Kościerzyna. Warsztaty taneczne z uczestnikiem You Can Dance

  • 07.03.2017, 09:20 (aktualizacja 08.03.2017, 10:42)
  • koscierzyna24info | ponad 10 tysięcy osób obserwuje nasz Facebook, dołącz do Nas!
Kościerzyna. Warsztaty taneczne z uczestnikiem You Can Dance
W minioną sobotę w sali studia tańca DANCE & Rytm odbyły się nietypowe warsztaty taneczne, nietypowe bo poprowadzone przez wyjątkowego gościa, uczestnika popularnego programu You Can Dance.

Wyjątkowym gościem warsztatów tanecznych był uczestnik show You Can Dance – Joachim Uetake, to on poprowadził sobotnie zajęcia i udzielał tancerzom cennych wskazówek, podkreślając przy tym ich ogromny potencjał:

Joachim Uetake – tancerz: Większość choreografów mówi, że Polacy bardzo dobrze tańczą, mamy świetny poziom i z wielką chęcią przyjeżdzają do nas, żeby nas uczyć. Przyjeżdzają aż zza kontynentu, żeby nas uczyć, bo widzą w nas potencjał. I tutaj dokładnie jest tak samo,  ja jakby, patrząc i doświadczając to czego się już nauczyłem i przekazując im wiedzę widzę, że naprawdę szybko łapią, i że chcą to robić i robią to z naprawdę dużym zaangażowaniem. Według mnie jest super.

Ten rodzaj pasji to dla Joachima możliwość wyrażenia siebie. Jak sam przyznał taniec to nieodłączny element jego życia:

Joachim Uetake – tancerz: Taniec mi daje przede wszystkim szczęście, radość i bardzo dużo inspiracji i daje mi wiedzę, którą przekładam na swoje życie. U mnie jest tak, że właśnie taniec dopełnia się z życiem i to tak wzajemnie działa. Dzięki tańcu, mogę doświadczyć czegoś w życiu i dzięki doświadczeniom w życiu mogę zrobić coś w tańcu i to się tak łączy.

Inicjatorami tego spotkania byli młodzi ludzie, którzy postanowili podzielić się swoją pasją z innymi, wszystko po to, by pokazać, że taniec to doskonała forma na spędzenie aktywnie czasu wolnego:

Karol Prądziński – instruktor tańca: Jest to według mnie super pasja, która naprawdę dodaje też trochę pewności siebie i pozwala zapomnieć też o jakichkolwiek problemach, bo na sali każdy po prostu wyłącza myślenie i jest tylko na sali, uważam że jest to dużo lepsze niż tak jak w tych czasach dzieci po prostu siedzą przed komputerem, przed tabletem i nie ruszają się z domu, a my właśnie próbujemy uderzyć w tą stronę aby ruszyć ich, żeby coś robić i myślę, że to jest super.

W warsztatach wzięło udział wzięły łącznie trzy grupy po niespełna 20 osób. Zajęcia zakończyły się około godziny 16.00. 

 

 

 

koscierzyna24info | ponad 10 tysięcy osób obserwuje nasz Facebook, dołącz do Nas!

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ala
Ala 07.03.2017, 12:28
super inicjatywa,więcej takich pomysłów ,brawo Karol!!!
eM
eM 07.03.2017, 10:19
Super, tylko trochę błędów się wkradło. Jest to sala taneczna Studia Tańca DANCE & Rytm - dużymi literami, bo to cala nazwa szkoły tańca :) a mieści się w Prymusie :)
rr
rr 07.03.2017, 17:13
Gorszej nazwy nie było?

Pozostałe