Wywiad z Katarzyną Karczewską

  • 12.10.2018, 09:52 (aktualizacja 17.10.2018 14:20)
  • koscierzyna24.info
Wywiad z Katarzyną Karczewską
Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Katarzyną Karczewską - dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kościerzynie.

 

koscierzyna24.info
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tomasz
Tomasz 17.10.2018, 15:28
Uważam, że taka REKLAMA WYBORCZA jest nie na miejscu. Mieszanie szkoły z kampanią- bardziej odpycha niż przyciąga do niej. Wydaje mi się również, że bardziej istotny jest poziom nauczania w promocji szkoły niż to czy jest płatna czy nie.
Colt
Colt 17.10.2018, 13:41
Ludzie , błagam Was, nie głosujcie na 1 lub 2 na listach, bez względu na ugrupowanie. Nie głosujcie na stare persony, kierujące się jedynie własnym interesem.
hh
hh 16.10.2018, 09:01
Kto to jest?
ja
ja 15.10.2018, 09:40
A była dyrektorka jak wyleciała ze stołka, to nie zrobiła szow na se ....... . I rozpocząła swoją kampanię, ze swojej porażki.
sąsiadka
sąsiadka 13.10.2018, 09:24
Bardzo dziwna osobowość - zawsze dumna a wręcz nadymana,rozkręca się raz na 5 lat przed wyborami-bałabym się na nią głosować
Komitety
Komitety 12.10.2018, 12:22
Z tematu zakupu instrumentu przejście do tematu modernizacji dróg powiatowych ;-) Hahahaha. Kampanio wyborczo kończ! To już jest żałosne. Najgorsze w tym wszystkim, że firmowane jest to szkołą. Powinno być na samym początku: "Materiał wyborczy sfinansowany ze środków komitetu Prawa i Sprawiedliwości". Szkoda, że tak się wykorzystuje użytkowników tego portalu.
Beti
Beti 12.10.2018, 12:13
Dziwiło mnie, że raptem w trakcie wyścigu wyborczego wywiad z Karczewską. Ale kto obejrzy do końca to się dowie, że tzw. "wisienka na torcie" jest na samym końcu programu, czyli "Startuje Pani w obecnych wyborach (...). Tak z PiS. Chcę zrobić (to i to)". To jak to w końcu jest?! Wywiad o szkole czy wywiad wyborczy i uwikłanie w to szkoły?! Głosujcie na mnie bo uczę wasze dzieci?! Wstyyyyd!!!!!! Nie miesza się dzieci do wyborów. Wstyd rowniez dla telewizji, że na takie coś poszła (lub wymyśliła).

Pozostałe