Rozmowa z Marcinem Modrzejewskim

  • 11.10.2018, 13:04 (aktualizacja 17.10.2018 14:24)
Rozmowa z Marcinem Modrzejewskim
Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Marcinem Modrzejewskim - kandydatem na radnego Rady Powiatu Kościerskiego.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (50)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

prosze ściślej
prosze ściślej 6.11.2018, 20:09
żeby było jasne-nie puzonowi prywatnie,ale spoldzielni
podsłyszane w polo
podsłyszane w polo 6.11.2018, 20:00
Puzonowi działkę przy poczcie , tak jak i działkę gdzie jest Lidl -za psie grosze sprzedał zdzicho.chytry puzon odsprzedał za wielokrotnie większa kasę-tak się robi geszefty
Ja
Ja 19.10.2018, 10:17
Tylko Panu Marcinowi możemy podziękować za sprzedaż działki swojemu koledze, przy ul. Staszica (przy poczcie) gdzie obecnie buduje się apartamentowiec!
do niezorientowanego Ja
do niezorientowanego Ja 6.11.2018, 13:28
Działka przy ul. Staszica (przy poczcie) została sprzedana jak Pan Marcin już dawno nie był burmistrzem a sprzedającym była Spółdzielnia Mieszkaniowa! Więc podziękowania do Puzona...
LLL
LLL 19.10.2018, 09:54
do zaciekawionego-jak się robi takie czy inne magiczne cuda-to zapytaj pana Andrzeja Gierszewskiego
Janusz i Grażynka
Janusz i Grażynka 18.10.2018, 21:22
Ciekawe czy cała lista jest taka przedsiębiorcza czy tylko lider?
Michu
Michu 19.10.2018, 07:32
NO no lider jest przedsiebiorczy, niestety p. Marcinie te działki bedą się za panem ciągnąć.......
Zaciekawiony
Zaciekawiony 18.10.2018, 19:45
Mam pytanie do Pana, czy ta działka koło Tesco, ta taka naprawdę duża jest pana? W jaki sposób urzędnik państwowy mógł sobie pozwolić na kupno tylu działek a szczególnie właśnie tej ogromnej? Czy mógłby pan powiedzieć jak takie cuda się robi? Chciał bym też się nauczyć takiej magii.
Jolka
Jolka 18.10.2018, 09:13
Peter-wskaż tych uczciwych-chętnie na nich zagłosuję
Pieter
Pieter 18.10.2018, 21:25
Masz rozum to szukaj i myśl !!!
xyz
xyz 18.10.2018, 09:12
Z dwojga złego lepszy on niż Gierszewski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pieter
Pieter 17.10.2018, 20:48
Ludzie poszukajcie na listach uczciwych ludzie !!!
Chyba nie zagłosujecie na tych co wiecie do czego są zdolni.
Odpowiadam
Odpowiadam 16.10.2018, 08:00
Marcin Modrzejewski najlepszy kandydat do rady powiatu z okręgu nr 1.
Nadymany jest twój komentarz czy taki masz charakter?
pytam
pytam 15.10.2018, 23:10
Nie znam go osobiście,ale na plakatach wygląda jak nadymany-czy to niekorzystne zdjęcie,czy taki charakter?
Kolo
Kolo 15.10.2018, 21:54
Pozwalam sobie przypomnieć. Żeby wszyscy wiedzieli:

PO do MIASTA idzie jako KWW Kościerska Marka
i ich wspomagacze KWW Kościerzyna na plus

PO do POWIATU idzie jako KWW Razem dla Powiatu Kościerskiego
i ich wspomagacze KWW Powiat Kościerski

Jeszcze jedno Męczyk poszedł do PSL buchacha
tak jak mówię PO jest trędowata nikt się do niej nie przyznaje
Wyborca
Wyborca 15.10.2018, 19:47
Majewski i uczciwość! No z pwwnością był uczciwy wtedy, gdy wybudował dla siebie drogę przy okazji budowy obwodnicy. Albo uczciwie robi sobie kampanię w miejskim biuletynie...I uczciwie przyznał, że nie wie kim jest jego kumpel radny.. I jeszcze wiele innych przykładów!
Maćko z Bogdańca
Maćko z Bogdańca 15.10.2018, 21:58
Co za brednie.
sam widzisz Wyborco baranie że nie masz nic konkretnego,
a to co wypisujesz to jakieś pierdoły
droga nie idzie do Majewskiego
biuletyn mówi o działaniach urzędu i burmistrza
i jakiś zawiedziony kumpel
No proszę, żałośni jesteście !!!!!!
a 4 dechy dla każdego
a 4 dechy dla każdego 14.10.2018, 11:57
Dla trójki dzieci są potrzebne minimum trzy działeczki,chyba,że będzie chciał prześcignąć puzona-3 mieszkania,6 działeczek
Colt
Colt 13.10.2018, 23:43
Ludzie, proszę Was nie głosujcie na 1 lub 2 na listach. bez względu na ugrupowanie.
colt
colt 13.10.2018, 23:40
Ludzie , błagam Was, nie głosujcie na 1 lub 2 na listach, bez względu na ugrupowanie. Nie głosujcie na stare persony, kierujące się jedynie własnym interesem.
Ala
Ala 13.10.2018, 19:13
PO trupach do celu-czy to zaleta czy wada???
R.G
R.G 13.10.2018, 14:31
Panie Marcinie ma Pan mój głos mało mnie obchodzi co pan kupił czy nie.
Patologia !!!
taka prawda i tylko prawda
taka prawda i tylko prawda 13.10.2018, 10:36
pilny uczeń lorda kosztownego,zresztą nie tylko on-szkoła lorda jest dość obszerna-Piotr L. Katarzyna K. i wiele innych
Krajan
Krajan 13.10.2018, 10:55
W mojej ocenie Katarzyna K powinna kandydować na burmistrza miadya. Jednak wpierw powinna pozbyć się Mateusza H. O a miała by największe szanse w tych wyborach.
z autopsji wiem,że to
z autopsji wiem,że to 13.10.2018, 10:04
Cwaniak kuty na cztery łapy.

Pozostałe