Spotkanie świąteczno-noworoczne UKS Manta Kościerzyna

  • 19.01.2017, 14:01 (aktualizacja 23.01.2017, 13:43)
  • Mat. nadesłane
Spotkanie świąteczno-noworoczne UKS Manta Kościerzyna
W piątek 13 stycznia 2017 roku odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne UKS Manta Kościerzyna.

Udział w spotkaniu wzięli członkowie klubu wraz ze swoimi rodzinami, jednak nie wszyscy dojechali ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe.Spotkanie było okazją do złożenia sobie życzeń oraz podsumowania 2016 roku.  

Omówione zostały bardzo dobre wyniki sportowe - zdobyliśmy łącznie 99 medali, w tym 10 medali zdobytych na arenie międzynarodowej.
Podczas tego spotkania obecny zarząd klubu podziękował za współprace Burmistrzowi Miasta Kościerzyna, sponsorom, rodzicom, darczyńcom ale przede wszystkim zawodnikom.

Tego dnia kadencja obecnego zarządu dobiegała końca i w związku z tym jego członkowie życzyli klubowi i nowemu zarządowi aby nadal się rozwijał.

Tradycyjnie podczas spotkania świątecznego-noworocznego oprócz słodkości muszą być prezenty. Najmłodsi członkowie klubu otrzymali w świątecznym prezencie torbę sportową, zaś zawodnicy ręczniki i zróżnicowane karty podarunkowe o maksymalnej wartości 120,00 zł. Po części oficjalnej ustępujący zarząd zaprosił wszystkich gości na kawę i słodki poczęstunek.
 
Dziękujemy Panu Zbigniewowi Richert za życzliwość i umożliwienie zorganizowania spotkania w siedzibie Kościerskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Mat. nadesłane

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe