Poznajmy kandydatów na burmistrza: Michał Majewski

  • 4.09.2018, 14:26 (aktualizacja 04.09.2018 15:57)
Poznajmy kandydatów na burmistrza: Michał Majewski
Wybory coraz bliżej. Zgodnie z zapowiedziami Michał Majewski będzie kandydował na drugą kadencję. Z jakiego komitetu startuje, czyje ma poparcie i jakie są jego priorytety?

FILM

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (105)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kościerzak
Kościerzak 19.10.2018, 17:42
Kompletnie nie ma na kogo głosować, jeden kandydat bardziej rozczarowujący od drugiego. Nikt obiecujący.
Życzliwy ludziom.
Życzliwy ludziom. 11.10.2018, 08:38
Zawsze się zastanawiałem jak zniszczyć nienawiść w człowieku ale widzę, na chwilę obecną jest to niemożliwe, gdyż zdobycie władzy nad drugim człowiekiem i duża kasa jest na pierwszym miejscu. Tylko ja i ja. Dlatego ludziom platfomy daję to pod rozwagę. Ludzie tej opcji nie słuchali wielkiego Jana Pawła II i zniszczyli ten kraj wysprzedając go gdzie tylko można a zarazem założyli piątą kolumnę donosząc na swój kraj i naród. Proszę tych ludzi żeby zeszli z złej drogi i przypomieli sobie encykliki i wystąpienia Jana Pawła II do narodu polskiego. Życie na tej ziemi przebiegnie szybko a jakie będzie jego rozliczenie z własnego sumienia. Uczciwa praca dla dobra społeczństwa będzie zawsze dobrze nagradzana. Podsumowując chcę powiedzieć, że nie jestem w obecnej chwili z żadnej opcji politycznej a w polityce byłem dziesiątki lat i mam chyba pewne doświadcznie aby przekazać swoje obserwacje. Do polityki nie idzie się dla siebie a dla poprawy życia współobywateli. Programy jak i wypowiedzi ludzi startujących w tych wyborach to dziecinada. Jestem za tym aby głosować na człowieka a nie partie polityczne. Pozdrawiam i życzę rozsądku w tych wyborach społeczeństwu.
Dziadek Mróz
Dziadek Mróz 9.10.2018, 14:38
Do Colt
A czy my przypadkiem nie mamy ordynacji proporcjonalnej i tak na serio to głosujemy na partie a nie ludzi? Więc w pierwszej kolejności osoby z 1 i 2 miejsca się dostaną do rady?
Colt
Colt 6.10.2018, 08:29
Ludzie , błagam Was, nie głosujcie na 1 lub 2 na listach, bez względu na ugrupowanie. Nie głosujcie na stare persony, kierujące się jedynie własnym interesem.
Wiki
Wiki 29.09.2018, 21:44
Najlepszy burmistrz w Kościerzynie od wielu lat, trzymamy kciuki za pana zwycięstwo. Nie otacza się karierowiczami i pochlebcami tylko uczciwymi ludźmi. Za to Pana szanujemy.
,××××××
,×××××× 25.09.2018, 11:05
Mieszkańcy powinnyśmy uruchomić burmistrzowi LICZNIK KŁAMSTW.!
Majewski i Jereczek?
Majewski i Jereczek? 13.09.2018, 15:16
Czy to prawda, że pan Majewski i Pan Jereczek już podzielili skórę na niedźwiedziu - Majewski Burmistrz a Dawid Zastępca. Panie Dawidzie wszyscy widzimy jak Pan biega wokół Pana Majewskiego, oj dzieje się !!! Haha
NIC NIE MOGĘ
NIC NIE MOGĘ 13.09.2018, 15:49
Obiecuje a PO wyborach i tak swoje zrobi
Anna K.
Anna K. 17.09.2018, 19:17
Jak poprzednio...
Kinga
Kinga 12.09.2018, 11:02
Mieszkańcy Kościerzyny jak nie są wam obojętne sprawy naszego miasta oraz jego przyszłość , zangążujcie się idziecie na wybory i głosujcie!!.Wszystko w waszych rękach!.Jak nie pójdziecie , to zostanie ten sam najgorszy burmistrz w historii naszego miasta!!!!!! ..............
Majewski do Czuchy :
Majewski do Czuchy : 11.09.2018, 21:37
- "Panie Burmistrzu"
Teraz już wiem, kto jest Panem dla kogo. A miało to miejsce dzisiaj na rynku. Jednak te negatywne wpisy na NIC NIE MOGĘ coś prawdy mają.
wędkarz
wędkarz 11.09.2018, 21:54
co tam się stało? Czy lepsza akcja niż na 70 leciu wędkarzy, gdzie Szymon Słomiński wyszedł do mównicy przed burmistrzem a potem jeszcze chciał wspólne zdjęcie z zaproszonymi gośćmi.. no a szef miasta co miał zrobić, położył na ziemi to co trzymał w ręce i poszedł do zdjęcia, to była taka niezręczna sytuacja, że aż wstyd. No ale takich ludzi się zatrudnia. Najpierw pan Słomiński na dyrektora, a potem jego ojciec na kandydata na burmistrza
XX
XX 11.09.2018, 16:32
Prawda mocno boli , jest niewygodna dla włodarza i jego koleżanki nowej dyrektor z
TECZKI szkoły nr 6 .JEST TO NAJWIĘKSZY PRZEKRĘT w okresie jego kadencji ! Być może jak to dobrze zrozumieją mieszkańcy i wyciągną właściwe wnioski , to ten przekręt umożliwi nam mieszkańcom pozbycie się na zawsze z polityki tak podłego marnego katolika pisiora.Przez dwie kadencje i nie tylko poprzednia DYREKTOR była SUPER PEDAGOGIEM, DYREKTOREM MANAGEREM NIEZWIĄZANA Z BRUDNĄ POLITYKĄ , do czasu kiedy to odgórnie zaczęto wymieniać we wszystkich urzędach firmach, szkołach itp. ,normalnych ludzi na OBAJTKÓW, MISIEWICZÓW, KOLESI.!!!. I tak to nasz włodarz PISIOR postanowił pozbyć się tak wspaniałej DYREKTOR z szóstki.!!.W białych rękawiczkach , zgodnie z prawem pozmieniał skład komisji, znalazł współpracowników donosicieli co dostarczali kłamliwych informacji co produkowali pisemne i ustne nieprawdziwe anonimy!.A podjęte swoje decyzje , ten tchórz przypisywał swoim zwierzchnikom , żeby się nikt z mieszkańców miasta niczego się niedomyślił.To wszystko zaczęło się w 2017 , a może prędzej tak jak reforma ZALEWSKIEJ. Pozdrawiam serdecznie normalnych mieszkańców naszego Pięknego miasta
pisiak
pisiak 11.09.2018, 18:28
Do XX
Nie wytrzymujesz presji ??? A może jesteś jednym z pracowników szkoły, którzy popierali byłą panią dyrektor ? Fakty są takie, że szóstka ma nową panią dyrektor i trzeba zaakceptować ten fakt i koniec. Mam jedno pytanie - dlaczego w innych szkołach w tym mieście nie było i nie ma takich protestów jak w szóstce ??? Przypomnę, że w innych szkołach też były konkursy na dyrektorów i tak jakoś wszystko bez problemów przebiegło. A może tu tak głośno, bo ta największa kościerska szkoła ma wśród swoich pracowników wielu KOD-owców, czarnomarszowców, antypisiorów i PO-pleczników.
Aga
Aga 11.09.2018, 19:45
Widzę , że zmyślasz i błądzisz pantofelku! Konkursy na dyrektora odbyły się w Urzędzie Miasta w różnych terminach i dotyczyły dwóch szkół ,,3" i ,,6".W konkursie nie wyłoniono kandydatów nie osiągnęli wymaganej liczby punktów.Dwóch kandydatek nie dopuszczono , wygrałyby z dużą przewagą!Nie powtórzono konkursu zgodnie z prawem oświatowym ,bo zakończyłoby się porażką burmistrza i zleceniodawców.Łatwiej bezprawnie było zatrudnić dyrektorów z TECZKI. Informacje są dostępne w internecie sesja rady miasta oraz tv i prasa!!
AntyKaczor
AntyKaczor 11.09.2018, 17:46
XX - może i był to jeden wielki przekręt - ale prawda jest taka, że SP6 była bardzo słabo zarządzana, a w środku panował chaos i kompletny bałagan. Jestem zagorzałym przeciwnikiem PiS-u, lecz cieszę się, że w tej szkole nastąpiła zmiana zarządcy - lepiej dla dzieci, nauczycieli i rodziców. Pozdrawiam serdecznie.
rodzic
rodzic 11.09.2018, 21:55
Chaos to jest teraz !!
Ola
Ola 11.09.2018, 18:56
Prawdy dwie jeśli tak dobrze wszystko o szkole wiesz a nie masz widzę pojęcia o zarządzaniu pisząc takie bzdury i kłamstwa to jesteś jednym z kilku nauczycieli zdrajców donosicieli kłamstw bez moralnego kręgosłupa.!.Ponad 95% nauczycieli tej szkoły jest inngo zdania co powiedziały publicznie przedstawicielki Rady Pedagogicznej na sesji Rady Miasta. Możesz też być cenzorem burmistrza i dla zmylenia czytelników niepisiorem.Dla mnie jesteś betonem pisiorem!! , z ograniczonym intelektem.!!!
Rd
Rd 11.09.2018, 14:27
Władza usłunęła z www.kościerzyna24info wszystkie informacje o rozpoczęciu roku szkolnego w 6. To znaczy , że manipuluje mediami czy to w porządku?
Do Rd
Do Rd 11.09.2018, 15:01
Ktos tu traci kontakt z rzeczywistoscia. Wszystkie informacje sa na miejscu, chociazby tu: http://www.koscierzyna24.info/wiadomosci/2588,nowy-rok-szkolny-i-nowa-dyrektor-w-sp-nr-6
Prosze nie kłamać, to bardzo nieladnie.
Rd
Rd 11.09.2018, 17:04
Informacja o rozpoczęciu roku szkolnego w 6. została z pierwszej strony usłunięta ,zaś inne nawet bardzo stare nadal są.Usłnięcie tak ważnej dla mieszkańców z pierwszej świadczy ,że państwo stracili kontakt z rzeczywistością a nie ja. Czasy cenzury w Europie minęły ,powinni być państwo obiektywni i niezależni bo o to w demokracji chodzi, chyba że w naszym mieście jest inaczej !
Paranoja
Paranoja 11.09.2018, 17:24
Hehehe, usunieta? Chyba raczej spadla z biegiem czasu na druga stronę. Taka kolej rzeczy! Ciagle to samo mamy czytac? Kazdy news ma date dodania, latwo sprawdzić:)
Do Rd ponownie
Do Rd ponownie 11.09.2018, 17:17
Stare wiadomosci sa spychane na dalsze strony przez nowsze, to chyba oczywiste. Zadna wiadomosc nie bedzie na pierwszej stronie wiecznie, to chyba oczywiste. Nic nie zostalo usuniete, jeszcze raz prosze, zeby nie klamac.
Olek
Olek 11.09.2018, 17:14
Weź se chlapnie i wyluzuj... wyjdzie na zdrowie
Majewski moralnie się zeszmacił
Majewski moralnie się zeszmacił 10.09.2018, 22:46
Majewski to człowiek bez moralnego kręgosłupa, załamany, niewiarygodny łotr nieudolnie rządzący Kościerzyną. Dla zachowania stołka burmistrza podpisze nie tylko pakt z diabłem, ale nawet z Radelskim. Pakt Majewskiego z Radelskim pokazuje jak nisko upadł Majewski, jak się moralnie zeszmacił.
Przestańcie oczerniać i kłamać
Przestańcie oczerniać i kłamać 11.09.2018, 16:40
Uważam, że te wszystkie komentarze powinno się zamieszczać po zalogowaniu, bo ludzie bezczelnie zamieszczają tu obraźliwe, kłamliwe i naruszające godność osoby burmistrza komentarze. Nikt tego zupełnie nie kontroluje. Jedna i ta sama osoba moze sie podszywac pod różnymi imionami i wypisywać setki wrednych komentarzy. Trzebaby popracować nad tą stroną.
Przestańcie oczerniać i kłamać!
Przestańcie oczerniać i kłamać! 11.09.2018, 15:19
Wszystkie te komentarze wedlug mnie pisze ta sama osoba i przechodzą one ludzkie pojęcie. Pan to bynajmniej nie musi podpisywać paktu z diabłem, bo sam juz z nim jest w komitywie i kłamliwym łotrem tak samo jest (nie wymyslilem tego, przytaczam tylko i odwracam w pana stronę pana własne słowa i oskarżenia, zniżając się do pańskiego poziomu) . Takich ludzi jak pan kole w oczy ludzka uczciwość, więc chcąc wybielić siebie innym nadaje pan swoje cechy.
Zniesmaczony
Zniesmaczony 10.09.2018, 14:50
Nie rozumiem o co chodzi, dlaczego M. MAJEWSKI nie startuje z PIs-u, wstydzi się tego czy gra na dwie strony, a może gra ze wszystkimi. Nie zapomnę jak zadano mu pytanie na kogo będzie głosował w wyborach prezydenckich Duda-Komorowski a on powiedział, że jeszcze nie ma kandydata! To kim on jest PIS - PO, NIEWIADOMO?
odbiorca wody
odbiorca wody 9.09.2018, 19:29
Panie Burmistrzu-dlaczego Kos-Eko zakupił program KOMPUTEROWY ,nieoszczędny???? Dostaję pisemną fakturę,ale na pierwszej stronie papieru ksero formatu A4 jest tylko mój adres-czy na prawdę mamy za dużo papieru i makulatury ???oraz kasy podatników-zero oszczędności w tej spółce miejskiej
NIC NIE MOGĘ
NIC NIE MOGĘ 8.09.2018, 22:09
Przepadniesz w pierwszej turze jak Twój lord w POprzednich wyborach.
Dawid
Dawid 7.09.2018, 14:30
Ten burmistrz rządzi o 4 łata za długo, a chce jeszcze !!! .......To 100% misiewicz i obajtek oraz fałszywy katokik w jednej osobie. !!!!.......... Jest przedstawicielem pierwszego SORTU .!!!!!..My KOŚCIERZACY KASZUBI dla tego pana jesteśmy tyko DRUGIM ,, SORTEM ''. !!!!!.....
Adam
Adam 7.09.2018, 18:38
Nie *** gownównozjadzie! Odwal się od burmistrza który w końcu jest człowiekiem a nie jak słoma czy Czucha tylko się nachapav i kolesiostwo!!!?
Ewa
Ewa 7.09.2018, 20:44
To odpowiedni poziom intelektualny PIERWSZEGO SORTU i dobrej zamiany.!!!!. Tak dalej.! Brawo!!
Jak się jest człowiekiem?
Jak się jest człowiekiem? 7.09.2018, 18:42
To co się stało z Jackiem?
Kropka
Kropka 7.09.2018, 10:05
Kiedy czytam te komentarze zastanawiam się kto jest ich autorem. Mieszkańcy naszego miasta, którzy pragną na stanowisku burmistrza człowieka bez wad, chodzącego ideału sami są pełni nienawiści, chamstwa, wulgarności, wypowiadają kłamliwe i obraźliwe opinie, piją do osobistych wartości, a nawet przekonań religijnych. Skierujcie trochę krytyki we własną stronę i zacznijcie od zmiany siebie, może wtedy nasza społeczność inaczej będzie wyglądała. Niektóre rzeczy od nas zależą, zacznijmy więc od zmiany siebie.
Takker
Takker 7.09.2018, 10:35
Myślę że są też osoby, które zostały w pewien sposób pokrzywdzone, zawiedzione, niezrozumiane, wyśmiane, obrażone. Myślę, że są wyborcy którzy otworzyli oczy i zobaczyli co zostało obiecane, a co zrealizowane.
Mak
Mak 7.09.2018, 09:09
Sondaż mówi sam za siebie.
Facet w starych butach , pomiętej koszuli, brudnych paznokciach - wizytówką miasta ????
Ja mówie NIE
Gość
Gość 7.09.2018, 14:26
Pańska wypowiedź świadczy o pana niskiej kulturze osobistej. Ja będąc panem bardziej bym się wstydził własnego brudnego charakteru... No ale ludzie będąc anonimowymi potrafią drugiego człowieka ze śmiechem na ustach i bezkarnie upodlić!
Anam
Anam 8.09.2018, 09:15
Zgadzam się, ta funkcja wymaga chociaż trochę ogłady, a obecnemu burmistrzowi na każdym kroku wystaje słoma z butów
A to już realny film
A to już realny film 6.09.2018, 22:29
https://youtu.be/Pa5TRMipukY
NIC NIE MOGĘ
NIC NIE MOGĘ 7.09.2018, 06:55
Zdradził już 4 lata temu. Zdradzi POnownie jak tylko będzie mieć ku temu okazję.
Reżyser drugi
Reżyser drugi 6.09.2018, 22:12
Panie burmistrzu, nie daj się,
Młodzianowska dogadana z Czuchą odstawią tragikomedię w trzech aktach.
Boże chroń miasto przed tymi ludźmi.
Ada
Ada 7.09.2018, 18:37
Boże broń miasto przed Czucha i jego poplecznikami!!!!!! Będzie sterowanie z drugiego fotela a rządzić będą ci co mają kasę. Ale jest nadzieja - znany sędzia poszedł siedzieć - pójdzie i cała reszta.
Brawo
Brawo 7.09.2018, 18:48
Tak jak teraz było!

Pozostałe