Kościerzyna.KOS-EKO wręczyło prezenty przedszkolakom

  • 12.12.2016, 13:33 (aktualizacja 21.12.2016, 13:43)
  • Krzysztof Wencki
Kościerzyna.KOS-EKO wręczyło prezenty przedszkolakom
Dwa miesiące temu firma KOS-EKO świętowała 25-lecie. Zaproszeni na jubileusz goście poproszeni zostali, by zamiast kwiatów przynieśli na uroczystość prezenty dla dzieci z kościerskich przedszkoli. Teraz nadszedł czas na przekazanie upominków.

W czwartek 8 grudnia pracownicy KOS-EKO zamienili się w wysłanników Mikołaja. Swoje kroki skierowali do Przedszkola Samorządowego nr 7, gdzie dzieciom wręczone zostały podarunki.

W paczkach znalazły się przede wszystkim zabawki, ale do maluchów trafiły też publikacje dotyczące ciepła systemowego. W formie przystępnych opowieści tłumaczą dzieciom skąd bierze się ciepło w ich domach oraz czym jest ekologiczna energia. To element ogólnopolskiego programu, w którym uczestniczy KOS-EKO.

Wizyta gości z KOS-EKO zbiegła się w czasie z przekazaniem do użytku nowej toalety, która właśnie powstała w Przedszkolu nr 7. Do tej pory dzieci z tej sali musiały korzystać z toalety położonej nieco dalej. Teraz będzie bliżej, a przede wszystkim bezpieczniej. Nowa łazienka jest w pełni funkcjonalna i dostosowana do potrzeb najmłodszych.

Nowa, przyjazna przedszkolakom łazienka ma też zachęcać maluchy do dbania o higienę, bo przecież „Żeby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć”.
 

 

 

Krzysztof Wencki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

prawda o darach
prawda o darach 16.12.2016, 09:54
skoro Kos Eko od lat żebrze kasę z magistratu,to jak żebrak może rozdawać prezenty,skoro sam nic nie ma???chyba,że.....chyba że....hojny pan prezes otworzył swój prywatny wór, w co trudno uwierzyć.Zawsze śmieszą mnie upominki,które daje wójt,burmistrz,starosta---przecież nic nie daje swojego.Swoje dają mieszkańcy!!!!!
oburzony podatnik
oburzony podatnik 14.12.2016, 10:38
Nieprawda-mieszkańcy wręczyli a nie Kos Eko;Kos Eko posiada tylko i wyłącznie kasę odbiorców ciepła,wody i ścieków!!!!!!!!!!!!!! dlaczego okłamujecie wszystkich,nawet dzieci??????????????
Gratulacje
Gratulacje 13.12.2016, 00:19
Kolejny Wielki Sukces Burmistrza - dzieci w przedszkolu będą miały bliżej do kibla. Znakomity tekst.
do kandydata na burmistrza
do kandydata na burmistrza 13.12.2016, 08:02
w sumie nie widzę w tym artykule sukcesu burmistrza, ale widzę, że kandydat na burmistrza zrobi wszystko, by jak najbardziej ośmieszyć Majewskiego. Nie tędy droga do zwycięstwa w wyborach, społeczeństwo widzi takie manipulacje słowne i brak działań z Twojej strony. Burmistrz ma prawdziwy sukces jakim jest podpisanie umowy na realizację transportowego węzła integracyjnego w Kościerzynie. To wspaniała wiadomość dla miasta i mieszkańców.
konkol
konkol 13.12.2016, 09:33
już jest w pracy i "ciężko" musi bronić swojego "szefa" a co do podpisania umowy na transportowy węzeł integracyjny to jest to SUKCES PIECHOWSKIEGO który całą "śmietankę' spije, śmiejąc się z was JAK TO JEST MOŻLIWE
Objektywny
Objektywny 13.12.2016, 09:51
Jesteś już w pracy i jedziesz po Burmistrzu obojętnie co zrobi? Atakujesz go o wszystko bo nie jesteś obiektywny. Przegrałeś w wyborach i każdy sukces Majewskiego stoi Ci ością w gardle. Obojętnie jaki jest artykuł, to Ty nie możesz się pohamować i atakujesz burmistrza. Ten człowiek na reszcie ruszył miasto ze stagnacji. Jego decyzje są przemyślane, to nie jest Lord kosztowny, to nie jest przekrętowo, To burmistrz jak się patrzy. Widać po tym ile się teraz dzieje w naszym mieście, a mimo to spada jego zadłużenie bez programu naprawczego.
Kozan
Kozan 13.12.2016, 12:16
"ruszył miasto ze stagnacji" ? Poproszę kilka konkretnych przykładów. Oczywiście, nie mówiąc o Obwodnicy bo to nie inwestycja Miasta.
do Kozana
do Kozana 13.12.2016, 12:41
Kozanie, obojętnie co napiszę będziesz negował. Tobie nie chodzi o prawdę, ale o kłamliwe oskarżanie burmistrza. Nie przebierasz ani w słowach, ani w działaniach by mu szkodzić. Nie chcesz współpracować. Nie zależy Ci na mieście, ale na tym, aby usiąść na fotelu burmistrza za wszelką cenę. Takie są Twoje działania.

Pozostałe