Lemon i Kombii gwiazdami tegorocznych Dni Kościerzyny

  • 14.02.2017, 09:31 (aktualizacja 15.02.2017, 09:41)
  • Krzysztof Wencki
Lemon i Kombii gwiazdami tegorocznych Dni Kościerzyny commons.wikimedia.org
Urząd Miasta ogłosił, że podczas Dni Kościerzyny na miejskim stadionie wystąpią zespoły: Lemon oraz Kombii. Koncerty odbędą się 8 lipca. Co nasi Czytelnicy sądzą o takim wyborze? Dajcie znać w komentarzach!

W zeszłym roku gwiazdą Dni Kościerzyny była grupa Lady Pank. Poniżej przypominamy materiał z koncertu kultowego zespołu w naszym mieście.

 

Krzysztof Wencki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Majewski lubi  „Taniec w słońcu”
Majewski lubi „Taniec w słońcu” 19.02.2017, 08:03
a bolek i lolek wciąż słucha „Przytul mnie” i marzy o „Zaczarowane miasto” ale najczęściej grają „Za ciosem cios”. Muzyka łagodzi obyczaje w NOWEJ PRZYSZŁOŚCI gdzie już dawno zagrali „Kochać cię – za późno” !
krzysiek
krzysiek 18.02.2017, 07:14
kombi gra juz na kazdej imprezie w okolo. Smutne
kombi nie jest modne
kombi nie jest modne 18.02.2017, 07:46
Lepsze są vany ale "nasz" Burmistrz to woli ciężarówki. Smutne
panie Burmistrzu Majewski
panie Burmistrzu Majewski 16.02.2017, 06:52
utwór polecany od NOWEJ PRZYSZŁOŚCI: „Kochać cię – za późno” !
panie Burmistrzu Majewski Kombi nam zagra same przeboje:
panie Burmistrzu Majewski Kombi nam zagra same przeboje: 15.02.2017, 18:08
Mamy „Zaczarowane miasto” w którym śpiewają „Nie ma zysku” ale Pan wciąż wierzy, że „Przytul mnie” a tu „Za ciosem cios” i pozostaje „Taniec w słońcu”. Taki koncert może się zdarzyć tylko raz.
Karina
Karina 15.02.2017, 16:34
Gra i trąbi zespół Kombi, bardzo lubię ten zespół, bo przypomina mi dawne fajne czasy
TO NIE JA, NIC NIE MOGĘ
TO NIE JA, NIC NIE MOGĘ 15.02.2017, 13:25
Wybór zespołu Kombi jest fantastyczny. Mam nadzieje ,ze zagrają dla Burmistrza: „Kochać cię – za późno” i „Za ciosem cios” po czym na deser zagrają „Black and White” a na koniec do gry dołączy Waldemar Tkaczyk i wtedy się zacznie... „Słodkiego miłego życia”. Będzie na wesoło i z przytupem tak abyśmy mieli „Wspomnienia z pleneru”.
Do kandydata na burmistrza
Do kandydata na burmistrza 15.02.2017, 14:14
No to poznaliśmy już haslo wyborcze kandydata na burmistrza. To nie Ty. Ty nic nie możesz. No jakieś fajne to hasło nie jest ale mowi o Tobie wszystko.
Proponuje
Proponuje 15.02.2017, 06:47
zespół folklorystyczny MAJA DANCE w strojach ludowych, zatańczą zaśpiewają a jak trzeba by posłuchać gawędziarza to jest w Gminie taki co zagada każdego, kuzyn Grzesia, TO NIE JA. Zabawa murowana!
TO NIE JA
TO NIE JA 15.02.2017, 12:01
Na szczęście wyborcy są teraz bardziej świadomi. Po tej kadencji dużo się zmieni. W Mieście zostaną długi i zobowiązanie do wykupienia oraz śmiech z obietnic wyborczych. Półprawdą i plotką nie można kolejny raz wygrać. No ale tak to jest, że kultury osobistej nie idzie się nauczyć.
Do przegranego młodego radnego
Do przegranego młodego radnego 15.02.2017, 12:29
Po poprzedniej kadencji dużo się zmieniło. Wyniki Twoich działań zostały ocenione. Przegrałeś wybory. Teraz zamiast działać na rzecz mieszkańców to tylko robisz złą reklamę naszemu miastu. Weź się w garść i zmień swoją kampanię bo jest bardzo negatywna.
Zenek
Zenek 15.02.2017, 11:41
Ogromnie się cieszę że w wyniku wyborów odpadło kilka sfrustrowanych osób. Będąc radnymi uważali się za mlodych bogów ale zapomnieli po co zostali wybrani. Teraz wylewaja żale na forach. No ale tak to jest, że kultury osobistej nie idzie się nauczyć. Niektórzy jej po prostu nie posiadają. Na szczęście wyborcy są teraz bardziej świadomi i dokonali dobrych wyborów.
Nicos
Nicos 15.02.2017, 09:02
Ty jesteś najlepszym gawędziarzem. Opowiadasz najlepsze bajki szczególnie teraz przed wyborami. Zrobił byś sobie od razu kampanię wyborczą ale chociaż raz pozytywną.
najlepsze bajki to bolek i lolek
najlepsze bajki to bolek i lolek 15.02.2017, 10:59
Jeden w urzędzie a drugi w mopsie, jeden dziennikarz upadłego portalu a drugi były pracownik limko, są świetni w pisaniu peanów i chwaleniu się przed "sukcesem"! A sukcesów....brak
burek
burek 14.02.2017, 21:16
Proponuję Kościerski Wieczór Kabaretowy.
Aga
Aga 14.02.2017, 17:37
Szkoda że nie Chylińska:(
rurku
rurku 14.02.2017, 10:53
Kiedy do nas zawita Enej? W Bytowie byli już dwa razy.

Pozostałe