Wywiad z Alicją Żurawską

  • 10.10.2018, 12:16 (aktualizacja 17.10.2018 14:49)
Wywiad z Alicją Żurawską
Zapraszamy do obejrzenia rozmowy ze starostą powiatu kościerskiego - Alicją Żurawską.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkaniec powiatu
mieszkaniec powiatu 20.11.2018, 12:26
Alicja Żurawska została ponownie wybrana na Starostę Powiatu Kościerskiego
Marcin Modrzejewski został wybrany na przewodniczącego Rady Powiatu Kościerskiego VI kadencji.
Gratulacje
Grzegorz
Grzegorz 18.10.2018, 13:42
Alicja Żurawska - prawdziwy samorządowiec, merytoryczna, zaangażowana, pozytywnie usposobiona, konsekwentna i konsolidacyjna - pokazała jak pracować dla dobra naszej kościerskiej wspólnoty.
Życzę Ci aby wyborcy to docenili.
Będę głosował na kandydata z KWW WSPÓLNY POWIAT KOŚCIERSKI.
Edyta
Edyta 16.10.2018, 20:00
Uwaga bo pazury też ma i jak się wkurzy, to uciekajcie jak najdalej
Robert
Robert 16.10.2018, 22:49
Oczywiście i dobrze! Ktoś na takim stanowisku musi mieć pazur i jaja. Kolejny dowód na to , że to właściwy człowiek na właściwym miejscu!
tylko mgr
tylko mgr 16.10.2018, 14:01
Przede wszystkim pani starosta się postarała, zmobilizowała radnych i urzędników i spłaciła długi po staroście Lizakowskim, a do tego rekordowa ilość inwestycji w powiecie. Wczoraj z wojewodą i wójtami przekazuje wyremontowane drogi, a dzisiaj z władzami urzędu marszałkowskiego. W języku politologów to się nazywa kohabitacja i budowanie poczucia wspólnoty. Dla dobra ogółu trzeba współpracować ze wszystkimi nawet jeżeli oni nie za bardzo się lubią. W dyplomacji natomiast mówi się o umiejętności gry "na wielu fortepianach naraz".
Kaziu
Kaziu 16.10.2018, 10:00
Tak szczerze to Pani Starosta, postarała się i wyszła zbieranina ludzi, którzy są znani ale kompletnie do siebie nie pasują.
Taka nadymana lista z której mało co wynika.
Czy Ci państwo mają chociaż jakieś wspólne poglądy, idee ?
Taka mizeria byle za wszelką cenę wygrać.
Teresa
Teresa 16.10.2018, 13:15
Nikt do nikogo pasować nie musi. Pasują do siebie w PiS, w PO - to wystarczy. Samorządy potrzebują różnorodności. Nie trzeba być bacznym obserwatorem żeby zauważyć jak świetnie działała i działa Rada pod rządami Pani Żurawskiej. O właśnie, Rada działa i to skutecznie! W tym cały problem wszystkich zazdrośników i leniuszków. To już nie są czasy "czy się stoi czy się leży tysiąc się należy". Niestety wielu o tym zapomniało. Może czas zrobić rachunek sumienia i wziąć się do roboty, brać przykład z Pani Ż, iść do przodu.
obywatel Mariusz
obywatel Mariusz 16.10.2018, 12:34
Ja zagłosuję na kogoś z tej "zbieraniny" bo mają konkretną propozycję dla społeczności lokalnej. Są bezpartyjni i nie są uwikłani w układy i koterie. Jak widać po zrealizowanych inwestycjach partie polityczne nie są potrzebne Polsce samorządowej. PIS, PO, PSL niech się kłócą w Warszawie i trzymają się z dala od samorządów.
Jan
Jan 15.10.2018, 23:13
na Czajkowskiego nie głosujemy???-chyba dobrze zrozumiałem-jak nie to nie
WYBORCA
WYBORCA 14.10.2018, 22:03
Uważam, że potrzeba nam spokoju i zjednoczenia radnych wokół wspólnej sprawy. Ala taką szansę daje. Ja na nią nie mogę głosować ale polecam komu mogę.
Ja
Ja 14.10.2018, 22:00
Pani Alicja zjednoczyła wszystkich radnych. Nic tylko głosować!
wyborca
wyborca 14.10.2018, 19:50
Grzegorz Czajakowski już był w radzie powiatu-- dużo obiecywał i nic nie zrobił. Przed wyborami miał wiele zadań do wykonania,szczególnie na rzecz dzieci i młodzieży, m.in. z Domu Dziecka i Bursy. Po wyborach ślad po nim zaginął a jak wyszedł do miasta, to już swoich wyborców ani nie zauważał,ani nie poznawał. Wstydziłem się za niego przez całą kadencję bo agitowałem na niego i zbierałem głosy-potem znajomi śmieli mi się w twarz- już tym razem tego nie zrobię. Jak chcesz to głosuj na niego- ja na pewno nie- raz się zawiodłem i starczy
iu
iu 14.10.2018, 20:27
Zgadzam się. On nie był zwyczajnym radnym. Z tego, co pamiętam był Przewodniczącym Rady Powiatu. Mógł wiele. Co zrobił? Chciałbym się dowiedzieć.
jojo
jojo 14.10.2018, 20:46
był wice ale to prawda nic a nic nie zrobił nawet bardzo nie zabierał głosu......
Pion
Pion 14.10.2018, 09:14
Czy Gławat na liście Pani strościny to ten sam, który wcześniej z komórki służbowej starostwa wysyłał na siebie głosy? Przecież on od ponad 15 lat mieszka i pracuje za granicą. Podatki płaci za granicą. Czego on tu szuka Żenada
Maciej Borzyszkowski
Maciej Borzyszkowski 14.10.2018, 09:26
Pomyliłeś portale anonimowy pacanie. Nikt tu nie zna jakiegoś "Gławata" i nikt nie wie, kim jest jakaś "strościna". Wróć do swojego kojca i tam ujadaj. W naszej cywilizacji nie ma też imion "Pion". Kompletnie się zatem zgubiłeś.
Pion
Pion 14.10.2018, 20:31
Oj Jureczku to Ty się zagubiłeś. Po co te nerwuski
miastowy
miastowy 13.10.2018, 10:21
Grzegorz Czajkowski z komitetu p. starosty - kompetentny człowiek. Miasto powinno mieć takiego reprezentanta w powiecie. Oddam głos na Grzegorza
marian
marian 12.10.2018, 21:08
młoda,zdolna,energiczna,odpowiednia osoba na tym stanowisku
Ok
Ok 11.10.2018, 17:09
Rzeczowo mówi ta kobitka no i widać energię. Jak dla mnie ok.
iii
iii 11.10.2018, 11:00
Ale żeby z Modrzejewskim w jednym komitecie iść do wyborów?! Matko święta.
L
L 11.10.2018, 07:52
Pytanie do Kościerskiej TV.
Ile kosztuje wywiad w czasie kampanii?
witek
witek 11.10.2018, 11:14
Zadaj to pytanie Męczykowskiemu. On jest zorientowany i to bardzo w tym temacie.
Czewski Piotr
Czewski Piotr 13.10.2018, 11:06
Witku jesteś nieobiektywny bo wywiadu w czadie kampani udzielają wszyscy. No są też dusigrosze którzy zamiast informacjo publicznej preferują darmowe wpisy niszczące porządnych ludzi. Witku zapłać za wywiad swojego pana z PIS i daj szansę innym aby usłyszeli że tak napradę przez cztery lata nie zrobił nic dla innych. Ja widzę ile Męczykowski robi i ciesę się że są takie informacje odnośnie jego osoby.
Głos
Głos 13.10.2018, 15:15
Nikt nikogo nie niszczy nie bądź oblężoną twierdzą. Ty masz swoje zdanie ktoś ma inne. Nie każdy musi głosować za Męczykowskim .Wybór jest chociażby Świlski, Marzena Barton, Świtała czy Karczewski. Wymienieni też mają możliwości i potencjał. Ja tam nie głosuję na Męczykowskiego z dwóch powodów:
1 Nie widzę jego zalet
2 PSL jest słaby
I nie przekonuj mnie i innych którzy myślą podobnie.
podpowiadacz
podpowiadacz 10.10.2018, 21:54
trochę wyciszyć gestykulację bo strasznie przeszkadza.Ręce służą do rozmów z obcokrajowcami
XYZ
XYZ 10.10.2018, 21:43
Co za kryształ, niemożliwe że już wszyscy zapomnieli, jakaś zbiorowa amnezja.
Henryk
Henryk 10.10.2018, 18:39
No pani starosta dwa razy ukłoniła się nad nisko-powiedziała "kłaniam się nisko"-to znaczy proszę o głos-trzeba przyznać,że to była pewna klasa.
Wyborca
Wyborca 10.10.2018, 17:18
Z całym sercem i rozumem jestem za KWW wspólny powiat i oddam wspólnie z rodziną i przyjaciółmi na nich głos. Warto inwestować w ludzi kompetentnych. Brawo Pani Starostwo.
Tomcio Drożdżówka
Tomcio Drożdżówka 10.10.2018, 17:17
Gmina wiejska. Gmina miejska. Urząd wojewódzki. Amen! Wszystkie kompetencje starostwa rozdzielić pomiędzy te 3 podmioty. Skończy się parzenie kawek, latanie po drożdżówki w godzinach pracy itp. Przyjdzie wówczas rzeczywistość, przyjdzie refleksja. Kto ma solidne kompetencje, ten sobie poradzi na rynku pracy [ czyż nie? :-)
Tomasz
Tomasz 10.10.2018, 17:56
Dotychczas nie zmienił się podział administracyjny kraju więc 21 października wybieramy również radnych powiatowych , a KWW WSPÓLNY POWIAT KOŚCIERSKI prezentuje poważnych kandydatów do rady więc głosujmy na nich.

Pozostałe