Znamy trasy i harmonogram odbioru odpadów

  • 4.10.2018, 11:21 (aktualizacja 04.10.2018 11:41)
Znamy trasy i harmonogram odbioru odpadów
Od 1 października w Kościerzynie obowiązuje nowy harmonogram zbiórki śmieci.

Wraz ze sposobem segregacji (teraz odpady dzielimy na 5 frakcji), zmienił się również harmonogram ich wywozu. Został on opublikowany na stronie internetowej Urzędu Miasta koscierzyna.gda.pl. Zamieszczamy go poniżej.

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ja
ja 7.10.2018, 12:00
Cena nie wzrośnie !
ha ha ha
ha ha ha 7.10.2018, 12:22
a kto to wie? po wyborach się okażę.
Wójt Piechowski
Wójt Piechowski 6.10.2018, 23:13
Przewodniczący Związku Gmin - wywóz śmieci, mam pytanie czy WZROŚNIE CENA Z A WYWÓZ ŚMIECI?
emeryt
emeryt 5.10.2018, 08:56
Mam 45 m2 mieszkanie i jeden pokój zawalony posegregowanymi odpadami i nie ma ich gdzie włożyć-ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Emerytka
Emerytka 6.10.2018, 20:00
Nie obrażaj starsze osoby i nie podszywaj się pod kogoś kim nie jesteś.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 5.10.2018, 07:52
I tu jest prawda płacimy segregujemy myjemy co jeszcze .......
Sąsiad
Sąsiad 6.10.2018, 20:02
Ciekawe ,kto tak robi.Większość ludzi tą segregację ma głęboko,wystarczy iść do śmietnika .
Ala
Ala 5.10.2018, 08:38
Dzięki pośrednictwu Związku Gmin Wieżyca płacimy za ten dodatkowy komfort 2 - krotnie więcej niż w sąsiednich miastach
Adam
Adam 6.10.2018, 19:58
Masz niewielkie pojęcie o tym co piszesz.
Anna
Anna 4.10.2018, 20:06
Niby obowiązuje od 1.10a koszy brak, informacji brak, rozumiem że pierwsze zabieranie koszy bd po staremu bo nie wyobrażam sobie siedzieć na podwórku i segregowac wyrzucony hej śmieci jak łaskawie otrzymam kosze :) :) :) :)
ja
ja 7.10.2018, 11:59
Inforamcje masz na ulotkach (ja dostałem), w internecie i TVK. Coś jeszcze ci potrzeba? Może dobrej woli ?
Tomek
Tomek 6.10.2018, 20:06
Zobacz, jak twoi sąsiedzi segregują odpady BIO , u mnie wrzucają do tego pojemnika wszystko jak leci.
Ola
Ola 4.10.2018, 13:13
Mam pytanie gdzie pojemniki i worki na odpady ?
mark
mark 7.10.2018, 11:58
Ja już dostałem. Sąsiedzie też !
Bogdan
Bogdan 4.10.2018, 12:39
Sortowanie i mycie śmieci przerzucone na mieszkańca. Ciekawe co będzie dalej. Niedługo sami będziemy musieli wywozić śmieci na wysypisko. Posegregowane, umyte i każdy rodzaj w inny dzień tygodnia. Dzisiaj koszty "wywozu" są dla mieszkańców na tyle wysokie, że sortowanie powinno odbywać się po stronie odbiorcy odpadów. Tyle w temacie.
Ewa
Ewa 4.10.2018, 12:57
100% prawdy, irytujący jest fakt, że w zasadzie wszystko prócz wywozu jest po stronie mieszkańca.
ja
ja 7.10.2018, 11:57
Taka jest ustawa. tak ustali sejm i tak jest na zachodzie. Nie byłeś tam?
Marian
Marian 6.10.2018, 20:09
Nie słyszałem ,żeby śmieci same się segregowały.
Marcin
Marcin 6.10.2018, 19:13
Nie tylko prócz wywozu wszystko jest po stronie mieszkańca. 13-tki, nagrody i premie są po stronie związku śmieciowego rodem Czucholandu i jego bandy, która to dziś poprzez rach ciach MACHa jet przypisywana Maji

Pozostałe