Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nowy radiowóz dla kościerskich policjantów

Nowa hybrydowa Toyota Corollą zasili flotę kościerskiej Komendy Policji. Samochód został zakupiony ze środków Komendy Głównej Policji oraz dzięki wsparciu samorządów lokalnych w kwocie ponad 54 tysięcy złotych.
Nowy radiowóz dla kościerskich policjantów

W środę przed urzędem gminy Kościerzyna nastąpiło uroczyste przekazanie policjantom nowego radiowozu. W uroczystości brali udział komendant powiatowy Policji w Kościerzynie, policjanci, starosta kościerski, wójt gminy Kościerzyna, a także kapelan kościerskich policjantów, ksiądz prałat Marian Szczepiński.

Flota policyjnych aut kościerskiej komendy poszerzyła się o nowy oznakowany pojazd marki Toyota Corolla o napędzie hybrydowym. Samochód został zakupiony ze środków Komendy Głównej Policji oraz dzięki wsparciu w kwocie ponad 54 tysięcy złotych przez samorząd powiatowy i gminny. Radiowóz umożliwi kościerskim dzielnicowym szybszą reakcję na zgłaszane interwencje i z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu koscierzyna24.info dostępny pod linkiem https://www.koscierzyna24.info/s/23/regulamin. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama