Kościerzyna. Miejskie spotkanie opłatkowe

  • 23.12.2016, 14:22 (aktualizacja 27.12.2016, 11:50)
  • koscierzyna24info | ponad 9 tysięcy osób obserwuje nasz Facebook, dołącz do Nas!
Kościerzyna. Miejskie spotkanie opłatkowe
22 grudnia w sali im L. Szopińskiego odbyło się spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Urzad Miasta w Kościerzynie. Na uroczystość licznie przybyli przedstawiciele organizacji samorządowych oraz jednostek współpracujących z miastem. Magii temu spotkaniu dodał występ chóru z I Liceum Ogólnokształcącego w Kościerzynie. Po publicznych wystąpieniach włodarzy naszego miasta nadszedl czas na podzielenie się opłatkiem.

 

koscierzyna24info | ponad 9 tysięcy osób obserwuje nasz Facebook, dołącz do Nas!

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Darmozjady
Darmozjady 30.12.2016, 08:32
z fałszywą nutą w tle.
xx
xx 28.12.2016, 22:10
Obłudnicy na uczcie.
józek
józek 26.12.2016, 15:18
oceniając ludzi po ich całorocznych CZYNACH na wigiliach byłoby PUSTO!!!!!!
z okazji Świąt
z okazji Świąt 26.12.2016, 11:31
wybaczam pani Zwiercam jej "głupotę",szybciej rozumiem działanie jednorazowe pod wpływem impulsu,niż "zakup książek przez posła lorda za kwotę ponad 10 tys.zł na rachunek biura poselskiego i in.przekręty",aby rozliczyś się z działalności swojego biura poselskiego.Działanie pani Zwiercan było IMPULSYWNE a lorda ZAPLANOWANE.Ja widzę różnicę a ty????
nie dla wszystkich Boże Narodzenie
nie dla wszystkich Boże Narodzenie 25.12.2016, 11:06
Magia Świąt!!!!! nie wszyscy ją rozumieją;typowy Polaczek kupuje prezenty,fura żarcia i alkoholu,idzie pod wpływem procentów na pasterkę,głośno ryczy kolędy pod drzwiami kościoła!!!!!!!! W tym "biznesie" nie o to chodzi!!!!!-ale tak niestety jest; stwierdzam to z przykrością
gks
gks 26.12.2016, 12:26
Niemcy przez wiele miesięcy przygotowują się do Bożego Narodzenia, ale okres ten jest traktowany jako świetny czas do robienia interesów oraz dobrej zabawy. Religijna geneza świąt jest dla zdecydowanej większości nieważna, bo zanik wiary chrześcijańskiej w niemieckim społeczeństwie stał się faktem.W sondzie, przeprowadzonej przed świętami przez telewizję RTL, na pytanie o genezę Bożego Narodzenia padło wiele zdumiewających odpowiedzi. Na przykład, że chodzi o „tradycję obdarowywania się prezentami” lub że „jest to święto państwowe”. Jednocześnie większość szczerze przyznała, że nie ma o tym pojęcia. Tylko 10 proc. ankietowanych Niemców potrafiło prawidłowo odpowiedzieć, że ma to związek z narodzinami Jezusa Chrystusa. Niemcy w szybkim tempie tracą swoją chrześcijańską wiarę. Z danych opublikowanych w tych dniach przez biuro badań opinii publicznej INSA wynika, że 22 proc. Niemców deklaruje wiarę w Boga (we wschodnich landach tylko 15 proc). 46 proc. obywateli natomiast zapewnia, że jest niewierzących. Jedynie niecałe 42 proc. spośród wierzących twierdzi, że w okresie świątecznym pójdzie do kościoła.
http://niezalezna.pl/91253-zap…
Do poniżej
Do poniżej 24.12.2016, 15:45
Oczywiście, że przeszkadza. Zwykły fałsz i obłuda. Ale widać, że nie tylko jej to nie przeszkadza. Plują w twarz i mówią, że deszcz pada... Niestety widać staje się to normalnością. Rację ma ten kto bezczelniej i głośniej krzyczy.
do wyborcy
do wyborcy 24.12.2016, 08:11
dla Ciebie Święta nie mają żadnej wartości??? co ciebie obchodzi posłanka na wigilii???przeszkadza ci? uważam,że jej głosowanie wcale nie jest tak okropne jak niektórych innych ludzi,którzy tam są.Niektórzy są naprawdę o wiele gorsi na co dzień!!!!!!!!!!!!
mieszkanka
mieszkanka 24.12.2016, 08:07
Magia Świąt i co dalej? Nigdy nie zrozumiem tej obłudy!!! Po co wszyscy z Wszystkimi łamią się opłatkiem???-skoro się nienawidzą i to uczucie jest nieśmiertelne ?? Formuła takich spotkań wigilijnych jest profanacją Świąt---dlaczego to robicie?????
Wyborca
Wyborca 23.12.2016, 21:25
Czy posłanka Zwiercan łamała się opłatkiem jedną ręką, czy dwoma? Czy sama za siebie, czy również w zastępstwie ...? Jak można patrzeć ludziom w oczy przy łamaniu się opłatkiem, wcześniej łamiąc prawo ... Wstydu brak !!!

Pozostałe