Zobacz, jak zmienił się kościerski dworzec!

  • 18.09.2018, 13:42
Zobacz, jak zmienił się kościerski dworzec!
Jako pierwsi zobaczyliśmy, jak wygląda kościerski dworzec kolejowy na chwilę przed jego oficjalnym otwarciem po generalnym remoncie. Zabytkowy budynek przeszedł ogromną przemianę.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (55)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kościerzyna wolna od starych układów
Kościerzyna wolna od starych układów 4.10.2018, 10:01
Pozalam sobie przypomnieć. Żeby wszyscy wiedzieli:

PO do MIASTA idzie jako KWW Kościerska Marka
i ich wspomagacze KWW Kościerzyna na plus

PO do POWIATU idzie jako KWW Razem dla Powiatu Kościerskiego
i ich wspomagacze KWW Powiat Kościerski

Jeszcze jedno Męczyk poszedł do PSL buchacha
tak jak mówię PO jest trędowata nikt się do niej nie przyznaje
dworzec
dworzec 3.10.2018, 11:21
Pan Burmistrz wydał ok 9 milionów 200 tysięcy na dworzec z czego 1,1 miliona da UE czyli dofinansowanie na poziomie ok 12 % . Śmiechu warte.
podobno na początku kadencji miał remont kosztować 0k 5,2 miliona a wkład miasta tylko 800 tyś.
Czy ktoś może to potwierdzić ??? Bo jeżeli to prawda to Pan Majewski powinien za niegospodarność powinien ponieść surowe konsekwencje.
rafałek
rafałek 1.10.2018, 10:29
https://www.facebook.com/pages/category/Public---Government-Service/Monitor-Kościerski-219120641460869/
R.G
R.G 29.09.2018, 06:01
Dlaczego otwarcie dworca jest tylko dla wybrańców i trzymane w tajemnicy
Zainteresowana
Zainteresowana 30.09.2018, 20:08
W jakiej tajemnicy? Było o tym głośno, może trzeba się zacząć interesować, co się w naszym mieście dzieje, a nie tylko szczuć. Nawet na kościerzyna. 24, czy koscierski. Info, był reportaż jeszcze w trakcie budowy, maks tydzień temu, gdzie burmistrz oprowadzał ekipę naszej lokalnej telewizji i tam była podana informacja o otwarciu....
mieszkańcy
mieszkańcy 28.09.2018, 16:47
Szanowny wyborco z Kościerzyny
Kościerzyna miasto sklepów i betonu , w naszym mieście jest prawie zerowa ilość skwerów zieleni i parków , nie licząc cmentarza zamienionego na park przy ul. 8 marca . Właśnie został zlikwidowany skwer przy ul.Staszica ,zielony punkt wśród blokowiska ; trawka,drzewka,krzaczki i ławeczka. Może podzieli się wiedzą jakiś kandydat z Kościerzyny liczący na głos ,kto przyczynił się do likwidacji tego miejsca. Na pewno jest taki kandydat co taką wiedzę ma. Kto pozwolił na sprzedaż tej działki. Chcemy wiedzieć na jakich ludzi z układu polityczno- biznesowego nie głosować. Szanowny wyborco z Kościerzyny może to cię nie interesować ,bo tam nie mieszkasz ,ale po wyborach na twoim trawniku może wyrosnąć obiekt budowlany.Głosuj na ludzi z układu polityczno-biznesowego ,a my po wyborach urządzimy ci Kościerzynę ,że oczy szeroko otworzysz a szczęka opadnie. Kościerzacy wybierajmy mądrze.
Macioch J
Macioch J 28.09.2018, 12:29
Czy to jest etyczne ze redaktor naczelny startuje na stanowisko radnego? Nie sadze.
E.L.
E.L. 27.09.2018, 10:37
Całe życie jeżdżę pociagami i to co zostało zrobione było bardzo potrzebne.ja jestem zadowolona i brawo dla Majewskiego.
R.G
R.G 26.09.2018, 06:43
Dlaczego otwarcie dworca jest tylko dla wybrańców i trzymane w tajemnicy
abc
abc 28.09.2018, 10:29
dlaczego dla wybrańców? przecież każdy może przyjść na otwarcie i to żadna tajemnica: http://miastokoscierzyna.pl/portal?id=2267184
tylko PIS i nikt inny
tylko PIS i nikt inny 26.09.2018, 08:09
bo tylko PIS będzie otwierał dworzec, nikt inny. Oddawajcie swoje głosy na PIS, bo inaczej społeczeństwo straci 500+ i całą ochronę tylko PIS to prawa partia, ludzie są tam najlepsi i najmądrzejsi, najwspanialsi, najlepiej działający
ReaLista
ReaLista 25.09.2018, 11:06
Tylko nie głosujcie na PISiorów bo zburzą dworzec i postawią w to miejsce pomnik ☝️
Mieszkaniec
Mieszkaniec 24.09.2018, 21:46
Czytam te komentarze i myśle ze macie ostro nasrane w głowach ! Zburzyć , po co i kto na kandydata! Wam trzeba to prostackie myślenie zburzyć ! Dworzec kolejowy to pierwsza budowla jaką się widzi po przyjeździe do Koscierzyny i miło widzieć coś orginalnego. Nowoczesny budynek kosztował by o wiele więcej niż 9 min a i pasowałby w krajobrazie jak świni siodło . Wielkie brawa dla władz realizujacych tą inwestycję ( bez względu na opcje polityczne ) !
Mm
Mm 23.09.2018, 09:24
Mały ledwo utrzymuje swój interes,
w zeszłym roku sprzedał mieszkanie matki żeby spłacić długi w hurtowniach i zapłacić pracownikom
A na wakacje rok w rok jeździ, za hajs ludzi baluj
KTOŚ
KTOŚ 22.09.2018, 21:07
Trzeba było to zburzyć, postawić budkę z biletami a resztę zainwestować w poprawę dróg w Kościerzynie. Utwardzić te wszystkie szutrowe drogi. A tak to mamy duże słomiane inwestycje, trole, Majkowskie, dworce, tunele, inne niepotrzebne bochomozy.
Koscierzanka
Koscierzanka 22.09.2018, 21:02
Majewski na burmistrza!!!!!
Jo
Jo 20.09.2018, 21:33
Tylko niech nikt nie Glosuje na Radelskiego on nic nie robi
Ja
Ja 20.09.2018, 21:13
Ochydna zieleń stolarki i jeszcze do tego ten blaszany dach! Za takie pieniądze!
Jestem za PIS
Jestem za PIS 20.09.2018, 20:06
pani Przybylska powinna mieć 1 miejsce z PIS i powinna startować na burmistrza miasta Kościerzyna, skoro z PIS nie ma innych kandydatów.
mark
mark 19.09.2018, 11:26
Pani Olu . Dobrze pani już wie
Jest Mały!
Jest Mały! 19.09.2018, 09:06
Marcin Modrzejewski, burmistrz startuje do Powiatu? Czy na burmistrza?
MM
MM 19.09.2018, 09:18
startuje do powiatu. Powiedział że uzyska co najmniej 2000 głosów i będzie rządził. Jego ludzie są teraz z Majewskim, nawet Jereczek prowadzi burmistrzowi kampanię ale małego to nie rusza, będzie miał innych lojalnych i rozwali system
ja
ja 19.09.2018, 11:15
Mały rozwali system, układ, który sam stworzył kiedyś ze Zdzsiem.
Życie
Życie 19.09.2018, 07:12
dlaczego ktoś rozpowiada takie okropne rzeczy na panią Olę? Mam nadzieję że dobrze pójdzie jej w tych wyborach i uzyska wysoką pozycję na listach PIS, bo na to zasługuje
PiS rządzi
PiS rządzi 19.09.2018, 08:35
czy pani Przybylska startuje z listy PIS? Powinna być pierwsza na liście, aby przyciągnąć wyborców!
jan
jan 19.09.2018, 11:16
Wystarczy jej 4,5 miejsce nie jest najlepsza.
Marian
Marian 19.09.2018, 12:31
jest dobra i skuteczna w tym co robi i bardzo medialna, powinna dostać co najmniej 2 jak nie pierwsze, bo kto z PIS w takim razie zasługuje na 1 miejsce? kTO ROBI WIĘCEJ od pani Przybylskiej?
Maciag
Maciag 28.09.2018, 12:32
...a co ona robi bo nie zauważyłem? Konkrety proszę to rozważę mój głos.
PiS
PiS 19.09.2018, 08:53
Że kogo przyciągnąć? To jest antyreklama dla nas. Szkoda gadać
pani Ola musi wygrać
pani Ola musi wygrać 19.09.2018, 09:20
pani Przybylska to wspaniały społecznik, dużo robi dla innych bardzo dużo pomogła z dyrektor mopsu tej pani z parkingu i jej rodzinie
Michał
Michał 20.09.2018, 14:47
Śmiech na sali !!hał
pani Ola nic nie musi
pani Ola nic nie musi 19.09.2018, 09:47
Większość ludzi pomaga innym na swój sposób tylko nie robią z tego reklamy ani kampanii wyborczej.
Pani Olu może warto również wspomnieć ilu osobom pani zaszkodziła, tych jest przecież nie mało.
Życzę powodzenia w życiu osobistym ale i tak nie widzę pani w roli samorządowca.
Aldona
Aldona 19.09.2018, 10:06
więcej pomogła i pomaga to ona powinna kandydować na burmistrza przy swoich wpływach i dobrym sercu. Mam nadzieję że dostani pani 1 na liście PIS
mieszkaniec
mieszkaniec 18.09.2018, 23:18
Prezes spółdzielnie mieszkaniowej to chyba powinien siedzieć na tyłku i pilnować naszego dobra! Przecież jego działalność nie ma nic wspólnego z Radą Powiatu. Niech złoży swój urząd i idzie w politykę. Dawno czas na zmianę prezesa naszej spółdzielni!

Pozostałe