Zadaj pytanie przyszłemu burmistrzowi!

  • 3.10.2018, 12:16 (aktualizacja 03.10.2018 12:28)
Zadaj pytanie przyszłemu burmistrzowi!
W środę 10 października organizujemy przedwyborczą debatę z kandydatami na burmistrza. Kandydatom zadamy pytania od mieszkańców.

Prosimy o pisanie sugestii w komentarzach. Pytanie musi być skierowane do wszystkich kandydatów.

Debata będzie transmitowana na żywo w mediach społecznościowych, telewizji lokalnej i na kanale Youtube.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (106)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

a ja to wiem
a ja to wiem 14.10.2018, 19:44
do poprzednika- nie dziw się,Czucha dostał wskazane przez PO miejsce w ostatnim rzędzie, miał grzecznie siedzieć i głosować zgodnie z zaleceniem partii i ....Zdzisiowi się to nie podobało,wolałby stać przy mównicy i piepszyć trzy po trzy-jak robił to w Kościerzynie. On mówi długo i zawile,aby zmęczyć przeciwnika-dlatego dezercja z sejmu
Do Zdzislawa Czuchy
Do Zdzislawa Czuchy 14.10.2018, 19:40
Ja na byłego Posła i byłego Burmistrza Pana Czuchę nie będę głosował. Miał swój czas nie jesteśmy zadowoleni. Posłowie w Chojnicach choć z różnych opcji pozyskiwali środki do inwestycji. Niestety nie można powiedzieć tego o Pan Zdzisławie. Szkoda że zmarnowaliśmy czas na tego Pana który to jak mówi jest wykształcony w kierunku inwestycji budownictwa a zajmował się wydziałem rolnictwa w sejmie. Przykro nam nie będziemy na Pana Głosować.
Julia L
Julia L 10.10.2018, 22:46
hej no pewnie że zagłosuje na Majewskiego to super burmistrz Kościerzyny takiego człowieka Kościerzyna potrzebuje żaden człowiek nie będzie nigdy tak *** jak on to MISTRZ KOŚCIERZYNY Zagłosujcie na niego a nie pożałujecie Pozdrawiam
tego nie wiesz,że...
tego nie wiesz,że... 10.10.2018, 21:52
do poprzednika-ludzie,którzy mogliby pokierować miastem znają realia i obawiają się,że z układem kolesiowskim nie wygrają i tu tkwi przyczyna-układy zniszczą najmocniejszego i najmądrzejszego-dlatego mamy takich kandydatów jakim mamy,większość z nich nic nie ma,więc do stracenie zero
Ad. Cymes i Zasmucony
Ad. Cymes i Zasmucony 10.10.2018, 21:18
Głupie pisanie. Trzeba było samemu wystartować, a nie użalac się i smucić! Najwięcej mają do powiedzenia ci, którzy nic nie robią!
podsłyszane
podsłyszane 10.10.2018, 10:26
Nagonka na kandydatów na radnych stała się faktem,skoro jeden z nich poprosił mnie,aby na niego nie głosować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo nie chce,ale nie odmówił,gdyż bał się dalszych konsekwencji i szykan.
wkurzony emeryt
wkurzony emeryt 10.10.2018, 10:07
O naszych kandydatach na radnych wiemy tylko ile mają lat i że wystroili się do zdjęć na plakaty wyborcze, na tym kończy się nasza wiedza, więc jak można na nich głosować???
Czy potrzebujemy w radzie kierowcę czy kosmetyczkę??- co oni będą robić?? znam problem z autopsji,więc chodzi o to,aby na niczym się nie znali, cicho siedzieli i głosowali jak przywódca burmistrz nakaże---dieta wpłynie na konto bankowe a jak coś będą chcieli dla siebie, to załatwią po cichu.
Sprawa skandaliczna to budowa domu usługowo-mieszkalnego przy poczcie na ulicy Staszica. Teren sprzedał prezes spółdzielni mieszkaniowej zakładom mięsnym i ok, ale kto wyraził zgodę na zabudowanie tego terenu??? Czy naprawdę mamy w mieście sporo terenów zielonych,że trzeba tak to miasto zabetonować? Grunty Lidla też dostała spółdzielnia mieszkaniowa na budynki mieszkaniowe i co zrobił prezes? ano sprzedał za grube miliony Lidlowi a od miasta dostał za grosze. Teraz "biznesmeni" pchają się znowu do rad miasta i powiatu-kto wie co jeszcze mają za plany. Już zbędną Galerię Wybickiego mamy z dworcem autobusowym, skąd Wojska Polskiego wygląda jak centrum nowego Jorku-a parkingów dla mieszkańców i turystów BRAK
DO ZASMUCONEGO WYBORCY
DO ZASMUCONEGO WYBORCY 10.10.2018, 09:48
NIE ODDAWAJCIE PUSTYCH KARTEK- ZRÓBCIE KILKA KRZYŻYKÓW BO PUSTĄ KARTĘ MOŻE KTOŚ ZAGOSPODAROWAĆ.
STARE POWIEDZENIE BRZMI
"NIE WAŻNE JAK GŁOSUJESZ- WAŻNE KTO LICZY GŁOSY",
WIĘC PUSTA KARTKA NIE ZDA EGZAMINU.
CHYBA NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM BĘDZIE WYSOKA FREKWENCJA WYBORCZA I WYSOKA ILOŚĆ NIEWAŻNYCH GŁOSÓW-- TO BĘDZIE ZNAK PROTESTU WYBORCZEGO.
zima
zima 10.10.2018, 08:12
Czy przeznaczycie więcej pieniędzy bądź usprawnicie akcje odsniezania i sypania sola zima. W zeszłym roku w nocy nic nie jezdzilo, wszędzie slisko, a zima naprawdę była krotka. Czy będziemy mogli liczyc na większe bezpieczeństwo na drogach i chodnikach w następnej kadencji??
Kl
Kl 10.10.2018, 00:54
Kościerzyna w ostatnich 14 latach zmienila się. Wiele inwestycji zrealizowano w naszym mieście dzięki funduszom unijnym. Jednak jeszcze sporo trzeba zmienić. Jakie zadania czy inwestycje uważa Pan/Pani za priorytetowe w kolejnych latach? W jaki sposob zostaną one sfinansowane?
Zasmucony wyborca
Zasmucony wyborca 10.10.2018, 00:02
Będę do bólu szczera.Po raz pierwszy jest taka sytuacja że nie mam kogo wybierać.Jest trzech kandydatów na Burmistrza a jakoby żadnego nie było.Smutne to.Oddam pustą kartkę.
Cymes
Cymes 10.10.2018, 00:21
No niestety smutne aczkolwiek prawdziwe......nie ma naprawdę na kogo oddać głosu....
Zocha
Zocha 9.10.2018, 22:39
Znając naszych mieszkańców/wyborców to jestem prawie pewna,że wszystko tak popiepszą,że rada może być dziwolągiem politycznym i jak tacy wrogowie będą 5 lat rządzić-to dopiero będzie kongo
Andrzej
Andrzej 9.10.2018, 22:37
do Mariana-nasz stary rację i uważam,że pan Borzyszkowski powinien sam osobiście wyjaśnić mieszkańcom/wyborcom z jakiego komitetu startuje. skoro masz rację-to mojego głosu nie dostanie
Krzysztof
Krzysztof 9.10.2018, 22:32
Moje pytanie brzmi następująco - po co pchacie się na te stołki?? przecież nikt wam nie wierzy,że kochacie miasto i jego mieszkańców!!!!!1 Już pierwszego dnia po wyborach będziecie nas mieli w czarnej ***
Marian
Marian 9.10.2018, 22:28
Ale ja tu czegoś nie rozumiem-radny Kazimierz Borzyszkowski startuje z KWW Razem dla Kościerzyny od Czuchy????? Przecież to Z.Czucha poganiał pana Kazika po różnych sądach, wyrzucił z Kospecu na kilka miesięcy przed osiągnięciem wieku emerytalnego i teraz razem??? czy to możliwe?? Może ktoś jest lepiej zorientowany i wyjaśni to zdarzenie??
Jacek
Jacek 9.10.2018, 23:03
A to nie Marcin Modrzejewski chodziło po sądach z Borzyszkowskim? Bardzo mocno mi się wydaje, że tak to było
Do Jacka
Do Jacka 14.10.2018, 19:30
Chyba z Czuchą
Drodzy Wyborcy
Drodzy Wyborcy 9.10.2018, 21:07
Informacja dla wyborców.
W mieście mamy 5 komitetów wyborczych i uwaga-dwa są Majewskiego a trzy Czuchy.
KWW Moje miasto i KW PiS -to oczywiście Majewski,
natomiast KWW Razem dla Kościerzyny, KWW Kościerzyna na Plus i KW Kościerska Marka - to grupy Czuchy.
Teraz wyborco zastanów się-kogo wybrać.
100 lat za Afroamerykanami
100 lat za Afroamerykanami 9.10.2018, 20:00
Temat roweru miejskiego. Czy kandydaci tak cuś słyszeli\widzieli? Czy w głowie szumi tylko Remus Remus i jeszcze raz Remus ?
PiS
PiS 9.10.2018, 22:34
Bardzo dobry pomysł do zrealizowania.
Pytanie
Pytanie 9.10.2018, 19:13
Czy któryś z kandydatów miał konflikt z prawem. Czy byli skazani za jazde po pijanemu?

Krystyna
Krystyna 9.10.2018, 13:14
Przy ul.Inżynierskiej powstaje osiedle domków jednorodzinnych, gdzie brak sieci wodno-kanalizacyjnej. Kiedy mieszkańcy tej ulicy mogą spodziewać się realizacji tej inwestycji?
lunia
lunia 9.10.2018, 11:49
Co to się dzieje na tym naszym basenie. w saunie geje urządzają schadzki i lody sobie robią. Karygodne.

Pozostałe