Policyjna wizyta w Szkole Podstawowej nr 4

  • 17.01.2017, 11:48 (aktualizacja 23.01.2017, 13:43)
  • KPP w Kościerzynie
Policyjna wizyta w Szkole Podstawowej nr 4
Policjanci kościerskiej komendy w ramach działań "Bezpieczne Ferie" odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Kościerzynie. Podczas tej wizyty funkcjonariusze omawiali z najmłodszymi zasady bezpieczeństwa zarówno w miejscu zamieszkania, jak i poza domem, zwłaszcza w okresie zbliżających się ferii zimowych. W najbliższym czasie przeprowadzą również spotkania w innych szkołach.

Kościerscy policjanci rozpoczęli działania pod hasłem „Bezpieczne Ferie”. Ferie zimowe w województwie pomorskim rozpoczynają się 16
stycznia. Wczoraj mundurowi spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 4. Podczas odwiedzin funkcjonariusze mówili o bezpieczeństwie podczas zabaw na śniegu i bezpiecznych zachowaniach w trakcie trwania ferii zimowych. Policjanci przestrzegali przed grożącymi niebezpieczeństwami związanymi z wchodzeniem na zamarznięte akweny wodne, a także z spędzaniem wolnego czasu w miejscach do tego nieprzeznaczonych. 

Policjanci przypominali również dzieciom jak należy zachowywać się gdy pozostają same w domu, a także o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Podczas spotkań z policjantami najmłodsi uczniowie dowiedzieli się jak zachować się na wypadek niebezpieczeństwa poznając ważne numery telefonów alarmowych.

KPP w Kościerzynie

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe