"Dostałyśmy 6 nominacji do udziału w Mistrzostwach Europy i Świata"

  • 17.03.2017, 12:08 (aktualizacja 24.03.2017, 10:10)
  • admin 24
"Dostałyśmy 6 nominacji do udziału w Mistrzostwach Europy i Świata"
Najnowsze "Przesłuchanie" zdominował temat tańca. Nie mogło być inaczej, skoro naszym gościem jest Iwona Laska - instruktor Zespołu Tańca Nowoczesnego PARADISE.

1 złoty i aż 5 srebrnych medali – czy taki był plan zespołu PARADISE na Mistrzostwa Polski w Karczewie? Podkreślmy, że grupa wzięła udział w kilku kategoriach i w każdej zdobyła medale. Można więc spokojnie powiedzieć, że zespół jest w krajowej czołówce. Konkurs był jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Europy i Świata. Czy Paradise przeszedł do następnego etapu i zaprezentuje się na arenie międzynarodowej? 

Zespół powstał w 2001 roku. Jakie były początki? Grupa działa przy Młodzieżowym Domu Kultury w Karsinie, a kto tańczy w Paradise?Jak wiele osób tworzy zespół i jak można do niego dołączyć?

Kto zajmuje się wymyślaniem choreografii, strojów, całego tanecznego show?

Talent i pasja to jedna strona medalu, z drugiej jest cała część organizacyjna, również finansowa. Skąd pieniądze na działalność?

Bycie częścią PARADISE to nie tylko taniec, ale prawdziwa szkoła charakteru, obycia i odpowiedzialności. O tym, co grupa daje tancerkom, ale też ich rodzinom i całej lokalnej społeczności rozmawiamy w poniższym wywiadzie. Warto obejrzeć!

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

BRAWO
BRAWO 17.03.2017, 14:44
Gratuluje wyników i życzę dalszych sukcesów.

Pozostałe