Co szpeci nasze miasto?

  • 12.09.2018, 09:35 (aktualizacja 12.09.2018 09:44)
Co szpeci nasze miasto?
Nie wszystkie miejsca w Kościerzynie wyglądają tak, jak powinny. Niektóre są zaśmiecone, inne jakby zapomniane - zwróćmy na nie uwagę!

Czekamy na sygnały od naszych Czytelników: co szpeci nasze miasto? Wskazane lokalizacje odwiedzimy z kamerą, żeby naświetlić problem.

Wiadomości możecie wysyłać również w wiadomości prywatnej oraz na kontakt@koscierzyna24.info.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec
Mieszkaniec 1.10.2018, 23:19
"Rezydenci" na ławkach na Rynku. Chyba nikt normalny na takiej ławce nie usiądzie...Gdzie słuźby miejskie? Brudno i niechlujnie w całym mieście.
a
a 18.09.2018, 02:00
Michał Majewski
JM
JM 17.09.2018, 07:37
Budynki pomiędzy Starym Browarem a nową "galerią" Grunau.
Choć pewnie własność prywatna i dalej będzie szpecić.
Internet
Internet 13.09.2018, 19:16
https://youtu.be/YLTndF6ZnkQ
jan
jan 13.09.2018, 16:43
Katarzyn potrafi tylko hałasować i robić szum o byle, co! W gminie jest całkiem malutka. Ale tam idą zmiany !
MM
MM 17.09.2018, 07:56
Uważam, że to był by dobry kandydat na burmistrza. Pani Kasia jest bardzo dobrze zorientowana nie tylko w sytuacji miasta, ale i gminy, ponad to wie co jest potrzebne mieszkańcom, bo ma z nimi cały czas bezpośredni kontakt
Dorota
Dorota 13.09.2018, 12:07
Bardzo mała ilość koszy na śmieci w całym mieście, park za Urzędem Miasta to już standard! Ogólnie ludzie nie dbają o porządek. Niedawno prawie dostałam w głowę puszką po piwie bo Pan siedząc w domu wyrzucił ją przez okno na trawnik. Nie mamy w zwyczaju widząc np. śmieci pod blokiem czy idąc chodnikiem podnieść i wyrzucić do kosza (których brakuje :() bo wstyd... Widzę dziwne spojrzenia ludzi jak podnoszę jakąś butelkę czy papierek. Nie chcę mieszkać w śmieciach, nie chcę żeby moje dzieci bawiły się w takim brudzie więc razem z dziećmi zbieram to co mogę. Wstyd to jak traktujemy nasze środowisko, nasze otoczenie. W całej Kościerzynie jest dużo do zrobienia jeśli chodzi o czystość ale tego to powinno się uczyć od małego i edukować, chociaż najwięcej śmieci wyrzucają dorośli.
Mit
Mit 13.09.2018, 08:59
Całe miasto jest brudne, najbardziej można to zaobserwować przy dyskontach takich jak Polo czy Biedronka. Poza tym odchody po psach w centrum i nie tylko. Obrzydlistwo!
Zyga
Zyga 12.09.2018, 21:21
Od lat Kościerzynę szpeci miejsce przy ulicy Wojska Polskiego między ulicą Gdańską, a starym PKS, ale to pewnie prywatne i nic się nie da z tym zrobić.
Grzech
Grzech 12.09.2018, 17:01
Las za strzelnicą - ścieżka zdrowia😩
Mieszkanka
Mieszkanka 12.09.2018, 17:00
Gałęźne
mark
mark 13.09.2018, 16:45
Ostatnio jak byłem, to widziałem jedną wielką czystość.
Estetka
Estetka 12.09.2018, 12:43
Wokół miasta już prawie nie ma lasu,a to,co pozostało jest jednym wielkim wysypiskiem śmieci.Zapraszam na boczne ścieżki w okolicach Strzelnicy,ale także na obrzeża lasu,gdzie mieszkańcy wyrzucają wszelkie odpady.
PAWEŁ
PAWEŁ 12.09.2018, 10:59
Kąpielisko i otoczenie Jeziora Gałęźnego. Skansen
ja
ja 12.09.2018, 10:53
Za Lorda był większy bałagan! Takich ławek ze śmietnika dookoła było więcej.
na plus
na plus 12.09.2018, 10:59
no ale lord nie obiecywał, że z parku za urzędem zrobi super miejsce dla rodzin, a ten co obiecywał słowa nie dotrzymał. Miały być place zabaw w mieście piękne i nowe. Gdyby nie pani Karina to placów by nie było
rurku
rurku 12.09.2018, 12:33
Tylko że Lord rządził 12 lat, a Maja tylko 4.
xxx
xxx 12.09.2018, 12:44
i wystarczy patrząc na brak efektów i na chore priorytety
Anty Lord