Rębak do drewna, gałęzi i zrzyn tartacznych POLEXIM. Rębak ciągnikowy WOM. Sprawny Kościerzyna

Rębak do drewna, gałęzi i zrzyn tartacznych. Rębak ciągnikowy WOM. Bóbr, rembak, młyn, rozdrabniacz, pellet, brykiet, Kościerzyna

 

Rębak do drewna - Idealny sprzęt do robienia porządków w lesie i sadzie, zrębkowania zrzynów i odpadów tartacznych oraz cięcia gałęzi i pni mniejszych drzew - do 25 cm średnicy.

 

Obrotowa tarcza tnąca wyposażona w cztery noże - żadnej hydrauliki - przekaz obrotów na tarczę poprzez paski - niezawodny i bezpieczny system. Świetny sprzęt do przekształcania bezwartościowych gałęzi na łatwy do przechowywania i palenia opał biomasę - zrębki. Są one również surowcem do dalszego produkcji pelletu lub brykietu drzewnego. Zrębki można również wykorzystywać jako ekologiczną ściółkę dla roślin i zwierząt, a zrębki z drzew owocowych do wędzenia.

 

Sprzęt firmowy: Producent POLEXIM model: "W C-8 " Jestem pierwszym właścicielem. Data produkcji 2011. Używany był na własne potrzeby - nie był nadmiernie eksploatowany, jest w dobrym stanie i jest gotowy do pracy. Sprzedaję z powodu zmiany profilu działalności. Do pracy wystarczy ciągnik Ursus 360.

 

Odbiór osobisty w Kościerzynie (woj pomorskie), pomogę zorganizować transport lub wysyłka kurierem (ok 250 zł).

 

Polecam!

  • TAGI:

Zdjęcia (1)

5 999,00

Kościerzyna