Rozmowa z Piotrem Lizakowskim

  • 12.10.2018, 09:45 (aktualizacja 17.10.2018 14:31)
Rozmowa z Piotrem Lizakowskim
Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Piotrem Lizakowskim - kandydatem na radnego Rady Powiatu Kościerskiego.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (125)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lizakowski jest starostą?
Lizakowski jest starostą? 28.10.2018, 13:12
Czy Lizakowski jest nadal starostą kościerskim. Taki zapis widnieje na jego proflu fb?
Odp.
Odp. 30.10.2018, 18:55
Chyba to raczej problem natury rozstania się z tytułem... A może to zabieg celowy...
Kościerzak
Kościerzak 31.10.2018, 06:35
oj tam oj tam, ja znam człowieka który pod swoim wyborczym plakatem małymi literkami miał napisane małe b, a wielkimi wojewoda pomorski, chociaż od wielu lat nie piastuje tego stanowiska. Lizakowski jest ok, a to, że był Starostą to prawda, życzę mu, aby ponownie zasiadł na tym stanowisku
Lolipops
Lolipops 19.10.2018, 16:01
Wstyd i hańba. Tylko takie słowa określają działania tego pana, a on kreuje się na męża stanu. Widzimy i ocenimy te miernoty poprzez swój wybór już w niedzielę.
Jacek (powtarzam po raz drugi)
Jacek (powtarzam po raz drugi) 19.10.2018, 15:39
Wy, którzy Pospolitą Rzeczą władacie,
A ludzką sprawiedliwość w ręku trzymacie;
Wy, mówię, którym ludzi paść poruczono
I zwierzchności nad stadem Bożym zwierzono,
…………………………………………….
Miejcie to przed oczyma zawżdy swojemi,
Żeście miejsca zasiedli Boże na ziemi,
Z którego macie nie tak swe własne rzeczy
Jako wszytek ludzki mieć rodzaj na pieczy.
…………………………………………….
Szanowni Państwo, już Jan Kochanowski (1530 – 1584), apelował do sprawujących władzę, aby troszczyli się nie o siebie, ale o innych. Optymalnym gwarantem realizacji wezwania wielkiego poety jest właśnie pan Piotr Lizakowski, człowiek o nieposzlakowanej opinii, przyjazny i wspierający wszystkich będących w potrzebie. Jeden z nielicznych i wyjątkowych samorządowców w Polsce, który sprawując funkcję starosty, sam sobie obniżył wynagrodzenie na całą kadencję. Z radością i wdzięcznością oddajmy na niego w niedzielę, 21 października 2018 r. nasze głosy!
Marszałek
Marszałek 19.10.2018, 13:04
Piotrze nie masz żadnej konkurencji bo Pisiory sami siebie niszczą. Gratuluję Ci tak dobrej pozytywnej kampanii. Jaki człowiek taka kampania, a Ci co Ciebie niszczą sami sobie wystawiają świadectwo.
NIE dla PSL
NIE dla PSL 19.10.2018, 15:04
Darku nie pisz już bzdur, daj sobie spokój.
Czytelnik
Czytelnik 19.10.2018, 10:04
Idę do sklepu kupić gazetę Gryf Kościerski zamim uprzedzi mnie Lizakowski z Machem.
Wybór
Wybór 19.10.2018, 08:39
Czy nie jest już pan członkiem PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ?
Najlepsi kandydaci! Skutecznie wykupili gryfa
Najlepsi kandydaci! Skutecznie wykupili gryfa 18.10.2018, 21:50
https://www.youtube.com/watch?v=sdx7brSx2KA. Jutro też nie będzie gryfa?
Józef Hamerski
Józef Hamerski 18.10.2018, 22:07
myślisz, że jak nawet 100 razy wkleisz link do tego filmiku, to więcej osób zagłosuje na PIS? Mylisz się, takimi linkami nic nie zyskasz. Ludzie widzą jakich PIS kandydatów postawił na pierwszych miejscach, to jest śmiech na sali i żenada. Wstyd dla Polski. Panie Piotrze ma pan nadal ogromne poparcie w tym mieście, dlatego wiem, że dobrze robię stawiając na pana w tych wyborach.
Najlepsi kandydaci !!! Skuteczne działanie !!!
Najlepsi kandydaci !!! Skuteczne działanie !!! 18.10.2018, 21:16
https://www.youtube.com/watch?v=sdx7brSx2KA
Pepsi pijo lepsi
Pepsi pijo lepsi 18.10.2018, 21:27
trzeba być kretynem aby wciąż ten sam filmik puszczać, Na szczęście facet za własne pieniądze te gazety kupował. Mnie przekonuje tym bardziej jak widzę falę hejtu to wiem, że to najlepszy z najlepszych kandydat. Miernot z PISu nikt nie atakuje, nikomu nawet się nie chce tam dawać komentarzy. Atakuje się porządnych ludzi i to czym? Starym filmikiem. No ale tak to jest jedni się rozwijają, doktoraty robią a inni grzebią w strych filmach i żyją życiem innych. Gratuluję panie Piotrze dobrych wyników. Wierzę, że wygra Pan te wybory.
Miernoto
Miernoto 18.10.2018, 21:46
Trzeba być kretynem i tak się dać zfilmować. Za takie coś niektóre tytuły powinny zostać odebrane
Pizza men
Pizza men 18.10.2018, 22:16
jedni kręcą filmiki i wciąż je puszczają, inni nawet w naszej durnej Kościerzynie podsłuchy robią, ja już się niczemu nie dziwię, a na tego Lizaka i tak zagłosuję, on przynajmniej jest sobą, a nie krętaczem i chamem jak autor powyższego wpisu z PIS
Kamrowski S
Kamrowski S 18.10.2018, 19:14
Panie Piotrze miał pan w poprzednich wyborach najlepszy wynik, jest Pan bardzo lubiany i poważany z daleka od kłótni czy afer. Podziwiam Pana spokój, roztropność, a także wiedzę. Cieszę się, że startuje Pan w tych wyborach. Wierzę, że będzie nas godnie i dobrze reprezentował.
Najlepsi kandydaci
Najlepsi kandydaci 18.10.2018, 18:35
https://www.youtube.com/watch?v=dVM8aE7s16k
Zaskoczony
Zaskoczony 18.10.2018, 15:53
Panie Lizakowski, dlaczego jesteś na plakacie z P. Gierszewskim. Chyba dużo tracisz.
NIE dla Lizakowskiego
NIE dla Lizakowskiego 18.10.2018, 13:31
Samozwańczy starosta jeszcze przed wyborem rady utożsamia się z podmiotem lirycznym twórczości Jana Kochanowskiego, ten co dla władzy wykupywał nakład gazety aby nie dać wyborcom szans na zapoznanie się z programem konkurencji, ten co dla dobra ogółu zadłużył powiat i ten co dla znajomych tworzył miejsca pracy. Trochę skromności i pokory wobec własnej twórczości i dokonań, po których trzeba było naprawiać to co pan zepsuł.
hahaha
hahaha 18.10.2018, 12:12
https://www.youtube.com/watch?v=sdx7brSx2KA -- człowiek o "nieposzlakowanej" opini - najlepszy kawał jaki dziś słyszałem
Jacek
Jacek 18.10.2018, 11:07
Wy, którzy Pospolitą Rzeczą władacie,
A ludzką sprawiedliwość w ręku trzymacie;
Wy, mówię, którym ludzi paść poruczono
I zwierzchności nad stadem Bożym zwierzono,
…………………………………………….
Miejcie to przed oczyma zawżdy swojemi,
Żeście miejsca zasiedli Boże na ziemi,
Z którego macie nie tak swe własne rzeczy
Jako wszytek ludzki mieć rodzaj na pieczy.
…………………………………………….
Szanowni Państwo, już Jan Kochanowski (1530 – 1584), apelował do sprawujących władzę, aby troszczyli się nie o siebie, ale o innych. Optymalnym gwarantem realizacji wezwania wielkiego poety jest właśnie pan Piotr Lizakowski, człowiek o nieposzlakowanej opinii, przyjazny i wspierający wszystkich będących w potrzebie. Jeden z nielicznych i wyjątkowych samorządowców w Polsce, który sprawując funkcję starosty, sam sobie obniżył wynagrodzenie na całą kadencję. Z radością i wdzięcznością oddajmy na niego w niedzielę, 21 października 2018 r. nasze głosy!
przeciętny obywatel
przeciętny obywatel 18.10.2018, 15:22
Totalny odjazd i żenada. Panowie sami przedstawiają się jako wybawcy narodu zesłani na ziemię aby czynić świat lepszy.
CIEKAWE
CIEKAWE 18.10.2018, 12:13
Czy jutro od samego rana, wraz z panem rachem ciachem też będziecie w akcji: https://www.youtube.com/watch?v=sdx7brSx2KA
3
3 17.10.2018, 19:23
Panie Piotrze po co wciągnąłeś na listę dyrektora po znajomości. On zdradzi wszystkich dla stołka. Nie ładnie
Błażej
Błażej 17.10.2018, 18:29
Nasz powiatowy samorząd potrzebuje merytorycznych profesjonalistów, ludzi uczciwych, mądrych i kompetentnych. Miałem szczęście poznać ich osobiście i jestem im wdzięczny, bo wiele się od nich nauczyłem. Jednym z nich jest pan Piotr Lizakowski, roztropny, doświadczony samorządowiec, człowiek o wyjątkowo nieprzeciętnych walorach osobistych. Moja żona i ja popieramy go w całej rozciągłości i bez żadnych zastrzeżeń. Szanowni Państwo, oddajcie w najbliższą niedzielę swój głos na pana Piotra. Mamy nadzieję, że pan Piotr zostanie wybrany nie tylko do Rady Powiatu, ale że obejmie też po raz drugi funkcję starosty powiatu kościerskiego.
Zaborowska J
Zaborowska J 18.10.2018, 06:46
jestem za mądre słowa. Też na Pana oddam swój głos i tyle w temacie, bo ja wybieram mądrze
Błażej2
Błażej2 17.10.2018, 19:05
Nieładnie tak pisać samemu o sobie.
Księgowy
Księgowy 17.10.2018, 18:56
No nie budżet powiatu tego nie wytrzyma.
klei
klei 17.10.2018, 15:54
Czucha i jego maniacy , najpierw głośno , że pozew w trybie wyborczym ,a teraz co . Panie Hołdys - działaj !!!!
Andrzej
Andrzej 17.10.2018, 16:44
wszędzie ktoś wpisuje o tym Hołdysie i jakiejś manii wyborczej, o co biega, że jakiś palant tak robi? Czy to jest normalne?
Marcin
Marcin 17.10.2018, 10:29
Gdzie ten pozew panie Czucha?
analityk
analityk 16.10.2018, 19:18
Co wynika z wypowiedzi p. Lizakowskiego?
Ano pasmo sukcesów osobistych, że wszystko mu się podoba w byciu ojcem, że jest liderem komitetu wyborczego, że jeden dzień w tygodniu ma wolny, że w domu jest rano i wieczorem bo ciężko pracuje na AMW w Gdyni, że ocenia obecną kadencję na cztery. Czyli jak miliony innych ojców dba o swoją rodzinę i czerpie z tego satysfakcję. Zaraz zaraz ale to nie był wywiad uliczny dla telewizji śniadaniowej tylko promocja komitetu wyborczego. No tak tylko co państwo kandydaci i pan Lizakowski maja do zaproponowania potencjalnym wyborcom - ani słowa o tym tylko chwalenie swoich kolegów i koleżanek, że warto na nich zagłosować gdyż są naj, naj, naj. Ja widzę, że nie macie pomysłu i oferty dla ludzi. Tak naprawdę to pan krytykuje najaktywniejszy zarząd powiatu w historii wystawiając mu 4. Niczym się pan i pana komitet nie wyróżnia, nie macie nic do powiedzenia coby interesował społeczność powiatu kościerskiego.
Dodo
Dodo 17.10.2018, 11:38
uwielbiam jak Pisowscy maniacy analizują każde słowo, każdą sekundę wywiadu. To jest niesamowite ile w tym pasji i oddania, tak jakby nadal pracowali w UB jak za dawnych czasów. Ludzie odsłuchają wywiad, ale poniżej czeka na nich streszczenie napisane przez osoby, które pewnie nie mają pracy ani rodziny tylko analizują kogo teraz PIS ma zniszczyć, takie czasy nastały, na pewno na PIS mojego głosu nie oddam, ale Lizakowskiemu i owszem
analityk
analityk 17.10.2018, 11:50
Przecież po to był ten wywiad żeby do wyborców trafił jakiś przekaz, a analizując tę wypowiedź dochodzę do wniosku, że nie ma w niej nic co by mogło zainteresować wyborcę. Pytam więc po co głosować na tego pana i jego komitet skoro nie ma nic do zaoferowania? Takich fajnych chłopaków w polityce trochę było np. Nowak z PO czy Hofman z PISU. Głosować należy rozważnie obdarzając zaufaniem tych którzy wiedzą co należy zrobić i jak to zrealizować. To nie emocje powinny kierować wyborami tylko pragmatyka i realne możliwości.
xyz
xyz 16.10.2018, 12:35
Lizak to świetny facet. Warto na niego zagłosować.
naukowiec
naukowiec 16.10.2018, 13:43
za bycie świetnym facetem nie zostaje się radnym. To nie argument bo świetnych ludzi dookoła nie brakuje ale brakuje świetnych samorządowców.

Pozostałe