"To była kadencja straconych szans"

  • 27.09.2018, 15:45 (aktualizacja 17.10.2018 13:52)
"To była kadencja straconych szans"
W "15 minutach" rozmawiamy ze Zdzisławem Czuchą - kandydatem na burmistrza Kościerzyny.

Zdzisław Czucha odpowiedział na następujące pytania:

1. Czym zajmował się przez ostatnie cztery lata?

2. Dlaczego po raz kolejny kandyduje na stanowisko burmistrza?

3. Dlaczego uważa że ta kadencja to kadencja straconych szans?

4. Jaki ma program dla Kościerzyny na kolejne 5 lat?

 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (61)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Krysia
Krysia 18.10.2018, 19:32
Wstydu Pan nie ma gdzie pozew? Chodzi Pan i głupoty opowiada na swoich rywali a sam nie potrafi nawet przyznać się do błędu! To nie te czasy ze wjedzie pan jak rycerz bez żadnej kampanii i wygra wybory . Mieszkańcy już dali panu 4 lata temu czerwona kartke
Halina
Halina 18.10.2018, 08:57
do Zofii-masz rację ja też tak zrobię.te wielkie banery mnie przerażają,za chwile wyskoczy z mojej lodówki
Ekolożka
Ekolożka 18.10.2018, 07:19
Zaglądajcie na stronę: https://pogoda.interia.pl/prognoza-dlugoterminowa-koscierzyna,cId,15564 Zimy jeszcze nie ma a jakość powietrza w mieście fatalna - dziś dopuszczalna norma pyłów przekroczona o prawie 400%. Strach wychodzić z domu.
Przerażony
Przerażony 18.10.2018, 20:30

Zajrzałem na tą stronę, Rakotwórczy pył pm 2,5 dziś
372% dopuszczalnej normy. Powinniśmy chodzić po mieście w maskach p. gazowych.


Kłamałeś
Kłamałeś 17.10.2018, 20:36
Kiedy proces w trybie wyborczym? Może po wyborach?
zofia
zofia 17.10.2018, 20:06
informuję że krówkę zjadłam,śmieci/gazetka ulotka itp/wyrzuciłam i nie zagłosuję ponieważ uważam ze pan nie szanuje ludzi .W mieście gdzie trudno jest gdziekolwiek zaparkować ,parkingi zajmują pana wielgachne banery -patrzcie i podziwiajcie.Pan chce być radnym czy burmistrzem bo startuje pan i tu i tu a jedną d... na dwóch weselach się nie da.A może to zwykły pęd do władzy?Listy które pan firmuje to też ciekawostka.Czy to obcy sobie ludzie czy pociotki gremialnie /te same nazwiska każdy w innym okręgu/wystartowały.A tak jak idę przez miasto to zbiera mnie się na wymioty.Ta ilość banerów ulotek jest przerażająca i to miasto i nasze skrzynki oblepili ludzie którzy maja pełne gęby frazesów dot. ochrony środowiska .NIE ZAGŁOSUJĘ NA PANA ANI NA NIKOGO Z LIST KTÓRE PAN FIRMUJE-bo jak to mówią ryba psuje się od głowy
Kościerzak
Kościerzak 17.10.2018, 23:10
Zofia bardzo trafnie to ujęłaś. Nie czepiałbym się jedynie do ochrony środowiska, bo to ważna kwestia dla miasta w związku z toksycznym powietrzem zimą.
olo
olo 17.10.2018, 15:51
i po co wraca, kto tym razem prosił
https://www.youtube.com/watch?v=ugrp5mY6Oy0
wyborca
wyborca 16.10.2018, 10:55
Najwięcej kasy na wybory wydał Zdzisław,no on ma z czego brać-dwa niezależne miejsca pracy ma,więc i kasiorka jest,ale gdyby obkleił całe miasto tak,że nieba bym nie widział-to i tak na niego nie zagłosuję,był prawie 20 lat burmistrzem i za dużo bubli mamy-najgorsza to Galeria Wybickiego z dworcem PKS
dietetyk
dietetyk 15.10.2018, 23:01
znamy wiek kandydatów a ja bym jeszcze chciał znać wagę ciała i wzrost- w prosty sposób można przeliczyć kto ma nadwagę a to jest choroba-chorych radnych nie chcemy
wyborca
wyborca 15.10.2018, 22:43
Szczerze przyznaję,że niektórych twarzy mam po wyżej dziurek od nosa-nie mogę już na nich patrzeć,to i nie będę głosować.
Zagłosuję na tych skromnych,którzy mają mózg i rozum i nie tracą kasy na plakaty,które zaśmiecają miasto-a tyle się mówi nt. ton śmieci.
Plakaty i ulotki wyborcze to kolejne śmieci. Należało dogadać się w komitetach wyborczych-zrobić kilka czy kilkanaście spotkań z wyborcami a nie wydawać kasy na wybory.
Mądrość czy głupota kandydatów też o czymś świadczy- marnowanie papieru,który nawet nie chce się spalić nie jest mądrą tradycją. W dobie dbania o czyste środowisko ani jeden plakat,ani jedna ulotka nie powinna być wydrukowana i wtedy byłaby czysta uczciwa gra a tak-kto ma więcej kasy,ma więcej ulotek- oby to się nie przełożyło na wynik wyborczy.
Liczę na to,że w kolejnych wyborach kandydaci pójdą po rozum do głowy-czego im życzę i pozdrawiam
Fucha
Fucha 14.10.2018, 01:05
Dlaczego oni biją się o ten stołek? Czy nie lepiej, odpracować 8 godz i iść do domu, przytulić do żony i pobawić z dziećmi/ wnukami?
Burmistrz- to odpowiedzialna i pełna stresu funkcja a oni ,,bijąc " sie o tą fuchę zachowują sie jak masochiści.
Chyba musi opłacać się zasiadanie na takich stołkach ? hehe
Władza ludziom rozum wypacza
Dobry koń obroni się sam
wściekły Jan
wściekły Jan 10.10.2018, 10:20
"Betonowa dzicz"-to jest Kościerzyna,ale ktoś te projekty zatwierdza i ktoś ustala plan zagospodarowania przestrzennego-tych kolesi trzeba wziąć za dupę i postawić przed prokuratorem-to jest przestępstwo
wyborca
wyborca 9.10.2018, 20:59
Kościerski info prezentuje artykuł sponsorowany przez Zdzisława Czuchę-możliwość komentowania WYŁĄCZONA- o czym to świadczy? niech każdy sam sobie odpowie.Ja wiem jedno-na pewno na niego nie zagłosuję, na jego odnóże panią Karinę też nie, na Majewskiego też nie. Więc skreślę wszystkich trzech kandydatów,ale na wybory pójdę bo to mój obowiązek.Zachęcam wszystkich do wyboru zgodnie z sumieniem,a skoro takich kandydatów nie ma-to należy skreślić wszystkich-ale błagam idźcie na te wybory, chociaż wyboru nie ma praktycznie żadnego-Majewski jest słaby a Lord z Kariną za kosztowni.
wyborcy
wyborcy 9.10.2018, 22:48
Identycznie postąpimy,ja i moi znajomi.Nie ma wśród kandydatów takiego na którego oddalibyśmy głos.A szkoda bo bardzo chcielibyśmy wybierać ale nie ma kogo.
Ali
Ali 6.10.2018, 20:58
Będę głosować na Majewskiego. To jest dobry wybór w nadchodzących wyborach.
Colt
Colt 6.10.2018, 08:29
Ludzie , błagam Was, nie głosujcie na 1 lub 2 na listach, bez względu na ugrupowanie. Nie głosujcie na stare persony, kierujące się jedynie własnym interesem.
O
O 7.10.2018, 18:21
Nie głosujcie na listę MOJE MIASTO Z majewskim na czele, oraz na listę PiS
Kolo
Kolo 4.10.2018, 09:55
Pozalam sobie przypomnieć. Żeby wszyscy wiedzieli:

PO do MIASTA idzie jako KWW Kościerska Marka
i ich wspomagacze KWW Kościerzyna na plus

PO do POWIATU idzie jako KWW Razem dla Powiatu Kościerskiego
i ich wspomagacze KWW Powiat Kościerski

Jeszcze jedno Męczyk poszedł do PSL buchacha
tak jak mówię PO jest trędowata nikt się do niej nie przyznaje
wyborca2
wyborca2 9.10.2018, 22:52
No i co że startuje z listy PSL,czy to trędowaty?Jako samorządowca i spo łecznika oceniam na: TAK
D
D 5.10.2018, 00:30
Moje Miasto to jest PiS łącznie z obecnym włodarzem i jego kolesiami kandydatami , którzy byli w PO I WSPÓLNOCIE WSZYSCY SĄ ĢORSI OD KSIĘDZA DYREKTORA I PREZESA. MOJE MIASTO JEST NIEBEZPIECZNE DLA KOŚCIERZYNY
.SĄ TO KLANY RODZINNE .WŁODARZ WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW OSZUKAŁ BO WYPIERAŁ SIĘ CAŁY CZAS PiS a OD DAWNA NIM BYŁ. TACY LUDZIE WYPROWADZĄ POLSKĘ Z UNII EUROPEJSKIEJ.!!!!!!
rafałek
rafałek 1.10.2018, 10:25
https://www.facebook.com/pages/category/Public---Government-Service/Monitor-Kościerski-219120641460869/
tafałek
tafałek 1.10.2018, 10:20
https://www.youtube.com/watch?v=ugrp5mY6Oy0
ja
ja 30.09.2018, 19:06
rada nie chciała Panskiego projektu ! I dlatego go odrzucili ! Nie miał pan większości, panie Czucha !
no
no 30.09.2018, 18:49
ja uważam ze każdy zagłosuje jak uważa.
R.G
R.G 29.09.2018, 07:30
Psy szczekają karawana jedzie dalej.
Czekają Nas Kolejna zmarnowane lata.
Szkoda.
Wiwat Śitwo Kościerska !!!

Pozostałe