Środowiskowy Dom Samopomocy świętuje 20 lat istnienia

  • 8.10.2018, 12:00
Środowiskowy Dom Samopomocy świętuje 20 lat istnienia
Środowiskowy Dom Samopomocy Gdańskiej Fundacji Dobroczynności świętował 20-lecie istnienia. Jubileusz odbył się w Sali Szopińskiego.

Kościerski Dom Samopomocy powstał 1 września 1998 roku. Była to jedna z pierwszych takich placówek w województwie, dedykowana osobom niepełnosprawnym. W tym miejscu wsparcie znajdują osoby dorosłe z zaburzeniami psychicznymi. Zajęcia pozwalają im rozwijać umiejętności samodzielnego funkcjonowania. „Nasi pracownicy potrafią dostrzec potencjał w kadym podopiecznym” - podkreślała dyrektor Domu Beata Spiczak-Brzezińska. 

Misją Środowiskowego Domu Samopomocy jest zapobieganie marginalizacji społecznej osób niepełnosprawnych. Działa on w Kościerzynie przy ul. Stolarskiej 8 i otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

O północy z piątku na sobotę zaczyna się cisza wyborcza, która trwa do godziny 21.00 w niedzielę. W tym czasie zabronione jest prowadzenie agitacji, dotyczy to także internetu. W związku z tym dodawanie komentarzy na stronie koscierzyna24.info jest wyłączone.

Pozostałe