"Doprowadziliśmy do normalności"

  • 14.09.2018, 13:12 (aktualizacja 19.10.2018 09:51)
"Doprowadziliśmy do normalności"
W "15 minutach" rozmawiamy z Michałem Majewskim - ubiegającym się o reelekcję burmistrzem Kościerzyny.

Czy Michał Majewski jest zadowolony z tego, jak wygląda miasto po czterech latach jego rządów?

Jakie cele przyświecają mu jako kandydatowi na burmistrza?

Wiemy, co udało się zrealizować: plac przy pomniku Józefa Wybickiego, trójkąt przemysłowy, drogi osiedlowe, termomodernizacja budynków, budynek socjalny, wkrótce otwarcie dworca… Ale spójrzmy w przyszłość: jakie inwestycje  powinny zostać zrealizowane w Kościerzynie w najbliższych latach?

Kim są kandydaci KWW MOJE MIASTO?

Załóżmy, że Michał Majewski wygrywa wybory i zostaje burmistrzem na kolejną kadencję. Jak w takim scenariuszu będzie wyglądała Kościerzyna za pięć lat?

 

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (62)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Colt
Colt 6.10.2018, 08:27
Ludzie , błagam Was, nie głosujcie na 1 lub 2 na listach, bez względu na ugrupowanie. Nie głosujcie na stare persony, kierujące się jedynie własnym interesem.
Wyborca
Wyborca 3.10.2018, 00:41
Kandydat Breza znowu mami ludzi obietnicą sali gimnastycznej przy trójce!!! I tak już co wybory. O ile mógł-a nic nie zrobił - coś w radzie miasta to jak zamierza dokonać czegoś w radzie powiatu. Zdaje się, że nie wie, iż uciekając do powiatu pozbawił się wpływu na szkoły podstawowe, z którymi on nic nie ma. !!!
czyt
czyt 6.10.2018, 08:26
Breza sprzedał się za stołek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#5
#5 28.09.2018, 22:51
Wybór między PiS Majewskim a CZUCHĄ to TAK SAMO JAK wybór między nieudacznikiem ZNACHOREM a PROFESJONALISTĄ LEKARZEM SPECJALISTĄ .!!!!!




Col
Col 26.09.2018, 11:49
Ludzie , błagam Was, nie głosujcie na 1 lub 2 na listach, bez względu na ugrupowanie. Nie głosujcie na stare persony, kierujące się jedynie własnym interesem.
PIS rządzi
PIS rządzi 26.09.2018, 12:18
nie pisz takich rzeczy w PIS głosujcie przede wszystkim na numery 1 oni są najważniejsi dla partii, oni muszą przejść i dobrze zarządzać miastem regionem,. PIS to najwspanialsza partia, PIS musi rządzić, numer jeden do miasta to wykształcony człowiek, najwspanialszy jaki może być, tylko on tylko PIS, inaczej możemy stracić 500+ i wszystko inne, nie możemy ryzykować
haha
haha 28.09.2018, 12:16
zniszcze ci teraz swiatopoglad :) : pis nie jest najlepszy :(

pis wygral tylko i wylacznie przez 500+, dostal glosy najbiedniejszych, powiem wiecej 500+ nie idzie stracic - nie ma takiego samobojcy ktory to zabierze. czy z pisu czy z po , sld czy kukiza. nikt tego nie zabierze juz polakom bo wyda na siebei wyrok.
To trzeba bylo na to wpaść i dac ludziom
To trzeba bylo na to wpaść i dac ludziom 28.09.2018, 13:41
I PO głupocie
Kupa
Kupa 25.09.2018, 23:25
Marne, zwłaszcza ostatnie 3 lata. Zero pragmatyzmu. Zmarnowane możliwości. Mieliśmy a w zasadzie jeszcze mamy posła z Kościerzyny i to posła który ma najlepsze możliwości załatwienia czegoś. I co? My się obrażamy bo nie z PO albo PiSu? Jakie ma to znaczenie? Trzeba brać jak jest okazja ale do tego trzeba zmienić burmistrza na takiego co wykorzysta wsparcie jednego z najaktywniejszych posłów dla dobra miasta. To samo w powiecie. Przez rok można dużo jeszcze zdziałać.
÷÷÷÷÷÷
÷÷÷÷÷÷ 25.09.2018, 12:33
Mieszkańcy powinnyśmy uruchomić burmistrzowi LICZNIK KŁAMSTW !!!
R.G
R.G 25.09.2018, 04:44
Majewski i Czucha Was wszystkich .........
Majewski i Czucha....
Majewski i Czucha.... 24.09.2018, 06:48
... pamiętajmy o tym, że mijająca kadencja to ich POmysł. CZAS na ZMIANY
Klaudia
Klaudia 23.09.2018, 13:15
I ja również się pod tym podpisuje.
Dlaczego NIE ZAGŁOSUJE NA MAJEWSKIEGO:
1. Nie zagłosuje bo przez 4 lata Kościerzyna nie rozwijała się a inwestycje jakie pojawiły się zostały przygotowane przez poprzedniego burmistrza i jego ekipę.
2. Nie zagłosuje bo w mojej ocenie przez 4 lata Majewski umiejętnie zablokował środowiska prawicowe i doprowadził do kompletnego chaosu w miejscowych strukturach które wzajemnie się skłóciły.
3 .Nie zagłosuje gdyż w mojej ocenie jest niesłowny.
4. Nie zagłosuje bo wykorzystuje ludzi do swojej kampanii, później porzuca i w mojej ocenie niszczy: Rafała, Jacka, Sebastiana, Gabrysie, Mirka, Krzysztofa i wielu innych już mu niepotrzebnych.
5. Nie zagłosuje bo w mojej ocenie Urząd działa bez nadzoru a urzędnicy pracują jak chcą. Często widuje ich na zakupach, lub u fryzjera.
6. Nie zagłosuje gdyż pojawiły się bezsensowne figurki (przez które można się potknąć i straszące mieszkańców i turystów) za ogromne pieniądze, które można było wykorzystać chociażby na schetynówkę na ulicy Fabrycznej, która od roku czeka na dokończenie prac.
7. Nie zagłosuje bo został wybudowany blok socjalny na bagnach za Miastem, izolujący ludzi od centrum z ogrzewaniem elektrycznym!!!
8. Nie zagłosuje bo od 4 lat w mieście wciąż mimo obietnic mamy NIE ZREALIZOWANE inwestycje takie jak
- remont parku za Urzędem Miasta,
- remont ogródka Jordanowskiego,
- brak chodnika na Wierzysko,
- brak wiat przystankowych dla komunikacji miejskiej,
9. Nie zagłosuje bo nie zrealizował obietnicy, że OPŁATY ZA WODĘ I KANALIZACJĘ NIE WZROSNĄ!
10. Nie zagłosuje za udział w Związku Gmin Wierzyca i drogich opłatach za śmieci ( Michaś byłeś w Zarządzie ZGW i głosowałeś za podwyżkami razem z członkiem Radelskim).
Świat może być prostrzy.
Świat może być prostrzy. 23.09.2018, 08:56
Po co głosować na NIC NIE MOGĘ, który i tak poleci do Lorda, lepiej od razu oddać głos na Czuchę.
Wyborca
Wyborca 22.09.2018, 20:31
12 powodów dla których zagłosuję na Michała Majewskiego:
1. W jego rękach finanse miasta są bezpieczne - doświadczony menedżer.
2. Rozważnie podejmuje decyzje dotyczące miasta.
3. Był wiele razy chwalony przez RIO z Gdańska za bardzo dobre zarządzanie finansami Miasta.
4. Oszczędnie i mądrze gospodaruje groszem publicznym.
5. Potrafi podejmować trudne decyzje - np. zmiana dyrektorów szkół podległych miastu.
6. Stawia na rodzinę, pracę i bezpieczeństwo.
7. Jest uczynnym i pomocnym człowiekiem.
8. Za jego urzędowania Urząd Miasta pracuje perfekcyjnie. W urzędzie petent załatwi decyzje i sprawy niemal od ręki. Urząd otwarty na petenta, miła atmosfera.
9. Daje dobry przykład rzetelnej pracy na rzecz Miasta.
10. Bierze odpowiedzialność za swoją pracę i decyzje - potrafi przyznać się do błędu.
11. Jest uczciwy - brak: afer, tv polsat i tvn w Kościerzynie za jego kadencji.
12. W mieście jest bezpiecznie - za jego kadencji straż miejska działa profesjonalnie i jest pomocna dla mieszkańców.
Ktoś szuka męża????
Ktoś szuka męża???? 28.09.2018, 08:36
Wyborco, tak to możesz opisywać swojego męża - uczciwy, pomocny, dobrze sprząta!! Ale nie burmistrza - jaką ma wizję, co zamierza, gdzie coś ugrał dla miasta Kościerzyna. Konkrety a nie cechy charakteru jak na stronie sympatia.pl !
Prawda jest jedna
Prawda jest jedna 22.09.2018, 19:05
Platforma sie konczy, co widac po komitetach. Pieniadze ida teraz z rzadu. PiS bedzie rzadził jeszcze conajmniej jedna kadencje. Koscierzyna musi właczyc pragmatyzm. Umarł krol niech zyje krol! Czy tylko politycy moga się ukladac, a potem my mieszkańcy mamy co mamy? Ja mowie Nie! Dla rozwoju dalszego Koscierzyny jest potrzebny lepszy burmistrz i tu stawiam na Pana Czuche, ale z zapleczem PIS, ktory jest gwarantem pozyskania środków na rozwój Naszego Miasta. I to drodzy Mieszkańcy nazywa sie pragmatyzm, aby nam zyło sie lepiej a nie im.
a
a 21.09.2018, 21:23
P i s
Colt
Colt 21.09.2018, 18:38
Ludzie , błagam Was, nie głosujcie na 1 lub 2 na listach, bez względu na ugrupowanie. Nie głosujcie na stare persony, kierujące się jedynie własnym interesem.
Wyborca
Wyborca 20.09.2018, 23:17
Trzymam za Pana kciuki.
R.G
R.G 18.09.2018, 16:15
Doprowadziłeś do czarnej d..y !!!
cuda,cuda ogłaszajcie
cuda,cuda ogłaszajcie 18.09.2018, 09:49
Puzon z lizakiem-toż to nie pasuje do niczego.
Lizak jest ok
Lizak jest ok 18.09.2018, 10:36
Lizak akurat jest ok i powinien działać w oświacie bo się do tego nadaje. W sumie to dzięki niemu dzieci niepełnosprawne mogą chodzić do przedszkola. Oby miał takich pomysłów więcej i mógł je wdrażać.
maja
maja 17.09.2018, 21:15
Jaki gospodarz -takie podwórko!!
Zapraszam na Plebankę!
Najgorszy włodaż K-ny
Kościerzyna przeprasza za pszczółkę Maje
Kościerzyna przeprasza za pszczółkę Maje 16.09.2018, 20:43
Już raz Kościerzyna przepraszała za jednego senatora co robił chlew w Warszawie. Nie powtórzmy tego błędu.
Ola
Ola 16.09.2018, 14:19
Janie jesteś dobrze we wszystkim zorientowany, w tych układach co się tak tłumaczysz , musisz być burmistrzem lub kimś bardzo bliskim dla niego. Dobrze wiesz kto pociąga w tej pajęczynie za sznurki !!.Mogą również pisać wspaniale o tobie burmistrzu zwolennicy i kolesie o wszystkich twoich pseudozasługach , ale kiedyś nowa władza i mieszkańcy ciebie ze wszystkiego rozliczą...Nic nie trwa wiecznie i z tego musisz zdawać sobie sprawę !!!.A BÓG na pewno cię rozliczy , TEN BÓG WSZECHŚWIATA, a nie ten Bóg PiS - u !!!.


Pozostałe