"Ten czas został dobrze wykorzystany"

  • 12.10.2018, 09:17 (aktualizacja 17.10.2018 13:43)
  • koscierzyna24.info
"Ten czas został dobrze wykorzystany"
W naszym programie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Pomorskiego, przewodniczącym Komisji Nauki, Edukacji, Kultury i Sportu oraz Zarządu Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Gdańsku, dyrektorem Szkoły Podstawowej w Nowej Karczmie i trenerem drużyny UKS PCM Kościerzyna - Dariuszem Męczykowskim.

Nazwisko Dariusza Męczykowskiego wyborcy znajdą na liście wyborczej PSL. Dlaczego?

Kilka dni temu miało miejsce ostatnie w tej kadencji posiedzenie Komisji Nauki, Edukacji, Kultury i Sportu. Jak nasz gość podsumuje czas, gdy był jego przewodniczącym?

Jaka była ta kadencja dla naszego województwa?

Zapytaliśmy Dariusza Męczykowskiego o to, jak ocenia swoich kontrkandydatów ubiegających się o mandaty wojewódzkich radnych.

Jak nasz gość ocenia współpracę z władzami miejskimi i powiatowymi?

Rozmowę kończy temat sportu.

 

 

koscierzyna24.info
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (116)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Prokop
Prokop 25.10.2018, 15:16
Ha ha ha Świtała i Czucha chcieli Ci zaszkodzoć a im się nie udało. Ludzie dobrze widzą kto i jak pracuje. 10000 głosów w powiecie kościerskim to najlepszy wynik. Gratuluję Męczyku że utarłeś im nosa..
Wyborca z wyboru
Wyborca z wyboru 25.10.2018, 21:29
dobre to było, zabrać komuś elektorat a potem zostać na lodzie no panowie Ś i C to nieładne było najpierw Misiowi pod górkę robi ć, dołki kopać a teraz sami w nie wpadliście, tacy to działacze z was patrzajcie i uczajcie się od Męczyka, takim trzeba być prawdziwym dobrym człowiekiem dla ludzi i z ludźmi
wyborca
wyborca 25.10.2018, 17:11
tak jest panie Piechowski otrzymał pan nasze głosy i duży kredyt zaufania i liczymy my mieszkańcy, że wybierze pan godnego zastępcę, który ma jednak poparcie ludzi, a nie takiego co zatruwa ludziom życie i się promuje na wszelaki sposoby
Marian pobłocki
Marian pobłocki 25.10.2018, 10:15
Gratulacje! Właściwy człowiek na właściwym miejscu!
Maryś
Maryś 25.10.2018, 10:54
Popieram. Takich działaczy nam potrzeba. Gratuluję również.
Tere
Tere 24.10.2018, 23:05
Piotr Karczewski dostał ponad 26 000 głosów, a Męczy niecałe 15000. Kto będzie posłem Ziemi Kościerskiej ?
Pawlak
Pawlak 19.10.2018, 15:11
NIE dla takiego PSL.
Zenek
Zenek 19.10.2018, 14:05
dobrze ktoś napisał u Lizaka, że przez to, że pisowcy się żrą między sobą, to nie macie tak naprawdę żadnej konkurencji. Niech się kłócą niech się niszczą, ale Ty panie Darku pozostań sobą, wygraj te wybory dla naszego dobra
Paweł
Paweł 19.10.2018, 13:58
Dobre działania muszą zostać zauważone, powodzenia panie darku
Dobry kandydat
Dobry kandydat 19.10.2018, 10:50
Głosuję tylko na Magdalena Sroka z PIS.
ja
ja 24.10.2018, 23:01
Piotr Karczewski jest dla Kościerzyny i tu pieniądze sprowadzi !
kolo
kolo 25.10.2018, 09:14
Już tą kasę masz.
Był kiedyś wojewodą i co z tego miasto i powiat miały?
Oni Wielcy, inni ....
Oni Wielcy, inni .... 19.10.2018, 10:26
brawo dla odwagi i prawdy. My też nie zagłosujemy na tego pana. Interes własny ważniejszy niż obywateli.
Kowalski Jan
Kowalski Jan 19.10.2018, 10:02
Logiczne jest to, że sam sobie wystawiasz oceny i to najlepsze. Dyskredytujesz innych aby pokazać swoją wielkość.
Nie jesteśmy skazani tylko na ciebie i nie pouczaj nas wyborców mówiąc i pisząc co dla nas jest najlepsze.
Ja nie zagłosuję na ciebie bo jesteś niewiarygodny.
do wyborców-dla przemyślenia
do wyborców-dla przemyślenia 19.10.2018, 09:50
Wyborcy-jak zaczniecie myśleć logicznie-to musicie dojść do wniosku,że dla nas najlepszą opcją jest Darek i nikt inny.
Do wczoraj myślałem "wszyscy tylko nie on",ale zmieniłem zdanie.
Pani Barton nie ma pojęcia o pracy samorządowej, Świtała jest niewiarygodny a Świlski z Pruszcza,więc będzie dbał o swój elektorach.
Skuteczność Darka jest prawie 100%,więc albo on,albo nikt.
Kaszuba
Kaszuba 19.10.2018, 08:36
Stanowcze NIE dla Męczykowskiego.
Głosujmy na ludzi z Koalicji Obywatelskiej
ŚWILSKI RYSZARD
GRZEGORZ ŚWITAŁA
MARZENA BARTON
a
a 18.10.2018, 21:51
Sympatycy Platformy dziękują za współpracę Panie Darku.
Dzony
Dzony 18.10.2018, 22:14
ten człowiek działa ponad podziałami, z tego co wiem to dla niego najważniejsi są ludzie i region. No ale ja się cieszę , że przeszedł do PSL, najważniejsze że nie do PIS bo tego nikt by nie wybaczył. Chociaż jak patrzę na 1 w pisie, to widzę byłego członka PO. No ale tak to jest co u jednego się widzi to u siebie w ogóle nie przeszkadza.
dd
dd 18.10.2018, 22:22
ponad podziałami działają tylko panie na kamiennej górze!
Paweł
Paweł 19.10.2018, 06:33

no niestety takie hasło jak działanie ponad podziałami dla ludzi z PI jest nie do przyjęcia, Bo oni tylko dzielą i niszczą. Tam gdzie mogą to skłócają ludzi. Pamiętajcie jednak nie dzielenie rujnuje, a dogadanie się buduje. Panie Darku oddaję swój głos na pana, bo wiem, że pan zawsze chce porozumienia, dogadania się byle by tylko robić dobre rzeczy na rzecz mieszkańców i naszego regionu
Basia
Basia 18.10.2018, 09:11
Darek jesteś konkretnym facetem,jak coś robisz to z pasją i zaangażowaniem-wszystkich namawiam na oddanie głosu na Ciebie-dobrze,że nie startujesz z PO bo moi znajomi na tą partię by nie głosowali z PSL masz większe szanse- super to zrobiłeś-jeszcze raz brawo.


Polska dla Polaków
Polska dla Polaków 18.10.2018, 19:37
tak trzymaj, jak chcesz głosy ludzi to pozostań sobą, nie bądź jak ci Judasze z PISu. Gratuluję skuteczności działań!!! Takich ludzi nam potrzeba z jajami, prawdziwych Polaków!!!
jestem za Męczykowskim
jestem za Męczykowskim 18.10.2018, 21:17
nieliczny z normalnych w naszej polityce. Człowieku dobrze, że kandydujesz bo inaczej nie było by wyboru. Patrzałem na innych kandydatów i zapłakałem, potem zobaczyłem Ciebie i pomyślałem, że warto iść głosować
Brawo Darek,tak trzymaj
Brawo Darek,tak trzymaj 18.10.2018, 08:58
Darek to gość z klasą-wszyscy pozostali mogą się od niego uczyć.
Byle było
Byle było 17.10.2018, 17:28
Byle jak, byle dalej, byle ja, byle Darek.
Aleksander
Aleksander 17.10.2018, 20:30
Byle on przynajmniej jest na kogo głosować, u niego nie ma byle jakości ale konkretne działania gdzie widać ich namacalne efekty. Byle Darek, byle wygrał, to wtedy będzie nam się żyło lepiej. To mój kandydat do sejmiku
Kościerzynanin
Kościerzynanin 18.10.2018, 07:19
im będzie Pan więcej pracował, im będzie pan bardziej wartościową i zaangażowaną osobą tym bardziej PIS będzie Pana wyniszczał. Proszę pozostać sobą i działać jak najlepiej, a społeczeństwo to doceni tak jak poprzednio dając naprawdę wysoki mandat zaufania w postaci swoich głosów. Tak trzymać Panie Darku
Byle było
Byle było 17.10.2018, 17:25
Byle jak, byle dalej, byle ja, byle Darek
Jurek Damrok
Jurek Damrok 17.10.2018, 16:59
dobrze zrobił, że zmienił barwy, facet z jajami wie czego chce i jak to osiągnąć, myśli przede wszystkim o ludziach i o regionie a to jest najważniejsze. Byle tak dalej
NIE. NIE NIE
NIE. NIE NIE 17.10.2018, 17:27
Barwy partyjne to nie barwy klubowe , które można zmienić za pieniądze.
nie rozumiem działań PIS
nie rozumiem działań PIS 17.10.2018, 21:08
to prawda masz rację zobaczyłem że do rady miasta facet z PIS był w PIS potem w PO potem znowu w PIS, ale takie przejścia są dobre co, a jak z PO do PSL to pewnie złe. No ale to jest życie w zależności w której partii się aktualnie jest to drugą się niszczy pomimo tego, że się z niej tak naprawdę wywodzi. Nigdy nie zrozumiem działaczy PIS
czuch
czuch 17.10.2018, 15:58
Panie Hołdys , czekam . Dał Pan słowo , kiedy pozew w trybie wyborczym ??
Marcin
Marcin 17.10.2018, 10:30
Gdzie ten pozew panie Czucha?
Nie dla PiS
Nie dla PiS 16.10.2018, 11:57
Męczykowski to wieloletni działacz PO. Dla mnie to co zrobił przed wyborami idąc na listy PSL całkowicie pozbawia go wiarygodności. I pominę milczeniem jego cechy charakteru, osobowość czy merytoryczność. Szkoda słów. To mi wystarczy.
Bławat
Bławat 17.10.2018, 09:52
Każdy ma inny charakter czy cechy osobowości. Wszystkim się nie dogodzi. Uważam że dobrze zrobił przechodząc do PSL i będąc przy tym sobą. Podziwoam go i za tę decyzję właśnie że potrafił ją podjąć. Ma pan mój głos.
nazwisko
nazwisko 16.10.2018, 14:07
Na człowieka głosujcie, a nie na ugrupowanie. Akurat ten (darek) w ostatniej kadencji pokazał co to jest aktywność.
Jowita
Jowita 17.10.2018, 11:32
to prawda dużo działał i w sprawie szpitala i szkół, bo to chyba najważniejsze, ale i odszkodowania dla rolników i na rzecz nauczycieli dużo zrobił, a to dla mnie ważne, ja też stawiam na ludzi i to tych co działają co się wykazują, panie Darku powodzenia w wyborach życzę

Pozostałe