UKS PCM przegrał z wicemistrzyniami kraju

  • 12.10.2018, 13:05 (aktualizacja 12.10.2018 13:15)
UKS PCM przegrał z wicemistrzyniami kraju
45:20 - to wynik środowego meczu UKS PCM z Metraco Zagłębie Lubin. Nasze zawodniczki nie miały szans w walce z wicemistrzyniami kraju.

Chcielibyśmy poinformować o wyczekiwanym zwycięstwie naszych szypiornistek, ale nie, niestety, na koncie UKS PCM zapisana została kolejna przegrana. 

Zawodniczki z Lubina swoją wyższość udowodniły od początku spotkania. Nie minęło 15 minut, a przyjezdne już wygrywały 11:3. Kościerzynianki próbowały gonić przeciwniczki, ale okazało się to poza naszym zasięgiem. Nie pomogły też niewykorzystane rzuty karne. Na przerwę drużyny schodziły z wynikiem 22 do 11 dla gości.

W drugiej połowie tempo dalej dyktowały lubinanki, wygrywając z 25 punktami przewagi 45:20.

Nasz środowy rywal króluje w superligowej tabeli, UKS PCM jest na ostatnim miejscu. Nasza drużyna przegrała w tym sezonie wszystkie spotkania, co boleśnie potwierdza brak punktów.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Apel kibica
Apel kibica 15.10.2018, 16:22
Trenerze odejdź niech inny bardziej kompetentny szkoli nasze piłkarki
Kibic.
Kibic. 15.10.2018, 18:05
Sam odejdź malkontencie, a najlepiej wszyscy niech odejdą (w ślad za 11 zawodniczkami) a zostanie sam trener.
Kibic
Kibic 14.10.2018, 11:35
A kto to ogląda ? Tylko rodzina i znajomi zawodniczek i nikt inny. 5 rzędne rozgrywki których nikt nigdzie nie pokazuje i czym się chwalić, idée fixe jednego człowieka ? Może lepiej zainwestować w wyścigi na strusiach albo strzelanie z kuszy.
Mariusz K
Mariusz K 14.10.2018, 19:38
Jeżeli takie bzdury piszesz, to znaczy że nigdy nie byłeś na meczu. Równie dobrze można zlikwidować naszą Kaszubię z tak dennymi wynikami. Człowieku trzeba chociaż raz przyjść na mecz i wtedy zobaczysz jak dużo kibiców tam chodzi. Musisz też pomyśleć i przeanalizować, że skoro drużyna jest w super lidze, to znaczy, że awansowała tam poprzez wygrane mecze. Ty pewnie nie masz żadnych osobistych osiągnięć nawet w strzelaniu z kuszy czy z jazdy na strusiu, ale jak nic nie potrafisz to nie krytykuj innych, nie krytykuj pracy wielu osób, dziewczyn, ich rodzin, trenera inwestorów i kibiców. Jak pustym i durnym trzeba być aby napisać powyższy komentarz, To tylko świadczy o tobie durny zakompleksiony człowieku bez osiągnięć.
Kibic.
Kibic. 15.10.2018, 14:00
Nic nie osiągnąłem, nie zdobyłem żadnego tytułu, pucharu, nie wgrałem finału, pół/ćwierćfinału, nie zdobyłem mistrzostwa, vice - czyli moje osiągnięcia są takie same jak osiągnięcia UKS PCM. Jedyne co nas różni to to że w moim imieniu nikt nie domaga się dla mnie aplauzu, uznania dla mego trudu oraz pieniędzy od sponsorów i podatników.
Mariusz K z Kościerzyny
Mariusz K z Kościerzyny 15.10.2018, 14:43
tak myślałem, że nic nie osiągnąłeś a sporo szczekasz, Męczykowski ma za to dużo osiągnięć a co najważniejsze na pierwszym miejscu jest dla niego region i ludzie. UKS PCM to kolejna jego dziedzina gdzie doszedł z drużyną do super ligi, to wyczyn wieloletni. Trzeba było dużo czasu, bardzo dużo pracy i niestety też inwestowania pieniędzy swoich i rodziny. Dumny jestem że mamy takich ludzi i cieszę się on kandyduje. Byle tak dalej.
Wybiórca
Wybiórca 15.10.2018, 15:38
łubudubu, łubudubu niech nam żyje prezes naszego klubu, niech żyje nam a cha i niech wygra a wyborach. Mariusz K. juz chyba sam nie wie jak się nazywa. Odpuść, wyluzuj, kampanie jeszcze trwa, bo zadyszki dostaniesz.
szlemik
szlemik 14.10.2018, 18:34
Najlepiej zainwestować w edukację takich niby-kibiców ! Wtedy nie będzie problemów z frekwencją, poziomem i wynikami UKS-u ! Zobacz co robią np w Lublinie ,Koszalinie ,Lubinie czy Kobierzycach !!!!
Kibic
Kibic 13.10.2018, 17:23
Trenerze jaki pomysł na kolejne mecze?
Jest coś w zanadrzu czy jakoś to będzie?
J-23
J-23 13.10.2018, 17:05
Brawo szlemik. Nie którzy potrafią tylko krytykować ale nie chcą przyznać jakie osiągnięcia ma trener i zawodniczki. Zawodniczki które wypromowały się w UKS reprezentują nie tylko najlepsze kluby w kraju ale grają w reprezentacji Polski . Nasze władze przekazały 20 tyś na klub a lekką ręką wydają 50 tyś na '' krasnoludki''o których wyrobione zdanie mają mieszkańcy i turyści .Faktycznie- promocja miasta !!!!
szlemik
szlemik 13.10.2018, 14:29
Same brednie, p Leonie ! Oprócz 1-go zdania. Gdyby władze Regionu chciały wykorzystać historyczny sukces UKS-u który jako jedyny jest od kilku lat w SUPERLIDZE to my bylibyśmy w miejscu Kobierzyc lub wyżej !!! To głównie u nas wypromowały się takie zawodniczki jak A Górna , K Mokrzka , M Hartman czy J Belter ,na której powrót tak bardzo czekamy. Ale nie będą One grały za przysłowiowe grosze gdy chcą je najlepsze, zawodowe drużyny. Sam UNIBUD z p Klatem na czele i kilku drobnych sponsorów tego nie pociągnie. Sukcesy to zasługa Trenera , Działaczy i zapalonych Zawodniczek.
Leon
Leon 13.10.2018, 13:25
Nie mieszajmy polityki ze sportem. Jeżeli w klubie źle się dzieje, zespół przegrywa to jest impuls dla trenera i działaczy do tego aby interweniować i podnieść się z tej opresji.
Pan Męczykowski powinien zrozumieć, że to nie jest jego prywatny folwark. Kibice chcą aby ich drużyna wygrywała chcą oglądać dobre zawody i mieć radość z gry swoich idoli. Kibicujmy drużynie i wspierajmy ją, a trener niech przestanie grać na siebie i dla dobra drużyny odejdzie. Niech klub pozyska nowego młodszego szkoleniowca, który będzie umiał poderwać i zmotywować zawodniczki. Dziewczyny porozmawiajcie szczerze ze swoim trenerem i trzymajcie się.
Daro
Daro 12.10.2018, 16:51
Oby i z PSLem tak się stało!
Arkadiusz S
Arkadiusz S 12.10.2018, 17:56
co do tego ma PSL, ja jestem za ludźmi a nie za partią, jestem za Męczykowskim za jego działaniami, za tym jak bardzo dużo robi dla regionu w sporcie w ochronie zdrowia w pozyskiwaniu funduszy, jego działania do mnie przemawiają a nie partia.

Pozostałe