"Mamy bardzo dużo pomysłów na zarządzanie Kościerzyną"

  • 5.10.2018, 10:16 (aktualizacja 17.10.2018 13:48)
"Mamy bardzo dużo pomysłów na zarządzanie Kościerzyną"
Naszym gościem jest Karina Młodzianowska - kandydatka na burmistrza komitetu Kościerzyna na PLUS.

Zapytaliśmy Karinę Młodzianowską o to, jaka jest jej wizja Kościerzyny. Na czym chciałaby skupić się będąc burmistrzem? Jak chce zatrzymać młodych w naszym mieście? Co może zaproponować seniorom? Jakie ma pomysły na promocję Kościerzyny i wspieranie kościerskich sportowców? 

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu!

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (69)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Grześ
Grześ 19.10.2018, 09:59
to pośrednictwo Czuchy,więc po co na tą panią jak można zaraz na Czuchę. To dla niej i dla Macha w ostatnich wyborach Czucha zrobił 21 okręgów wyborczych i startowali z 3 bloków.Kariera zawodowa tej osoby nie prezentuje nic,co ma związek z wykonywaniem funkcji burmistrza-ta osoba pół życia spędziła w gastronomii,więc powinna tam zostać i robić to-co potrafi
Janek
Janek 19.10.2018, 00:30
Przekłamujecie fakty a wasze zmanipulowane sondy są jedno wielkie g. warte. Propagandowy portal internetowy wspierający sitwę kolesiów i koleżanek, którym marzą się stanowiska, czy kolejne lata żerowania na dorobku obywateli.
Kościerzacy, dwa razy się zastanówcie na kogo oddacie swój głos. Nie ufajcie obietnicom, oceniajcie po owocach.
Edyta
Edyta 15.10.2018, 23:09
Pani Karina to przesympatyczna osoba,bardzo kontaktowa,towarzyska,ma bardzo wiele zalet,ale z przykrością stwierdzam,że na burmistrza to się nie nadaje- jest emocjonalna, mało dyplomatyczna, spontaniczna,a to nie są cechy przywódcze,sory pani Karino,ale chyba sama pani czuje,że "woda za głęboka" a doświadczenie za małe
kościerzak
kościerzak 11.10.2018, 20:51
Pani Karino, pomysłów można mieć dużo. A skąd Pani weźmie na te pomysły pieniądze? Po wyborach na pomysłach może się skończyć .....
nauczyciel
nauczyciel 11.10.2018, 18:40
Brak konkretów pani Karino. Ogólnie słaba wypowiedź!
Ania
Ania 11.10.2018, 18:21
Zajęcia dodatkowe tak. Ale Kościerzyna jest jednym z niewielu miast gdzie dzieci nie mogą uczyć się w klasach dwujęzycznych. Chociaż w jednej szkole w mieście. W liceum w dzisiejszych czasach jest to wręcz przymus.
nauczyciel/emeryt
nauczyciel/emeryt 10.10.2018, 10:10
"Mamy bardzo dużo pomysłów na zarządzanie Kościerzyną"-tytuł artykułu, ale ja nie wiem KTO TO MA TE POMYSŁY!!!!!!!!!! obawiam się,że LORD KOSZTOWNY bo nikogo z tej ekipy nie podejrzewam o to
Do tego żałosnego PiSu
Do tego żałosnego PiSu 9.10.2018, 20:11
Panie Dargacz powiedz co żeś takiego dobrego zrobił dla Kościerzyny bo sobie nie przypominam. Poza tym że zabierając głos na sesjach nie bardzo wiadomo było o co Ci chłopie właściwie chodzi. Do tego nie mówisz tylko mamrotasz coś pod nosem w sumie nie wiadomo o co Ci kaman klepać żeby klepać to każdy potrafi.
Do tego co klepie te niskiego lotu posty- fanatyka jednej i słusznej partii PiS chyba potrzebujesz specjalnej pomocy.
Mariush
Mariush 9.10.2018, 22:07
Bardzo słaby radny. Stracone miejsce w radzie . Zdecydowanie nie polecam.
Wyborca
Wyborca 9.10.2018, 18:48
W obecnej sytuacji politycznej w kraju tylko Prawo i Sprawiedliwość jest w stanie zapewnić skuteczne zarządzanie Kościerzyną Nie ma innej, lepszej alternatywy. Kościerzyna musi wejść na wyższy poziom zarządzania. Trzeba zmieniać i unowocześniać Miasto. Ja głosuję na PiS.
Senator
Senator 8.10.2018, 16:53
Wywiad rzeka....mamy bardzo dużo pomysłów.....ale nie zostały one powiedziane i zaznaczone w wywiadzie. Potok słów i nic konkretnego ...... kosze, uśmiechnięte twarze Seniorów, sport jak będę wybrana , taka wizja. Nic konkretnego nie usłyszałem.
słabo
słabo 8.10.2018, 13:11
Bardzo słaba kandydatka . Do załatwienia dwoma pytaniami . Już długo nie widziałem w naszym mieście tak słabego kandydata/kandydatki.
ja
ja 8.10.2018, 08:59
Tylko PIS!
Rafał
Rafał 7.10.2018, 22:13
Do BydgoszczA???
wyborca
wyborca 7.10.2018, 21:51
Na mistrzostwa świata w piłce nożnej nowy dynamiczny dyrektor postawił wielki bilbord dla meneli!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a koszty były przeogromne,dlaczego pani popiera takie nieudane działania???? czy mam rozumieć,że KWW Razem dla Kościerzyny to druga odnoga Kościerskiej Marki???
wyborca
wyborca 7.10.2018, 21:46
To już wszystko było-Lord kosztowny juz wszystko zrobił-hahahaha
Smieszme
Smieszme 7.10.2018, 19:06
Panie Dargacz przestań Pan pisać te komentarze pod wszelkimi artykułami bo to jest nudne i tak Wszyscy wiedza ze je Pan pisze
PIS wygra
PIS wygra 7.10.2018, 20:22
PIS i tak wygra, nic nie znaczycie tylko PIS !!! Musimy wygrać i zrobić porządek w tym mieście i w sejmiku a wy i tak na nas zagłosujecie, jak wygramy to nie zniesiemy 500+ jak przegramy to może być źle
do Lo-a
do Lo-a 7.10.2018, 14:48
Kto lepiej dotrzymije obietnic niż PIS. Nie znam takiej partii!
PIS toaleta
PIS toaleta 7.10.2018, 16:24
Nie znam partii która więcej obiecuje niż PIS
mark
mark 8.10.2018, 09:02
PIS dużo obiecuje i duzo dotrzymuje!
jozef
jozef 7.10.2018, 13:27
Co ty plecisz? To nie jest program dargacza tylko całego PIS, ale robi wrażenie.
ala
ala 7.10.2018, 12:10
Czytałam program PIS na ulotkach radnego Dargacza. No jest bardzo ciekawy i ambitny! Gdyby wam to się udało, to będzie wspaniale.
Ubawiony
Ubawiony 7.10.2018, 13:11
Ha ha ha ha ha bu haha dowcip roku i totalna autopromocja
Lo-a
Lo-a 7.10.2018, 12:30
Pis zapomniał jeszcze do komplety obietnic wyborczych dodać gruszki na wierzbie!
jan
jan 7.10.2018, 11:56
W tej kadencji niewielaa pani zrobiła. Dlaczego mam zufać panie jeszcze raz? Nie możemy ryzykować i próbować. Majewski się sprawdził ! Spłacił już bardzo wiele zobowiązań poprzednika. Teraz będzie to jego najlepsza kadancja, teraz będzie przede wszystki inwestował!

Pozostałe