Raport z osiedla - okręg 14. Zobacz naszą sondę!

  • 09.12.2016, 14:44 (aktualizacja 12.12.2016, 13:41)
  • admin 24
Raport z osiedla - okręg 14. Zobacz naszą sondę!
W najnowszym odcinku naszego programu odwiedziliśmy okręg 14. W Radzie Miasta reprezentuje go Karolina Chmielewska, która zajęła drugie miejsce w plebiscycie na Najskuteczniejszego Miejskiego Radnego. Jak mieszkańcy oceniają pracę radnej i jakich zmian oczekują na swoim osiedlu?

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

max
max 12.12.2016, 18:29
A może pani readna nie rozumie o czym mówią?
może i nie rozumie?
może i nie rozumie? 13.12.2016, 06:45
ale co można zrobić w tej radzie? z jednej strony zespół TO WINA POprzedników z drugiej strony zaplecze JAK TO JEST MOŻLIWE a nad wszystkim czuwa NIC NIE MOGĘ, taki mały sajgon w Kościerzynie gdzie zastój i marazm kwitnie w najlepsze
radna z okręgu 14
radna z okręgu 14 12.12.2016, 16:51
Bardzo miła jest ta pani, ale na sesji nie słyszałam jej wypowiedzi. Ani razu. Posłuchajcie w TVK Kaszuby. Naprawdę polecam.
Brak równowagi
Brak równowagi 12.12.2016, 17:35
Nie tylko ta pani nic nie mówi, jest więcej radnych co się nie udziela. Może nic nie mają do powiedzenia albo się nudzą? Drudzy zaś zbyt często się produkują i klepią bezsensu. Nie ma równowagi w tej radzie.
zasługa lorda kosztownego
zasługa lorda kosztownego 10.12.2016, 20:46
Podział Gminy Kościerzyna na okręgi wyborcze-czyt.google.pl
wyborca
wyborca 10.12.2016, 20:43
czekam na okręg wyborczy nr 11-pani radnej Presi-zrobiła przez 5 kadencji więcej niż mogła
Mieszkanka
Mieszkanka 12.12.2016, 18:55
Fakt, że zrobiła, ale głównie dla własnej korzyści.
zdziwiony
zdziwiony 10.12.2016, 20:39
każda sonda wygląda tak samo kiepsko,nasi mieszkańcy nie za dużo wiedzą,ale "jest dobrze"
Zamyślony
Zamyślony 10.12.2016, 20:45
masz rację, trzeba ludzi naprowadzać na odpowiedź, jakoś te sondy nie są do końca dopracowane, ale po latach fajnie się je ogląda, można się pośmiać z panującej mody czy postawy co niektórych mieszkańców
zatroskany
zatroskany 12.12.2016, 17:56
Może i sondy nie są do końca dopracowane, ale z całą pewnością to nie jest winą ani TVK, ani pytających, że pytani odpowiadają, jak odpowiadają i że trzeba ich naprowadzać. To jest, niestety, smuty obraz lokalnej społeczności, która, jak widać i słychać z relacji z sondaży, nie angażuje się w życie miasta i nie śledzi pracy swoich reprezentantów-samorządowców. Czy należy wnioskować, że "w ciemno", bez rozeznania, bez bieżącej obserwacji, kontroli daje im legitymację do reprezentowania swoich interesów, oddając na nich swój głos w wyborach samorządowych? Dalekie jest to bardzo od idei społeczeństwa obywatelskiego i chyba nie wróży dobrze na przyszłość. Chocholi taniec?
Beztroski Majewski
Beztroski Majewski 10.12.2016, 09:33
Taka jest "troska" Majewskiego o bezpieczeństwo ludzi. Dwukrotnie potrącono tam dzieci, a urząd miasta nie zgadza się na spowalniacze ruchu.
Zapraszamy
Zapraszamy 09.12.2016, 21:37
Kiedy będzie okręg nr 7 ?.
I'm not sure
I'm not sure 09.12.2016, 20:06
No proszę , ktoś publicznie powiedział , że jest problem z narkotykami . Ciekawe co na to nasza dumna Policja ?
nie słyszeli?
nie słyszeli? 10.12.2016, 07:10
nie widzieli? to NIC nie zrobią,
ale prężyć się do zdjęć i mądrzyć się w ktv...to tak
Bardzo ładna radna!
Bardzo ładna radna! 09.12.2016, 18:14
o przepraszam dobra radna, która źle usiadła, o przepraszam po złej stronie.

Pozostałe