Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Paradise Karsin zdobył Mistrzostwo Polski!

Zespół Tańca Nowoczesnego Paradise świetnie zaprezentował się podczas Mistrzostw Polski Disco Dance, Disco Freestyle, Disco Show w Warszawie. Tancerki z Karsina aż sześciokrotnie stawały na podium!
Paradise Karsin zdobył Mistrzostwo Polski!

Tegoroczne Krajowe Mistrzostwa Polski Disco Dance, Disco Freestyle, Disco Show odbyły się w Warszawie. Zmagania taneczne trwały przez 2 dni od 10 do 11 marca. Wyłoniono Mistrzów Polski w poszczególnych kategoriach tanecznych. Mistrzostwa Polski były jednocześnie eliminacjami na Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Świata.

W rozgrywkach o miano najlepszych Tancerzy Disco Dance, Disco Freestyle i Disco Show w Polsce powalczyło 32 kluby z 25 Polskich miast.

Grupa taneczna Paradise Karsin 6-krotnie stawała na podium.

MISTRZOSTWO POLSKI w kategorii tanecznej formacje disco show juniorzy za choreografię; „Charlie Chaplin”.

VICE MISTRZOSTWO POLSKI w kategorii tanecznej formacje disco show dzieci za choreografię; „ Minionki ”.

VICE MISTRZOSTWO POLSKI w kategorii tanecznej mini formacje disco show dzieci za choreografię: „ Toys”.

VICE MISTRZOSTWO POLSKI w kategorii tanecznej formacje disco show seniorzy za choreografię: „Cyrk”.

VICE MISTRZOSTWO POLSKI w kategorii tanecznej mini formacje disco show seniorzy za choreografię: „Burlesque”.

II VICE MISTRZOSTWO POLSKI w kategorii tanecznej mini formacje disco show juniorzy za choreografię; „Mimy”.

 

Tegoroczne Mistrzostwa Polski to wysoki poziom organizacyjny, wspaniałe choregrafię. Dziękujemy organizatorom za niepowtarzalną atmosferę którą stworzyli, za setki emocji które mogliśmy przeżyć i za cudowną, profesjonalną współpracę na każdym polu.

Gratulację dla wszystkich tancerzy grupy Paradise Karsin za wspaniałe wyniki i ciężką pracę, która jak widać przynosi znakomite efekty. Pasja to zwycięstwo!

Organizatorami Mistrzostw Polski byli: Polska Federacja Tańca, Polski Związek Tańca Freestyle, DeLord Wciąga, Loocas Dance Center, IDO, ROOTS, Ministerstwo Sportu i Turystyki-Pan Minister Witold Bańka.

 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu koscierzyna24.info dostępny pod linkiem https://www.koscierzyna24.info/s/23/regulamin. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama