Mistrzynie Polski nie dały szans UKS PCM

  • 20.09.2018, 13:07 (aktualizacja 20.09.2018 13:51)
Mistrzynie Polski nie dały szans UKS PCM
W środę UKS PCM zmierzył się z MKS-em Perłą Lublin. Nasze szczypiornistki poległy w starciu z Mistrzyniami Polski 21:43.

Kolejny mecz i kolejna przegrana. Przyjezdne były zdecydowanym faworytem spotkania w Wielkim Klinczu. Drużyna z Lublina od początku pokazała, że to ona będzie rządziła na boisku. W pierwszej połowie naszym dziewczynom udało się zdobyć tylko siedem bramek, podczas gdy na koncie przeciwniczek było ich 20.

Po przerwie przepaść między zespołami była jeszcze bardziej widoczna. Kościerzynie nie udało się dogonić bardzo skutecznych przeciwniczek. Co prawda pod koniec spotkania UKS PCM zaczął zdobywać bramki, ale ostateczny wynik 43:21 mówi sam za siebie.

Trener traktuje to spotkanie jako lekcję dla tworzącej się od nowa drużyny. Zespół będzie teraz pracował nad wzmocnieniem motoryki i unikaniem błędów. W piątej serii UKS zmierzy się z KPR-em Gminy Kobierzyce.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwator
Obserwator 30.09.2018, 08:53
Wczoraj niebieski krawat, dzisiaj zielony. Ważne, że jest 1.
Bart
Bart 30.09.2018, 12:35
Jak patrzysz na krwat to znaczy że nie masz się czego czepiać i chwała za to Panu Najwyższemu. Ja na niego na pewno będę głosował. Jak widzę to całe opluwanie. To że jeden drugiego utopił by w łyżce wody to imponuje mi spokój Męczykowskiego. Działaj tak dalej i to na spokojnie.
Karol
Karol 26.09.2018, 12:36
Myślenie jest trudne, dlatego wiele ludzi woli osądzać
sd
sd 23.09.2018, 20:17
Każdemu z czystym sercem mogę polecić dobry Ośrodek Terapii Uzależnień SYMPTOM www.uzalezniony.pl lub www.terapia-leczenie.pl albo też fajną alternatywę dla kogoś kto woli nie wychodzić z domu : Terapia przez Skype http://www.terapiaprzezinternet.com

www.ukraina-pracownicy.pl
olaf
olaf 21.09.2018, 09:50
"Kościerzynie nie udało się dogonić..." Matko jedyna, co za zdanie. Trzeba by zapytać Kościerzynę, czy coś w ogóle wie o tym meczu? Tylko gdzie jej szukać i jak zapytać?
wiesiek
wiesiek 20.09.2018, 22:07
myślę, że wymiana trenera dała by największy awans i normalność zespołu!!
Kibic
Kibic 20.09.2018, 23:42
Wiesiek weź się ogarnij, odejście 11 zawodniczek o niczym nie świadczy. Może miały kaprys albo zostały namówione do odejścia przez złych ludzi. Trener jest jak skała na której zbuduje się zespół, no może zespolik, jeszcze tylko z 10 porażek i będzie wymarzony remis !!!!!!!!
prawdziwy Kibic
prawdziwy Kibic 21.09.2018, 14:37
pamiętam Twoje szczekanie gdy poprzednio twierdziłeś że zespół nie utrzyma się w super lidze a jednak się utrzymał. W sporcie są sukcesy i porażki. Ile jeszcze jadu na drużynę i trenera będziesz wylewał? Może pochwal się swoimi osiągnięciami?
wyrozumiały
wyrozumiały 21.09.2018, 07:08
puki co to trener z drużyny szkolnej zrobił zespół 1 ligowy. Pomimo trudności, pomimo słabego dofinansowania jest nie tylko trenerem ale i opoką właśnie. Gdyby nie on to tego zespołu by nie było. Ciężko jest. Przy wymianie 11 zawodniczek wszystko trzeba zacząć od nowa. Tutaj jednak potrzeba logicznego myślenia i zrozumienia, ale nie wszyscy posiadają takie dary jak widać po wpisach.
olaf
olaf 21.09.2018, 09:51
Z naciskiem na "puki".
pedagog
pedagog 21.09.2018, 09:56
dzięki polonisto ;0)
WF ista
WF ista 21.09.2018, 08:20
drużyna jest jedną sprawą, a to co robi w szkołach drugą. On wychowuje kolejne pokolenia sportowców. Wraz z WF istami działa dla zdrowia dzieciaków, jest teraz tyle akcji, z tym związanych, pozyskał sporo kasy na wynagrodzenia dla nauczycieli
Belfer
Belfer 21.09.2018, 09:12
Dzięki właśnie za udział w gimnazjadzie, takich imprez powinno być jeszcze więcej, dobrze że ruszył pan ten nasz pomorski sport
sport fan
sport fan 20.09.2018, 14:07
11 nowych dziewczyn w naszej drużynie to załamująca sytuacja, tak jakby wszystko trzeba było zaczynać od nowa. Cała nadzieja w trenerze i zespole, kibice są nadal z Wami do końca świata i jeden dzień dłużej
Jarząbek
Jarząbek 20.09.2018, 23:37
Łubudubu, łubudubu niech żyje nam prezes naszego klubu, niech żyje nam. To ja, sport fan, prezes już będzie wiedział o kogo chodzi.
Fan sportu
Fan sportu 27.09.2018, 11:51
Darku jak na Ciebie patrzę to wydaje mi się że jesteś jedyną normalną osobą w tych wyborach, tam wszędzie wojna wyzwiska i kretyńskie zachowania a Ty od początku do końca jesteś sobą i robisz swoje. Takich ludzi nam potrzeba. Pozdrawiam

Pozostałe