Kościerzyna. Nabór wniosków - "Serce Kaszub"!

  • 14.03.2017, 09:56 (aktualizacja 21.03.2017, 12:39)
  • Starostwo Powiatowe w Kościerzynie
Kościerzyna. Nabór wniosków - "Serce Kaszub"!
Zapraszamy do składania wniosków do Nagrody Starosty Kościerskiego - "Serce Kaszub” za 2016 rok!

Starostwo Powiatowe w Kościerzynie serdecznie zaprasza do składania wniosków do Nagrody Starosty Kościerskiego - "Serce Kaszub” za 2016 rok.

Nagrody mają na celu wyróżnienie osób fizycznych, osób prawnych, instytucji, przedsiębiorstw, firm, organizacji pozarządowych, podmiotów nieposiadających osobowości prawnej, które w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju i promocji  Powiatu Kościerskiego w minionym roku.

Przy ocenie wniosków,  pod uwagę będą brane takie kryteria jak: wpływ działalności na promocję i rozwój Powiatu Kościerskiego, innowacyjność działania, cykliczność działań, ukierunkowanie działania na osiągnięcie celów społecznych, czy ranga osiągnięć. 

Regulamin Nagród oraz Formularz Wniosku dostępne są na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Kościerzynie – www.powiatkoscierski.pl.

Wniosek należy przesłać lub przekazać osobiście do Starostwa Powiatowego w Kościerzynie (adres: ul. 3 Maja 9C, 83-400 Kościerzyna) lub na adres mailowy: [email protected],  w terminie do dnia 21 marca 2017 r., do godz. 15.30.

Wręczenia Nagród Starosty Kościerskiego odbędzie się podczas specjalnej Gali w dniu 27 marca 2017 roku.

Serdecznie zachęcamy do składania wniosków.

 

 

Starostwo Powiatowe w Kościerzynie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lola
lola 16.03.2017, 14:16
A Dera żyje ?
gdzieś się schował...
gdzieś się schował... 16.03.2017, 15:14
ciekawe gdzie i dlaczego?
obserwator
obserwator 16.03.2017, 14:14
Zgłaszam kandydatury miejscowych działaczy PIS ( Karczewski,Dargacz,Bonkowski,Maszk ) za modelowy rozwój struktur terenowych i pozyskiwanie nowych członków.
moja trzecia proPOzycja
moja trzecia proPOzycja 16.03.2017, 06:54
proponuje do Nagrody Starosty Kościerskiego - "Serce Kaszub” za 2016 rok:
- dla Starosty Alicji Żurawskiej i Burmistrza Michała Majewskiego za bliską współpracę na każdej powierzchni,
- dla Wójta Grzegorza Piechowskiego za ufundowanie remontu dróg powiatowych i budowę chodnika w Wąglikowicach,
- dla Rady Gminy Kościerzyna za wyniki głosowania nad powiatowymi inwestycjami,
nxo
nxo 15.03.2017, 12:46
To złóż te wnioski, nikt tego za ciebie nie zrobi. Nie licz na to, bez wniosku nie będzie nagrody. Myślę że towarzystwo do nagrody przednie, dlatego warto je złożyć...................
moja druga propozycja...
moja druga propozycja... 15.03.2017, 10:36
proponuje do Nagrody Starosty Kościerskiego - "Serce Kaszub” za 2016 rok:
- radnych koła Prawa i Sprawiedliwości z Rady Powiatu za modelową współpracę wewnątrz "koła" i wiarygodność w realizacji wcześniejszych ustaleń,
- przewodniczących komisji stałych Rady Powiatu za inicjatywy inwestycyjne oraz trwały i systematyczny rozwój POwiatu,
- Zarząd POwiatu za doniosły wkład w realizację obietnic wyborczych, rozwój infrastruktury drogowej i modelową współpracę członków,
moja propozycja
moja propozycja 15.03.2017, 07:12
do Nagrody Starosty Kościerskiego - "Serce Kaszub” za 2016 rok proponuje:
- Burmistrza Majewskiego za neutralizacje i marginalizacje NOWEJ PRZYSZŁOŚCI,
- asystenta Jacka K. za czuwanie przy klawiaturze 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu i prowadzenie propagandy "sukcesu",
- Piotra Lizakowskiego za "zmianę barw" i przejście "POd skrzydła" Majewskiego,
- radnego Zdzisława Radelskiego za POdporządkowanie się Majewskiemu i "bliską współpracę" w temacie śmieci,
- KWW NOWA PRZYSZŁOŚĆ za bezbolesne poddanie się woli "lidera",
Tylko
Tylko 15.03.2017, 08:38
Cztery negatywne wpisy na burmistrza i jego ludzi z rana to o 1 mniej niż zawsze. Widać, że twoja terapia przynosi skutek. Niedlugo może zaczniesz myśleć racjonalnie. Puki co modlę się za Ciebie i twoje zdrowie. Wierzę że ci się jeszcze poprawi.
poligdota
poligdota 16.03.2017, 10:44
nie "PUKI" ale "PÓKI" barania łąko:)
ha ha ha ha
ha ha ha ha 16.03.2017, 11:13
ha ha ha bu ha ha ha BOLEK i lolek są w akcji a prawda jest taka, że jak Burmistrz ma takich POmocników to jaki będzie miał wynik w zbliżających się wyborach? no jaki kto wie?
Bu ha ha
Bu ha ha 16.03.2017, 13:53
Jeżeli burmistrz w wyborach uzyska tylko 5% głosów to będzie miał i tak większe poparcie społeczne niż ty miałeś ;0)
znowu błąd
znowu błąd 16.03.2017, 14:35
"Jeżeli burmistrz w wyborach..." Burmistrz to osoba zatem w kontekście uzyskanego poparcia piszemy Go z wielkiej litery, poza tym szacunek dla urzędu wymaga użycia wielkiej litery :) o moje poparcie nie martw się.
Barania Łąka
Barania Łąka 16.03.2017, 10:56
Proponuję nagrodę dla naczelnego polonisty naszego miasta. W polityce Ci się nie udało dało, ale proponuję działalność w jakimś ciekawym portalu internetowym.

Pozostałe