Zapraszamy na Orliki!

  • 08.03.2017, 09:21 (aktualizacja 09.03.2017, 11:26)
  • KOSiR
Zapraszamy na Orliki!
Od 1 marca zapraszamy na trzy kościerskie Orliki: przy ZSP nr 1, ZSP nr 2, ZS-P nr 3. Wszystkie trzy wnioski złożone do operatora zostały pozytywnie zaopiniowane i przyjęte do realizacji. Jest to sukces Miasta, gdyż w tym roku dofinansowanie otrzymało znacznie mniej Orlików.

Projekt „Lokalny Animator Sportu” realizowany będzie od 1 marca do 30 listopada 2017 r. Dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki na Orlikach odbywają się zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych Animatorów, instruktorów sportu różnych dyscyplin. Zajęcia są całkowicie bezpłatne. Obiekty wyposażone są też w sprzęt sportowy, a także gry plenerowe dla całych rodzin.

Orliki czynne są popołudniami i w weekendy. Szczegółowe informacje odnośnie zajęć prowadzonych przez Animatorów i godziny funkcjonowania dostępne są na poszczególnych Orlikach.

Ponieważ projekt w znacznej mierze jest realizowany również ze środków Miasta Kościerzyna, dlatego zapraszamy szczególnie mieszkańców do korzystania z zajęć przygotowanych przez Animatorów Sportu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, najlepiej bezpośrednio u Animatorów na obiektach sportowych.

Więcej informacji na temat Projektu na stronie operatora: lokalnyanimatorsportu.pl oraz na stronie KOSiR : www.kosir.miastokoscierzyna.pl

KOSiR

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe