"Plany zostały zrealizowane w 95%"

  • 21.09.2018, 09:12 (aktualizacja 17.10.2018 13:57)
"Plany zostały zrealizowane w 95%"
Naszym gościem jest wójt gminy Kościerzyna Grzegorz Piechowski.

Jaka była mijająca kadencja dla gminy?

W jakiej kondycji finansowej jest obecnie samorząd?

Dlaczego Grzegorz Piechowski chce przez kolejne 5 lat pełnić funkcję wójta? Z jakiego komitetu startuje?

Jakie są największe problemy w gminie Kościerzyna?

Długo już słyszymy o budowie ścieżek rowerowych w gminie. Remont kościerskiego dworca jest już prawie na ukończeniu, od niego właśnie miały wychodzić ścieżki do okolicznych miejscowości. Kiedy powstaną?

Które miejscowości będą mogły liczyć na remonty dróg w najbliższym czasie?

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (162)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wyborca
wyborca 12.10.2018, 21:59
Pan Piechowski kandydując przed 8 lat poraz pierwszy nie miał konkretnego programu działania oceniając działanie poprzedniego Wójta.Pan Rafał zna się i ma konktretny program dla Gminy
Gks
Gks 12.10.2018, 23:37
A ja zwróciłem uwagę na spotkaniach wyborczych, że Pan Wójt sie często myli. Jest tylko człowiekiem wiec ma prawo. Ale wkurza mnie jak sie denerwuje, gdy ktoś mu zwraca uwagę, że podaje błędne dane. Trudno mu przyznać sie do błedu.
młody wyborca
młody wyborca 12.10.2018, 20:16
byłam na 2 spotkaniach wiejskich i tyle co mogę pozytywnego powiedzieć o Panu Piechowskim to to, że jest doskonałym mówca.. tylko szkoda, ze w tle słyszę odgłos lejącej się wody
Ciekawy
Ciekawy 12.10.2018, 08:58
A to ciekawe. Proszę o konkrety, bo takie pisanie to psu na budę jest.
Paweł
Paweł 12.10.2018, 08:55
Strzelnica została użyta przez przeciwników obecnego wójta do walki z nim . Z tego co słyszałem to pan Felckowski walczy z wójtem o jakieś hektary i robi wszystko żeby tylko zmienić wójta na kogoś innego. Chciałbym od razu powiedzieć że jestem za odzyskaniem skradzionego przez komuchów majątku przez prawowitych właścicieli ale nie na zasadzie kamienic w Warszawie
Jestem z miasta
Jestem z miasta 12.10.2018, 08:51
Osobiście znam tego gościa o imieniu Rafał i powiem Wam tak drodzy wyborcy darujcie sobie tego gościa bo będziecie płakać.
Chlipać będą
Chlipać będą 12.10.2018, 08:57
Zwolennicy kontrkandydata z pewnością
Joe
Joe 12.10.2018, 08:14
I co? za co pan Rafał wybuduje ścieżki rowerowe na przykład? Jaki ma konkretny(!) plan na dorównanie do np gminy Stężycy?
za pieniądze
za pieniądze 12.10.2018, 08:35
za pieniądze z budżetu
A ja myślę, że...
A ja myślę, że... 12.10.2018, 08:01
...tym razem to nie ludzie związani ze strzelnicą ale ludzie związani z kontr kandydatem którzy za wszelką cenę będą obrzucać błotem i kłamać. Cóż jest kampania wyborcza i każdy może sam wyrobić sobie opinię.
S.P.
S.P. 12.10.2018, 08:17
A mnie ciekawi kto i co ma do zaoferowania a nie to jakie ma życie prywatne czy kto go popiera. Rozumiem jak atakują kogoś bo czegoś nie zrobił albo zaniedbał. Ale jak czytam takie wpisy to zaraz widzę brudną kampanię. Bo ktos coś tam. Czemu o życiu prywatnym Pana Piechowskiego nie ma nic? Pretensje głownie dotyczą 8 lat kadencji. A na Pana Rafała leci wszystko od strony. Co komu do życia prywatnego czy zaglądania w rozporek. Wogóle skąd takie chore informacje? Stoją pod oknami? Współczuje. Do wyborów jeszcze czas wiec może mnie ktoś jest w stanie przekonać, że Pan Piechowski to dobra opcja. Ale nie takimi wpisami tutaj. To raczej odstrasza.
Taka prawda bo ich prawda
Taka prawda bo ich prawda 12.10.2018, 07:21
Wersja dzialania przed wyborami już zostala przedstawiona przez niektórych strzelców na wykopie. Wystarczyło śledzić. Wiec szokiem nie jest. Padło nawet hasło " Kto podnosi ręke na strzelnicę, remu strzelnica tę rękę odrąbie....odstrzeli" . Bardzo ciekawe zagranie.
Sławek
Sławek 12.10.2018, 08:16
Debilizmy z wykopu naprawdę ?
Niedługo wybory.
Niedługo wybory. 12.10.2018, 06:56
Jaką moc ma ten Rafał ze "jakiś "gościu po nocy nie śpi a pisze komentarze. Gorąco się robi. I ktoś nawet wie, że się leczył? Hehe
A jakieś lepsze informacje masz? Jakieś ciekawsze wątki?
przebieraniec ...
przebieraniec ... 12.10.2018, 02:19
O rany dziewczyna ze stanów głosuje na Pana Rafała. Co za bezczelność ludzi Jazdzewskiego. Żall.....
[URL=http://fotowrzut.pl/3FRAL9KXFP/1/2][IMG=http://s1.fotowrzut.pl/3FRAL9KXFP/2.jpg][/URL]
Ha ha - Panie Rafale wstyd...
Ha ha - Panie Rafale wstyd... 12.10.2018, 02:16
Ha ha - Panie Rafale wstyd...
Arek
Arek 12.10.2018, 02:06
Proszę dla przypomnienia Panie Rafale - i daj Pan spokój. Jesteś śmieszny w swoich podchodach. Brak jakiekolwiek pomysłu na gminę tylko szukanie poklasku jak zwykle w samym sobie - załamka.
Tutaj zapraszam po dowody na to jak Pan Rafał działa- tak i tutaj :)
http://fotowrzut.pl/3FRAL9KXFP
Arek
Arek 12.10.2018, 01:56
Komentarze tutaj są pisane jak zwykle przez komitet pana Rafała.
Na fb sie ośmieszył jak wyszło że ma 20 kont pozakładanych. Teraz tutaj ? załamka. Ludzie czytający te bzdety miejsce swoje zdanie i nie czytajcie dysputy pisanej przez P. Rafała.
P. Rafał: Były policjant, leczący się psychiatrycznie po zakończeniu służby, który działa z dziwnymi ludźmi typu Przybylska ze swoim brukowcem Żygowiny Kaszub tylko po to by podważyć autorytet obecnego wójta i to już mówi samo za siebie.
Poproście na fb wójta to wam przedstawi lipne konta kandydata jak i tutaj :)
Zaciekawiony
Zaciekawiony 12.10.2018, 07:12
Strzelnica atakuje. Padł blady strach na Gmine bo oto ktoś nie popiera obecnego wójta. Teraz bedą szaleć. Już szykuje popcorn i czekam co jeszcze wymyślą.
Czytelnik wykopu
Czytelnik wykopu 12.10.2018, 07:19
Wersja dzialania przed wyborami już zostala przedstawiona przez niektórych strzelców na wykopie. Wystarczyło śledzić. Wiec szokiem nie jest. Padło nawet hasło " Kto podnosi ręke na strzelnicę, remu strzelnica tę rękę odrąbie....odstrzeli" . Bardzo ciekawe zagranie.
sd
sd 8.10.2018, 21:43
Hetmański ma zostać sekretarzem Gminy
Nie może
Nie może 9.10.2018, 07:07
Nie ma wyższego wykształcenia. Zastępcą wójta też nie może i po wyborach niczego nie dostanie.
"...pan Piechowski mówi realistycznie nie obiecuje złotych gór."
"...pan Piechowski mówi realistycznie nie obiecuje złotych gór." 7.10.2018, 12:27
Tak? Dlatego pełzamy a inne Gminy się rozwijają? Dlatego u nas od 2 lat mówimy o szlakach kajakowych których nie ma a Stężyca organizuje ogólnopolskie imprezy muzyczne? Dlatego największym osiągnięciem tej kadencji Rady jest wybudowanie salki gimnastycznej w Kaliskach?
Wójt Piechowski nie obiecuje?
Wójt Piechowski nie obiecuje? 6.10.2018, 23:11
Od 8 lat obiecuje po kolei:uchwalanie Miejscowych Planów, ścieżki rowerowe, kanalizację i wodociągi... co z tego zrealizował?
oo
oo 7.10.2018, 09:54
nic
Sławomir Szlagowski
Sławomir Szlagowski 6.10.2018, 20:33
Większość komentarzy ambitnie przebija dno a szczególnie te dotyczące życia osobistego. A na spotkaniach przedwyborczych sale świecą pustkami czyli ludzie mają gdzieś to co się dzieje w ich gminie. Łatwo jest obrzucać ludzi błotem anonimowo w internecie ale ruszyć *** i powiedzieć co się myśli o kandydacie to już nie ma cywilnej odwagi. Ja byłem a kilku i jedno co mi się rzuciło w oczy to to ze pan Rafał Jażdżewski wszędzie mówi to co ludzie chcą usłyszeć natomiast obecny wójt pan Piechowski mówi realistycznie nie obiecuje złotych gór.
Piechowski
Piechowski 6.10.2018, 20:09
Przewodniczący Związku Gmin Wierzyca - śmieci, czy będą podwyżki?
dobra zmiana
dobra zmiana 6.10.2018, 10:22
tak Korne jest przeciwko obecnemu wójtowi, bo ich oszukał, nie mówi prawdy. Ludzie wiedzą i pamiętają. Sołtys i radny są z mieszkańcami a wójt myśli że ...
Sławomir Szlagowski
Sławomir Szlagowski 6.10.2018, 20:50
Dobra zmiana to niby ma być ten kłamliwy pis który zarzekał się że nie przyjmie islamskich nachodzców a przyjął ich 40 tyś . Widać to już nawet w naszym mieście sam byłem świadkiem jak jeden taki beżowy zaczepiał nastoletnie dziewczyny . Jak mają w Polsce wzrosąć płace gdy na potęgę wpuszczają upaińców. *** a nie dobra zmiana.
panie Sławomirze
panie Sławomirze 7.10.2018, 14:02
Piechowski podobno zabiegał o poparcie PISu a pan Waldemar Hetmański z PISu wspiera wójta. Jak pan to widzi?
jola
jola 8.10.2018, 21:40
zawarli układ już rok wcześniej, a teraz wycieli wszystkich radnych z PIS
Piechowski wspiera PIS?
Piechowski wspiera PIS? 9.10.2018, 07:28
A na zebraniach mówi, że często nie rozumie tego rządu i nie zgadza się.
I dobrze
I dobrze 6.10.2018, 08:36
Korne przeciwko wojtowi? No proszę.

Pozostałe