Kościerzyna. Spotkanie opłatkowe w Powiecie

  • 23.12.2016, 13:20 (aktualizacja 27.12.2016, 11:51)
  • koscierzyna24info | ponad 9 tysięcy osób obserwuje nasz Facebook, dołącz do Nas!
Kościerzyna. Spotkanie opłatkowe w Powiecie
Ostatni miesiąc w roku to czas świątecznych spotkań opłatkowych, i tak 21 grudnia w sali im. Lubomira Szopińskiego odbyło się wigilijne spotkanie radnych oraz pracowników Powiatu Kościerskiego. Wśród przybyłych gości nie zabrakło przedstawicieli duchowieństwa oraz instytucji współpracujących z powiatem. Tradycyjnie podzielono się opłatkiem i złożono sobie życzenia.

 

 

 

koscierzyna24info | ponad 9 tysięcy osób obserwuje nasz Facebook, dołącz do Nas!

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Czas na zmianę
Czas na zmianę 29.12.2016, 07:36
Myślę, że w tej sytuacji pan Dariusz Janta jest najlepszym kandydatem na starostę. Zmiana stanowiska powinna nastąpić natychmiastowo.
szafarz
szafarz 31.12.2016, 00:27
Tylko zapytajcie się czy Pan Janta chciałby ?
Obserwator
Obserwator 28.12.2016, 17:56
można dostać mdłości na sam widok, na co dzień by się pozabijali, ale podczas Świąt dzielą się opłatkiem, mogliby mieć chociaż na tyle odwagi aby nie deprawować tego symbolu. Oczywiście jak zwykle ciągle to samo towarzystwo wzajemnej adoracji.
fryzjerka
fryzjerka 28.12.2016, 20:25
Bardzo proszę zauważyć iż kilku radnych tam zabrakło !!!
Czas na zmiany
Czas na zmiany 28.12.2016, 19:09
Fajnie by było, aby pan Dariusz coś zmienił i zaczął rządzić w starostwie. Myślę, że to dobry kandydat na Starostę. Może męska ręka tam jest potrzebna?
doświadczona w twmacie
doświadczona w twmacie 27.12.2016, 21:13
Czy pamiętacie czasy jak Pani Ala Żurawska moczyła się w piramidzie finansowej zwanej tak jakos horyzont czy SKY LINE . To były przekręty na miarę połowy lat dziewięćdziesiątych . Pani Alicja działała tam wspólnie z niejakim Panem Baryłą i Tkaczykiem ,tak słyszałam - ciekawe czy to jest prawdą ,co na to prokuratura .
Czy nasza Pani Alicja Żurawska jest wiarygodna ? ,że jej ufa tylu radnych ,a nawet szafaże
W związku z tą aferą jej prezes został około 20 lat temu zamordowany !!!!
jadzia
jadzia 31.12.2016, 01:36
Pamiętam te czasy i Pani Żurawska była bardzo aktywnym uczestnikiem tej finansowej piramidy naciągając sporo frajerów i mnie również.
Andrzejek
Andrzejek 28.12.2016, 21:51
Ciekawe czy o tej przeszłości Pani Żurawskiej wiedział Pan Janta w chwili gdy jej ustąpił stanowisko Starosty,ciekawe i również ciekawe czy wiedział Pan Janta o tych uwikłaniach Pani Alicji gdy Pan Janta ustąpił stanowisko wicestarosty na dwa lata Panu Ossowskiemu według uzgodnień pomiędzy Panią Żurawską i Panem Ossowskim,gdzie honor i słowo tych ostatnich GDZIE ?
radna
radna 28.12.2016, 17:35
Być może ta wielka zażyłość Pani Żurawskiej z Tkaczykiem czy Baryłą wzięła się z tych przekrętów ?.
Słyszałam iż prawie 20 lat temu była wycieczka do Torunia w celu "prania móżgów' potencjalnych frajerów . Zgadnijcie kto dał autokar ? na tą wyprawę ! Otóż tak autokar dał Pan Wójt Tkaczyk ,Wójt Gminy Kościerzyna
Malwina
Malwina 27.12.2016, 10:43
jak się nabierze kredytów-to trzeba udawać,że się z wszystkimi żyje w zgodzie-czas trwania tego "układu" wyznaczył bank w spłacie rat
Polak
Polak 26.12.2016, 18:33
No co robi ten byly proboszcz na wszystkich oplatkach w miescie, gminie i powiecie!? Wypraszam sobie aby darmozjady braly udzial w tego typu spotkaniach z wladza swiecka! Kiedys sekretarze a teraz czarne owce!
Niech kosciol zajmuje sie wlasna misja, nawracaniem, bo tego potrzebuja Polacy i niech sie odwali od polityki!
PO co to Starostwo?
PO co to Starostwo? 26.12.2016, 09:05
Zlikwidować ten sztuczny twór dla wybrańców.
KATOLIK
KATOLIK 25.12.2016, 20:05
czy wszyscy z wszystkimi muszą dzielić się opłatkiem????-uważam,że NIE
Do Katolika
Do Katolika 26.12.2016, 14:14
Czy dlatego większość miejskich radnych nie chciało dzielić się opłatkiem z Burmistrzem i jego radnymi z PISu.? Zaskoczyła mnie Inicjatywa, która jest obecnie w koalicji z Majewskim .
Marcel
Marcel 26.12.2016, 15:45
a Ty dzieliłeś się z burmistrzem opłatkiem? Po co oni przyszli na spotkanie Wigilijne? Po co Ty przyszedłeś na to spotkanie, aby potem takie rzeczy pisać w internecie? Przecież to źle świadczy o Tobie i o tych radnych, niż o burmistrzu. Smutną rzeczywistość kreujesz i bardzo zakłamaną.
racaj
racaj 25.12.2016, 11:16
W powiecie można doskonale kręcić kolejne odcinki "Świat według Kiepskich";gdyż są tam wszystkie postaci
zdumiony
zdumiony 24.12.2016, 16:37
superslizgacz Senger,jak ten zagorzały komuch przetrwał,to jest sitwa
obserwatorka
obserwatorka 24.12.2016, 22:29
Żurawska to jest dopiero ślizgaczka i manipulantka i kompletnie niewiarygodna "kaban" albo jak określa Kiepski Pażdziocha
Andrzej
Andrzej 27.12.2016, 18:54
Kiepski również mówi o Pażdziochu : kanalia ,menda ,świnia ,złodziej,małpia morda itp . Czyzby to wszystko miało dotyczyć naszej kochanej Pani Starosty Ali Żurawskiej ? to wprost niesamowite żeby Ona taka była ?
tomek
tomek 25.12.2016, 00:59
A ten Kiepski Pazdziocha to kto?
lolek
lolek 26.12.2016, 23:24
Kiepski nazywa Pazdziocha świnią i złodziejem czasami mendą . Czyżby to porównanie miało to samo znaczyć ? w przypadku Pani Żurawskiej Starosty .
do Lolka
do Lolka 27.12.2016, 13:01
Być może tak gdyż świnia to to samo co kaban

Pozostałe