Nowy program: "15 minut". Gościem: Aleksander Mach

  • 7.09.2018, 14:23 (aktualizacja 07.09.2018 15:20)
Nowy program: "15 minut". Gościem: Aleksander Mach
Nowość dla naszych widzów: "Przesłuchanie" zastępujemy świeżym formatem. "15 minut" to wywiad trwający kwadrans, a poruszyć chcemy w nim najważniejsze, najciekawsze i najbardziej aktualne tematy. Co tydzień w naszym nowym studiu pojawi się inny gość. Pierwszym jest miejski radny Aleksander Mach z KWW Kościerzyna na PLUS.

Dlaczego Aleksander Mach ponownie chce zasiąść w Radzie?

Czy nie kusiła go walka o fotel burmistrza? 

Dlaczego Karina Młodzianowska byłaby dobrym gospodarzem miasta?

Kto tworzy komitet Kościerzyna na PLUS i co kandydaci chcą obiecać mieszkańcom?

Odpowiedzi na te pytania w pierwszym odcinku "15 minut".

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

da ć nowego gościa
da ć nowego gościa 17.09.2018, 09:15
Do redakcji -minął tydzień a nowego gościa programu ni ma
Jest
Jest 17.09.2018, 09:25
http://www.koscierzyna24.info/wiadomosci/2625,doprowadzilismy-do-normalnosci
bezkrytyczny
bezkrytyczny 17.09.2018, 09:13
Do AZ-nie obrażaj ludzi!!!!! skoro jest możliwość wypowiedzenia się-to nie krytykuj tych,którzy myślą inaczej niż ty
podejrzewam,że
podejrzewam,że 16.09.2018, 12:48
W rodzinie Machowow jest tylko jedna "ambitna spryciara",która kręci cały ten majdan bo ma ambicje ponad swój wzrost a ten nie jest za okazały
AZ
AZ 16.09.2018, 23:00
Te wszystkie durne komentarze wpisują jednokomorowe pisowskie potwory kolesie tego nieudacznika , któremu pali się grunt i kadencja.!!!
do predkosc dzwieku
do predkosc dzwieku 15.09.2018, 20:48
To daje szanse na rozwoj .... rodziny Machow-Mlodzianowskich
Asia
Asia 14.09.2018, 15:53
Może to i dziwne,może mało wiarygodne,ale ja tego pana widzę po raz pierwszy na oczy-nic do niego nie mam,ale pod względem fizjonomii i wiarygodności nie przypadł mi do gustu-może to takie pierwsze odczucie,może jak poznam bliżej to zmienię zdanie
Ewelina
Ewelina 14.09.2018, 15:47
Szkoda,że ten kandydat na burmistrza nie przedstawił się w kilku zdaniach-ile ma lat,jakie wykształcenie ,gdzie pracuje,gdzie mieszka,czy ma rodzinę i jakie ma predyspozycje,aby być moim burmistrzem. Z tego wywiadu nic o nim nie wiem,więc jak mam na niego głosować???
Alojzy
Alojzy 15.09.2018, 21:34
A gdzie mowa o burmistrzowaniu ?
Juzek
Juzek 14.09.2018, 12:26
Mach,Lizakowski,Puzon-to wszyscy wyrobnicy jednego najjas. z Szenajdy i jaja sobie robią z wyborców
wyjaśniam
wyjaśniam 14.09.2018, 12:04
Dlaczego uważacie,że skoro ktoś startuje z Komitetu Wyborczego Razem do Powiatu nie może być jednocześnie w partii politycznej???-przecież to się nie wyklucza-to są dwa różne stwory,niezależne od siebie
tłumaczę i wyjaśniam
tłumaczę i wyjaśniam 14.09.2018, 12:28
Właśnie "stwory" - czyżby freudowska pomyłka?
ale tak całkiem poważnie wg mnie to jest próba odcięcia się od patologicznych działań radnych PO w trakcie poprzedniej samorządowej kampanii wyborczej związanych z wykupowaniem całego nakładu gazet zawierających materiały reklamowe konkurencyjnego komitetu wyborczego.
Wyjaśniam: poniżej w innych wpisach są linki do nagrań ze sklepowego monitoringu ukazujące panów L i M jak wykupują nakład gazety, jednocześnie robią zapiski prawdopodobnie dotyczące listy punktów sprzedaży i ilości wykupionych egz.
Taka nasza lokalna klasa polityczna.


Anna
Anna 13.09.2018, 23:00
Może ktoś mi powie o co chodzi? Pan Lizakowski nie jest już w PO?
KO
KO 14.09.2018, 09:16
Jest tylko jego interes jest ponad interes PO
Taka wiarygodność jakie decyzje
Nie?
Nie? 14.09.2018, 06:33
To z kim teraz trzyma?
t
t 13.09.2018, 17:01
Tu jest dowód jak PO niszczyło demokrację w naszym mieście --- https://www.youtube.com/watch?v=sdx7brSx2KA
mark
mark 13.09.2018, 16:59
Lizakowski z PO to starosta, który najbardziej zadłużył powiat w historii Kościerzyny. Jeżeli się mylę, to podajcie mi, kto kierował nim gorzej.
Kościerzak
Kościerzak 13.09.2018, 13:24
nie dajcie się oszukać PO + Nowoczesna = Razem dla Powiatu to żart z wyborców i obrażanie ich inteligencji,
tak dla przypomnienia
tak dla przypomnienia 13.09.2018, 08:53
https://www.youtube.com/watch?v=sdx7brSx2KA
życzliwy kumpel
życzliwy kumpel 11.09.2018, 11:41
Znam Olka od lat i uwierzcie,że to przyzwoity facet,tylko nie wiem,kto go tak napędza w złym kierunku;kto mu wybrał tak złą,polityczną drogę-jemu to nie jest do niczego potrzebne-jest fachowcem w swojej dziedzinie,ale nigdy nie będzie samorządowcem-Olek daj sobie spokój-masz pracę,rodzinę-po co się z koniem kopiesz???-szkoda mi Ciebie-marnujesz zdrowie-dla kogo??? i czego????
janek
janek 12.09.2018, 11:55
Jak kto? Dzisław Czucha! Przeiceż Panowie sąd dogadani
byli dogadani
byli dogadani 12.09.2018, 12:01
tak byli dogadani, bo inaczej obecny burmistrz mienił by chociaż część poprzedniej załogi, a trzyma ją w całości, ponadto powołuje na stanowiska dyrektorskie tylko i wyłącznie osoby z PO związane z panem Czuchą
jan
jan 13.09.2018, 16:57
Breza nie jest z PO i p. Kreft też nie.
III
III 9.09.2018, 23:00
Koryto PLUS.
gdzie go szukać???
gdzie go szukać??? 8.09.2018, 18:51
Na czele tego komitetu Wyborczego powinien stanąć ten Murzyn,który tak płakał za Czuchą-gdzie On się podział-czy ktoś wie???
Mieszkaniec
Mieszkaniec 8.09.2018, 16:05
Pan Mach powinien zatrudnić kogoś od wizerunku i mowy ciała, gdyż dziki i rozbiegany wzrok, zagryzanie warg, niepoważna mina no i machanie rękoma świadczą o niepewności, cwaniactwie i zdenerwowaniu.... Z resztą ciężko będzie się tego oduczyć i oszukać wyborców... A wypowiedź, że nazwa komitetu Kościerzyna plus była wczesniej niż 500 plus czy mieszkanie plus to już kpina.... Ktoś próbuje tu być kojarzonym z pisem i zebrać grono wyborców, a przecież państwo z innym ugrupowaniem się solidaryzujecie....
Mieszkaniec
Mieszkaniec 8.09.2018, 14:24
Mach chciałby być ogierem alfa ale niestety jest tylko osłem.
Elpikador
Elpikador 8.09.2018, 10:42
Olek niesamowicie nienaturalne zachowanie. Co z Tobą się dzieje chłopie ochłoń...
kościerzak