Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 20 maja 2024 23:36

Ekscytujące regaty w Borsku!

W minioną sobotę odbyły się emocjonujące zawody żeglarskie w OW Largo, gdzie rywalizowali żeglarze z klubu WDA Borsk w dwóch klasach: jednoosobowej Optimist oraz załogowej Mariner 19. Tegoroczna edycja przyciągnęła aż 36 utalentowanych żeglarzy, którzy stanęli do walki na 15 jachtach.
  • Źródło: karsin.pl

W klasie Optimist całe podium przypadło reprezentantom gminy Karsin. Na najwyższym stopniu podium stanął Patryk Sałata, którego osiągnięcia były niezwykle imponujące. Drugie miejsce zajęła Barbara Borzyszkowska, a na trzecim miejscu uplasowała się Kornelia Wojak.

Natomiast w klasie Mariner 19 dwa najwyższe miejsca na podium przypadły żeglarzom z gminy Czersk, a trzecie miejsce zdobyła załoga z gminy Karsin. Przemysław Kędzierski wraz z załogą triumfował na najwyższym stopniu podium, a srebrny medal przypadł Wiktorowi Janikowskiemu z ekipą. Na trzecim miejscu zasłużenie znalazł się Szymon Domański z załogą.

Nie zapomniano również nagrodzić najmłodszych uczestników regat: Natalię Kędzierską z Czerska i Leona Czapiewskiego z Karsina, którzy otrzymali specjalne puchary za ich wspaniałą postawę i determinację.

Podczas uroczystości podziękowań i wręczania pucharów, wójt gminy Karsin, Roman Brunke, pogratulował wszystkim nagrodzonym żeglarzom ich niesamowitych osiągnięć.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałej rywalizacji i niezapomnianych emocji na wodzie!