Zadaj pytanie dyrektor MOPS

  • 17.05.2018, 10:42
Zadaj pytanie dyrektor MOPS
W piątek nagrywamy program z dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Masz pytanie do Sylwii Trzebiatowskiej-Glok? Zadaj je w komentarzu!

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obywatel
Obywatel 13.06.2018, 09:03
Czy może pani powiedzieć coś na temat sprawy na policji którą niedawno miała miejsce....chodzi o zakup sprzętu sprzatajacego od męża .....?
Obywatelka świadoma
Obywatelka świadoma 13.06.2018, 10:29
tam na pewno wszystko jest w porządku. Ta pani ma wszystko przemyślane. Nawet jak coś jest zakupione od męża to nie róbmy z tego afery bo i po co, to nic nie da. Tej pani nikt i nic nie ruszy, ona może zrobić wszystko co chce.
Jan
Jan 13.06.2018, 13:31
takie osoby idące po trupach do celu zawsze spadną na cztery łapy i nieważne jest komu jakie zło wyrządzą
emeryt Jaś
emeryt Jaś 23.05.2018, 07:49
MOPS to wyjątkowo kosztowna i zbędna instytucja. Ich fenomenem zawsze było to,że z jednej strony ściągają kasę za sprzedaż alkoholu,a z drugiej strony organizują pikniki i inne imprezy , gdzie sprzedają alkohol--to taka zwykła hipokryzja
Tomasz
Tomasz 21.05.2018, 14:26
Zmiana na lepsze! Pani dyrektor tak trzymać!
 To Masz
To Masz 21.05.2018, 14:46
tak trzymać na krótkiej smyczy tych co się nie lubi, a tych co się lubi (donosicieli) wynagradzać
Tomasz Oszustnik
Tomasz Oszustnik 21.05.2018, 19:12
widać, że Tomek nie pracuje w MOPS, nie zna realiów tej jednostki, nie ma porównania jak było za pani Janki a jak jest teraz
Do szanownej redakcji
Do szanownej redakcji 20.05.2018, 09:00
Kiedy w Waszym programie wystąpi wójt gminy Kościerzyna? Mam kilka pytań odnośnie funkcjonowania straży gminnej. Te
nowa karczma
nowa karczma 19.05.2018, 21:31
A gdzie info o tym,ze komendantowi strazy miejskiej spalila sie buda???? Tajne??? Komus podpadl,bo zbyt wzorowo wypalnial obowiazki i go podpalili??
klientka
klientka 18.05.2018, 12:33
wszystko co pani sieje to i pani zbierze, każde zło wraca ostatecznie do tego kto je zrodził, nie życzę pani źle ale tylko tego aby traktowano panią w taki sam sposób jak i pani traktuje innych
Michalak
Michalak 18.05.2018, 10:16
Mam pytanie czy pani Janka może wrócić na swoje dawne stanowisko, aby w MOPS była znowu atmosfera sprzyjająca pracy? Pracownicy potrzebują przede wszystkim spokoju aby skupić się na tym co najważniejsze czyli klientach, a nie stosach papierologii czy narastającym stresie.
MonikaT
MonikaT 18.05.2018, 07:38
oprócz zwolnienia dyscyplinarnego nagana z wpisem do akt jest jedną z najgorszych kar dla pracownika. Moje pytanie brzmi ile takich właśnie kar dała pani swoim pracownikom podczas tak krótkiej kadencji? I dlaczego tak dużo? Nie pytam o personalia tych osób.
wazeliniarka
wazeliniarka 17.05.2018, 14:46
teraz w sekretariacie od kilku dni królują niebieskie meble. Moje pytanie kto wymyśla kolorystykę i design w MOPS, czy ma pani zatrudnione jakiegoś stylistę? Czy pani dyrektor może sama siedzi i wymyśla zmiany, zmiany, zmiany
kolejność według dyrekcji
kolejność według dyrekcji 18.05.2018, 11:38
1. wygląd jednostki, 2. terror, 3. papierologia, 4. terror długo nic, 5. klient
Janina
Janina 17.05.2018, 14:28
w mops wciąż są przeprowadzane remonty i w ostatnim czasie wymiana mebli. Czy to oznacza, że poprzednia pani dyrektor w takim złym stanie zostawiła placówkę, czy pani ma inną wizję wyglądu biur? Czy naprawdę nie można tych pieniędzy inaczej spożytkować? Czy ta wymiana mebli i wystroju to najważniejsza ze spraw?
Petent
Petent 13.06.2018, 08:58
Slyszalam że remonty przede wszystkim przebudowa kasy była głównie dlatego że petenci przychodzacy po pieniądze do kasy śmierdzą pani dyrektor. Teraz nie muszą wchodzić w głąb korytarza.
Kościerzak
Kościerzak 17.05.2018, 13:55
Czy została Pani zatrudniona na stanowisku Dyrektora MOPS w efekcie przeprowadzonego konkursu na stanowisko urzędnicze?

Pozostałe