Sesja Rady Seniorów z 5 września 2018

  • 13.09.2018, 09:53 (aktualizacja 13.09.2018 09:57)
  • Marta Gerbatowska
Sesja Rady Seniorów z 5 września 2018
Podczas XIII sesji radni dyskutowali między innymi o: Dziennym Domu Pobytu Seniora i rewitalizacji ul. Kartuskiej oraz Osiedla 1000-lecia. Zapraszamy do obejrzenia nagrania obrad.

 

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bezpartyjna
bezpartyjna 2 dni temu, 19:49
A Majewski idzie pod szyldem PIS-u czy wypisał się z tej partii?Jeśli jest bezpartyjny to ma mój głos!!!
obserwator
obserwator 2 dni temu, 11:57
PLATFORMA / Lizakowski, Męczykowski/chowa się po kontach i oszukuję swoich wyborców. Jak to możliwe, że jej najwyżsi funkcjonariusze nie idą pod szyldem PO. To takie słabe, jak ktoś taki ma uchodzić za wiarygodnego. Wstydzą się swojej partii, tego co zrobili? Wyborcy nie dadzą się oszukać!
Andrew Kościerski
Andrew Kościerski 2 dni temu, 20:24
Myślę że wyborcy nie dadzą się oszukać i myślą samodzielnie, że widzą ile ten Lizakowski i Męczykowski dobrego zrobili i nadal robią nie tylko przed wyborami, te 4 lata nie były dla nich stracone, a wręcz przeciwnie owocne no i chwała im za to, mój głos mają na 100%
Szału ni ma
Szału ni ma 2 dni temu, 21:00
A konkretnie co radny Lizakowski zdziałał w tej kadencji ?
Bo w poprzedniej wiadomo co - zadłużył powiat i pozatrudniał znajomych.
Acha jeszcze wykupywał cały nakład gazety z materiałami wyborczymi konkurencji.
No to na tyle.
Kasion
Kasion 2 dni temu, 13:16
Jakie to jest śmieszne. Turaj nie widać ani Męczyka ani Lizaka jednak ich przeciwnicy Ci najbardziej zagrożeni działają negatywnymi wpisami zamiast pozytywnym działaniem. Wstyd Ci opzycjo nieudolna oj wstyd być powinno.
strażak
strażak 2 dni temu, 10:01
Ufam,że nawet nasi seniorzy i strażacy znajdą sobie lepszego kandydata- Bob/nierób niech "odpoczywa po ciężkiej pracy"
Asia
Asia 2 dni temu, 09:59
SP nr 3 -zawsze stała na opłotkach miasta i zawsze było tam "inaczej" niż w innych szkołach-tam obowiązywały "inne zasady i inne nawyki"-to było "państwo w państwie"-wiem bo musiałam tam kiedyś , co prawda krótko,pracować-to był horror
rodzic
rodzic 2 dni temu, 09:52
Bez jaj-ta pani była nauczycielką??? Nigdy bym nie przypuszczała,to skandal
Absolwent SP nr 3
Absolwent SP nr 3 15.09.2018, 23:12
Szkoda że Pani Stolc się nie angażowała tak przykładnie w uczenie fizyki jako nauczycielka SP nr 3 w Kościerzynie. Pamiętam Pani nauczycielka haftowała i drutowała.
M.W.
M.W. 15.09.2018, 23:06
Doskonały przykład ,,Boba nieroba" jak nic nie robiąc, można na plecach innych zwłaszcza społecznych inicjatyw wyjść na swoje.
Radny 4 kadencji
Radny 4 kadencji 14.09.2018, 22:43
No i szanowny Zbyszek bob nierob znowu liczy na stoleczek za nic nie robienie i 3000 tys zł dodatku za fikcyjne prezesowanie OSP... Piotr lizakowski może potwierdzić ile mu płacił dodatku za 4 lata.
Zenek
Zenek 14.09.2018, 15:58
Jakoś dziwnie się składa,że gdzie nie przyłożę ucho-to wszędzie słyszę same niedobre rzeczy na temat tego "belfra"-kiedyś syn ponoć okupował wszystkie sklepiki szkolne,ponoć powiat traktował jak "własny folwark", w latach 90-tych już ponoć "dziwnie" zarządzał Urzędem Rejonowym,gdzie szefował. Ponoć mówią na niego Bob/nierób-czy to chodzi cały czas o tego samego człowieka-czy to jest ktoś inny???
Zosieńka
Zosieńka 14.09.2018, 15:44
Machina wyborcza ruszyła jak "Lokomotywa" Brzechwy. Będzie wesoło,będzie straszno,ale będzie się działo. Kandydaci będą "robić" jak "małpy w ZOO"-wszystkim wszystko obiecają,są i będą lepsi od poprzedników,skąd my to znamy. Bardzo proszę Kościerzaków o mądre,przemyślane decyzje, nie dajmy się omamić,nie dajmy się kolejny raz oszukać. Nie możemy powtarzać jak co 4 lata,że wybraliśmy źle- może tym razem uda się lepiej-czego sobie i Wam życzę i pozdrawiam
senior bezradny
senior bezradny 14.09.2018, 12:32
To się nazywa po kaszubsku "plecie co mu ślina na język przyniesie"; odnośnie licytacji na Rynku- w licytacji brali udział sami znajomi bo p.Karina nazywała ich po imieniu;a tłumów nie było nigdy, biedny dzieciak ma sporo lat i dopiero przed wyborami "ktoś go dostrzegł"- tak,że autoprezentacja wypadła dość marnie,no,ale jak się nie ma wiele zasług,to trzeba kilka razy przemielić stare koltety
ciewkawy Staś
ciewkawy Staś 14.09.2018, 12:24
Jestem cholernie ciekawy-ile godzin dydaktycznych przepracował fizycznie - realnie - /nie wirtualnie/ ten "stary belfer" jak mówi sam o sobie. Obawiam się,że wiele to nie było-jak poszedł w politykę to tylko był figurantem- tak przynajmniej mówi mój sąsiad,też emerytowany belfer,który w szkole spędził prawie 40 lat-ale realnie
wkurzona emerytka
wkurzona emerytka 14.09.2018, 12:16
Do pierwszej ekolożki w kraju i unii europejskiej--- Szanowna Pani-Pani stwierdzenie nt segregacji odpadów " jak wytwarzam - muszę płacić" jest chybione, konsument nie wytwarza odpadów-to po pierwsze,a po drugie-to producent nie musi jednego ciasteczka pakować w trzy różne opakowania-kupując paczkę ciastek-mam co najmniej dwa różne odpadki-dlaczego konsument ma tylko płacić??? a producent opakowań ?,a producent wspomnianych ciastek?? Oby nie było tak,że wszyscy płacą swoją dolę i mądry biznesmen tylko ma zysk- czy ktoś to skontrolował??? może Pani to wyjaśni???

emeryt
emeryt 14.09.2018, 12:08
Nie wszyscy Seniorzy mają i mieli świadomość-po co wujkowi Zbychowi i Radnej Karinie była potrzebna ta rada-ano do autoprezentacji i możliwości startu w wyborach-liczą na wasz głos,ale ja wierzę w waszą MĄDROŚĆ
Wiara - mądrość - głos?
Wiara - mądrość - głos? 2 dni temu, 13:18
Podobnie jak młodzieżowa rada. Pozostaje jednak pytanie, gdzie ci "wszyscy Seniorzy" bywali, zanim zostali Seniorami? Przecież na tym samym lokalnym podwórku. Trzeba tylko chcieć widzieć, słyszeć i brać pod rozwagę rzeczywistość, a nie jechać na wozie wszechobecnych w środowisku znajomości, układów i interesów partykularnych. Czasu nie cofniesz. pozostaje liczyć na rzeczywistą "MĄDROŚĆ" Seniorów, nie obciążoną przez znajomości, zew krwi czy zaćmę. Dużo zdrówka i sił życzę Seniorom.

Pozostałe