Skorzewo. UKS Olimpijczyk Skorzewo podsumował rok 2016

  • 12.01.2017, 09:12 (aktualizacja 13.01.2017, 11:44)
  • mat. nadesłane
Skorzewo. UKS Olimpijczyk Skorzewo podsumował rok 2016
We wtorek, 10 stycznia w sali wiejskiej w Skorzewie odbyło się podsumowanie roku 2016 w Uczniowskim Klubie Sportowym Olimpijczyk. Swoją obecnością spotkanie zaszczycili przedstawiciele władz samorządowych na czele z wójtem Gminy Kościerzyna panem Grzegorzem Piechowskim, sponsorzy, trenerzy, zawodnicy i ich rodzice. Spotkanie było okazją do nagrodzenia najlepszych zawodników klubu, a także szansą na złożenie podziękowań trenerom, sponsorom i osobom, które aktywnie działały na rzecz UKS Olimpijczyk w ubiegłym roku.

Z grona zawodników nagrody otrzymała najlepsza dziesiątka klubowego rankingu. Najlepszym zawodnikiem został Daniel Pek (wicemistrz paraolimpijski z Rio), drugie miejsce zajęła Monika Czapiewska (medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Polski), a trzecie miejsce przypadło Kamilowi Wołoszykowi(m.in. za kwalifikację na Mistrzostwa Świata w triathlonie). Kolejne miejsca zajęli: Amelia Pobłocka, Konrad Dułak, Patrycja Pawłowska, Maciej Wica, Paulina Pawłowska, Maciej Kerszen i Amelia Formela. Specjalny upominek za "odkrycie roku" otrzymała Wiktoria Lubecka. Nagrodzeni zostali także wyróżniający się zawodnicy sekcji piłki nożnej: Igor Kukliński, Aleksander i Maksymilian Meier, Sebastian Niemczyk, Nikodem i Konrad Piankowscy, Mateusz Pepliński, Bartosz i Daniel Jonack.

Wszyscy zawodnicy otrzymali upominki w postaci nowych koszulek i  słodyczy.

Podziękowaliśmy naszym trenerom, Leszowi Zblewskiemu i Marcinowi Helcie oraz sponsorom i partnerom m.in.: Gminie Kościerzyna,  Zakładowi Sportu, Kultury i Turystyki.

Za aktywną działalność na rzecz klubu podziękowania otrzymali: Patrycja i Sebastian Kuklińscy, Marta i Rafał Meier, Marzena I Rafał Dułak, Elżbieta i Tomasz Wica, Katarzyna Peplińska, Anita Piankowska i Martyna Peplińska.

W UKS Olimpijczyk działają dwie sekcje sportowe: lekkiej atletyki i piłki nożnej dla dzieci, w których aktualnie trenuje ponad 50 zawodników.

mat. nadesłane

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe