"Ja w UKS PCM zawsze wierzyłem"

"Ja w UKS PCM zawsze wierzyłem"
W "Przesłuchaniu" gościmy Dariusza Męczykowskiego - trenera UKS PCM Kościerzyna oraz radnego Sejmiku Województwa Pomorskiego.

W środowym meczu z Jelenią Górą nie udało się sięgnąć po szóste z rzędu zwycięstwo, ale możemy być pewni, że w przyszłym sezonie UKS PCM będzie dalej grał w Superlidze. W grudniu, gdy ostatnio rozmawialiśmy w „Przesłuchaniu” zespół miał złą passę i był na przedostatnim miejscu w tabeli. Jak udało się dojść do formy? Co zmobilizowało drużynę?

Czy w przyszłym sezonie szykują się jakieś zmiany kadrowe?

Czy do naszego miasta i powiatu trafią w najbliższym czasie pieniądze z województwa? Jakie drogi będą remontowane i co z bardzo niebezpiecznym skrzyżowaniem w Małym Klinczu?

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wyborca
wyborca 24.05.2018, 12:48
,,Jakie drogi będą remontowane i co z bardzo niebezpiecznym skrzyżowaniem w Małym Klinczu?"
Wszyscy o tym wiedzą i od dwóch kadencji coś z tym robią. I ciągle nic nie widać, a ludzie wciąż tam giną.
Kiedy nasze władze przestaną tylko gadać?
mieszkaniec gminy kościerzynan
mieszkaniec gminy kościerzynan 24.05.2018, 12:27
Co pan Piechowski, to nie on decyduje o kasie jak sam mówi od 8 lat, lecz Radni Gminy Kościerzyna.
Marek
Marek 15.05.2018, 10:22
Do Andrzeja. Masz rację. Najbardziej rozbawiło mnie pytanie tego orła, kim jest profesor Czerwiński.
Merkus
Merkus 15.05.2018, 10:49
oj tam oj tam, będzie dobrze, fajnie by było zrobić taki wywiad z pytaniami, to był fajny pomysł i godny kontynuacji o co bardzo proszę
Zygfryd
Zygfryd 16.05.2018, 21:35
popieram, warto zadać pytania od internautów i usłyszeć na nie odpowiedzi, to jest bardzo ciekawa forma przesłuchania
Szumleś
Szumleś 15.05.2018, 08:17
pana działania możemy poznać po dobrych wynikach, gratulacje wielkie
Andrzej
Andrzej 14.05.2018, 23:32
Jestem zażenowany tą dwójką "dziennikarzy".Jak chcecie rozmawiać o sporcie, zwłaszcza sporcie na poziomie najwyższej klasy rozgrywkowej piłki ręcznej kobiet, to trzeba było sie przygotować, a nie wtrącać co chwilę jakieś nieistotne, infantylne "pytania", robiąc do tego mądre miny. Amatorszczyzna i żenada.
grobus
grobus 14.05.2018, 16:43
Schudnij darmozjadzie.
ohydny wpis
ohydny wpis 14.05.2018, 20:48
bardzo prymitywny wpis
puszysta
puszysta 14.05.2018, 17:28
ocena człowieka po tuszy, po wyglądzie pokazuje tylko jaką osobą jest oceniający, a po takim wpisie widać że to osoba z którą nie warto się zadawać
Micky
Micky 14.05.2018, 14:33
super liga jest super ;0) Brawo dziewczyny
k
k 13.05.2018, 19:38
Gratulacje panie Męczykowski i dla dziewczyn jesteśmy dumni .
Pasierbiewicz
Pasierbiewicz 13.05.2018, 20:27
Ode mnie również szczere gratulacje za to co pan zrobił w tym sezonie
Adamos
Adamos 13.05.2018, 23:13
gratulacje gratulacjami, ale przydał by się jeszcze jeden wywiad poprzedzony pytaniami czytelników tego portalu, niech wszyscy są równo traktowani
Marek K
Marek K 14.05.2018, 10:32
również proszę o wywiad pana Męczykowskiego ale z pytaniami, aby forma była taka jak w poprzednich wywiadach
Madzia
Madzia 12.05.2018, 01:05
pozytywny koleś z niego, chociaż jeden co robi a nie tylko krytykuje innych
wyborca z wyboru
wyborca z wyboru 12.05.2018, 08:49
oj tak masz racje, on czy przed wyborami czy po nich jest taki sam, dostrzega drugiego człowieka, facet może liczyć na mój głos, no ale jest też duża część polityków z przypadku, która zapomina o tym, że politykiem się bywa, a człowiekiem się zostaje ci ludzie niestety nie mają u mnie szans
pytanie do redakcji
pytanie do redakcji 11.05.2018, 13:09
Dlaczego nie było tym razem "zadaj pytanie"? Mam pare pytan do tego pan i jestem ciekaw odpowiedzi
dociekliwy
dociekliwy 13.05.2018, 12:48
forma wcześniejszego zadawania pytań przez internautów jest bardzo dobra i ciekawa. Męczykowski też powinien odpowiadać w ten sposób. Dobrze by było go raz jeszcze zaprosić do studia i poprzedzić wywiad pytaniami
kazik
kazik 12.05.2018, 11:03
może pytania były zamówione? też mi brakowało tej możliwości zaproponowania pytania.
Dron
Dron 13.05.2018, 17:10
warto mu zadać pytania, chcę wiedzieć jakie ma plany i co zrobił do tej pory
Tdyhdhejwo
Tdyhdhejwo 11.05.2018, 22:41
Czyżby bał się pytań od mieszkańców? Widocznie tak jeśli tym razem z tego zrezygnowali.
Jowwi
Jowwi 11.05.2018, 13:21
ja też mam kilka pytań do niego jako do polityka, a jeżeli chodzi o sport to gratuluję naprawdę ogromnego sukcesu
Jola
Jola 12.05.2018, 12:35
warto go zaprosić raz jeszcze, aby odpowiedział na pytania mieszkańców. Tylko kilka takiego rodzaju wywiadów było i się sprawdziły
Aleksandra
Aleksandra 11.05.2018, 12:00
Idą wybory... trzeba zrobić wywiad przed wakacjami bo po wakacjach miesiąc / dwa przed ważnym dniem to już nie wypada.
Adam Wielecki
Adam Wielecki 11.05.2018, 12:42
Najważniejsze Olu, że wygrali i o tym warto mówić. Taka była fala hejtu i jadu na trenera i dziewczyny, a one pokazały wielką klasę. Jeżeli zaś chodzi o wybory to jestem za tym aby kandydował i wygrał, bo takich działaczy nam trzeba którzy pracują nie tylko przed wyborami, ale cały czas.
PaX
PaX 12.05.2018, 13:45
to prawda jak drużynie szło źle to w łyżce wody by co niektórzy ją utopili, ale na szczęście to tylko kilka zawistnych ludzików, teraz drużyna pokazała na co ją stać
k
k 13.05.2018, 19:33
Może tego było trzeba , żeby pokazały na co je stać .
YT
YT 11.05.2018, 11:31
działaj działaj, takich ludzi nam potrzeba
Jopek
Jopek 11.05.2018, 11:07
jeden z niewielu gości, który dokładnie orientuje się w tym co mówi
Jowita
Jowita 11.05.2018, 10:39
Jak człowiek ma prawdziwą pasję w sobie i chęci do działania to może zrobić dużo dobrego. Cieszy mnie że w naszej chorej polityce są jeszcze takie osoby jak pan Dariusz.
Jan T
Jan T 11.05.2018, 10:16
fajnie, że zespół awansował, serdecznie tego gratuluję. Jeżeli chodzi o młodzież to dobry pomysł aby ją aktywizować, sport to zdrowie i same pozytywy. Oby to była jakaś alternatywa dla komputerów i cybercywilizacji
Marek
Marek 11.05.2018, 10:09
zawsze wierzyłem w tego faceta i się nie zawiodłem
Bart
Bart 11.05.2018, 14:05
z tak małą kasą wprowadzić zespół do super ligi i go tam utrzymać to niezły wyczyn, tylko podziwiać takich ludzi
Treder
Treder 11.05.2018, 14:39
ha ha ha dobrze napisane, bo przez brak kasy tracimy dobre zawodniczki które w tej drużynie zdobyły doświadczenie i zostały zauważone przez inne kluby, a szkoda takiego wielkiego potencjału
M.W.
M.W. 11.05.2018, 22:58
Lecz gminy łożą na prywatny zespół i czyjeś hobbi. Bez sensu, a dzieci głodne, brak ścierek rowerowych i bezpiecznych dróg.

Pozostałe