Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego w ZSP nr 3

  • 28.09.2018, 12:20 (aktualizacja 28.09.2018 13:16)
Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego w ZSP nr 3
W kościerskim Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 odbyła się Wojewódzka Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2018/2019 połączona z podsumowaniem współzawodnictwa sportowego szkół województwa pomorskiego.

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy, którego prezesem jest Dariusz Męczykowski, zaprosił na podsumowanie laureatów Współzawodnictwa Sportowego Szkół. Najlepsze placówki z naszego województwa zostały nagrodzone w trzech kategoriach: Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Licealiada.

Kościerska „Trójka” znalazła się na 5 miejscu w klasyfikacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2017/2018. Szkoła może pochwalić się wieloma sukcesami sportowymi swoich uczniów i absolwentów - podkreślał nowy dyrektor placówki i wieloletni nauczyciel wychowania fizycznego Jarosław Breza. 

W świetle tych wyników powraca pytanie o budowę pełnowymiarowej sali sportowej, bo takiej wciąż brakuje przy kościerskiej „Trójce”. Burmistrz zapewnia, że realizacja tej inwestycji jest blisko, projekt jest już gotowy.

Poniżej zamieszczamy klasyfikacje Igrzysk Dzieci, Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady 2017/2018.

Klasyfikacja Igrzysk Dzieci 2017/2018

Klasyfikacja Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2017/2018

Klasyfikacja Licealiady 2017/2018

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zado
Zado 5.10.2018, 19:23
Czy Pan Breza sprzedał się za stołek dyrektora?
ja
ja 30.09.2018, 21:42
Tylko nie Meczyk. Niech si zajmie szkola i sportem. na radnego wojwodztwa nie ma czasu! Powinien byc w szkole!
Mareczek
Mareczek 1.10.2018, 06:31
ja uważam, że właśnie polityką i sportem powinien się zająć. Jako radny sejmiku wojewódzkiego robi niezwykle dużo i to w wielu dziedzinach, to są takie namacalne działania a nie puste obietnice. Ja wolę osoby które robią, a nie tylko obiecują, dlatego wolę tego Męczyka od innych kandydatów
Mirek z Kartuz
Mirek z Kartuz 29.09.2018, 19:56
mój głos ma Darek za te wszystkie sportowe działania, przynajmniej uczniowie mają o wiele więcej lekcji i lepsze zdrowie a nauczyciele WF mają więcej pracy. Wspaniała była też Gimnazjada, takich imprez powinno być więcej, pomysły są naprawdę dobre byle tylko dalej tak można było wprowadzać je w życie
Piguła
Piguła 30.09.2018, 20:50
mój głos też ma za całokształt. dużo zrobił dla szpitala bo mu w sejmiku to przydzielili, ale nie zakopał gruszek w popiele tylko walczył o oddłużenie i niestety dwa razy, mam nadzieje ze po zmianie dyrektora wszystko już będzie dobrze
Walduś
Walduś 29.09.2018, 19:54
Wszystko jest związane z Darkiem-ogólnonarodowy sport,międzynarodowe rolnictwo i co jeszcze??? aha-specjalista od służby zdrowia, gastronomii-skąd my mamy takiego wszechstronnego ludzika-aż się nie chce wierzyć,że z Grabowa
Zibi
Zibi 29.09.2018, 20:06
w sumie to masz rację, sport jak najbardziej, działa i to dużo te spartakiady, dofinansowania w szkołach, duża promocja sportu zdrowia i co za tym idzie pracy dla nauczycieli i obsługi szkoły. Rolnictwo też pewnie ma we krwi i rozumie rolników, przecież miał duże gospodarstwo i pewnie wie co to kłopoty z suszą, deszczami czy tym podobne. No i gastronomia została. Jego lokal mówi sam za siebie. Pewnie na kredytach budowany ale on te kredyty spłacać musi sam. Zatrudnia ludzi i działa. Jak tak się przypatrzę to u niego wiedza jest nie tylko teoretyczna ale i praktyczna. Darku szanowny mój głos masz. Myślę że Walduś chciał Ci zrobić pod górkę, ale wymienił Twoje największe atuty.
Plebanka
Plebanka 28.09.2018, 20:30
Brawo burmistrzu!!!Budujesz salę!!!!Masz mój głos!!!!
a
a 2.10.2018, 01:06
Kłamie ! To samo obiecywał 5 lat temu.

Pozostałe