKI zespół i kompletny brak zainteresowania władz Regionu . Nawet przed wyborami . Ale kibice w WAS wierzą i nie zostawią jak oni !!! Brawo
Adam
Adam 28.04.2018, 15:20
święta prawda, zespół daje z siebie więcej niż 100% a kto jest doceniany? Kibice będą z Wami na dobre i na złe.. tak jak w życiu powinno być
o
o 27.04.2018, 18:23
gratuluję,byłem,widziałem,a gdzie ta kaleka umysłowa-Kibic?
ziomek
ziomek 27.04.2018, 13:53
gratuluję kolejnej wygranej
pp
pp 27.04.2018, 09:28
tak trzymać
Dorota
Dorota 27.04.2018, 07:26
dobry mecz! wspaniała wygrana! to nasze dziewczyny z super ligi!
Dany
Dany 27.04.2018, 06:14
Gratulacje, tak trzymać. Warto było przyjść na mecz.
Jarek
Jarek 26.04.2018, 21:50
to jest wynik naprawdę ciężkiej pracy i dobrego trenera, inaczej nie zaszły by do super ligi
TP
TP 26.04.2018, 14:08
Gratulacje
Fan Fan
Fan Fan 26.04.2018, 12:16
Nasza drużyna najlepsza na świecie! Brawo UKS PCM
Stynka
Stynka 26.04.2018, 12:08
Gratulacje, co za emocje! No i ciężko wywalczone zwycięstwo! Tak trzymajcie!

Pozostałe