Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 9 maja 2024 00:44

Turniej Koszykówki Open : Wielkie emocje i zacięta rywalizacja!

W niedzielę, w Szkole Podstawowej nr 6 w Kościerzynie, odbył się emocjonujący turniej koszykówki. Wzięło w nim udział 9 zespołów, a wydarzenie trwało cały dzień, przynosząc mnóstwo sportowych emocji.

Źródło: KOSiR Kościerzyna

• Drużyny zostały podzielone na 3 grupy, a mecze były pełne emocji, często decydując się w ostatnich sekundach.Wyróżnienie MVP zdobył Michał Hinc z zespołu Basket Family, który zdobył łącznie 32 punkty.
  • Zwycięzcą turnieju został zespół Park Team, a kolejne miejsca zajęły Wilki Krzyżanowskiego 1 i Ogólniak.

W sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 6 w Kościerzynie, 12 listopada 2023 roku, odbył się niezwykle emocjonujący Turniej Koszykówki Open o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna.

Turniej rozpoczął się o godzinie 10:00, a 9 startujących zespołów zostało podzielonych w drodze losowania na 3 grupy. Każde spotkanie było prawdziwym widowiskiem sportowym, gdzie w niektórych przypadkach o wyniku decydowały ostatnie sekundy meczu.

Szczególne wyróżnienie należy się Michałowi Hincowi z zespołu Basket Family, który wykazał się wyjątkowymi umiejętnościami, zdobywając tytuł MVP turnieju i łącznie 32 punkty.

Pod koniec dnia ogłoszono klasyfikację końcową, w której triumfował zespół Park Team. Na drugim miejscu uplasowały się Wilki Krzyżanowskiego 1, a na trzecim Ogólniak. Dalsze miejsca zajęły drużyny Basket Family, Orły, Reproduktorzy, Smoki Lipusz, Atomówki i Paczki z Parku.