Kościerzyna. Kino kobiet – Finał Projektu Metamorfoza!

  • 27.03.2017, 11:53 (aktualizacja 29.03.2017, 11:02)
  • Agnieszka Wróblewska
Kościerzyna. Kino kobiet – Finał Projektu Metamorfoza!
Projekt Metamorfoza dobiegł końca w wielkim stylu. Jego finałowa gala odbyła się w minioną sobotę w sali im. Lubomira Szopińskiego. Zobaczmy jak wyglądało to kobiece popołudnie!

Przez dwa miesiące śledziliśmy zmagania uczestniczek Projektu Metamorfoza, którego celem miała być zewnętrzna oraz wewnętrzna przemiana. Jej rezultat można było poznać na wielkim finale w Kinie Remus.

Na gości finałowej gali czekała spora ilość atrakcji. Panie, które tego dnia odwiedziły kino mogły skorzystać z wielu profesjonalnych konsultacji, nie zabrakło porad dietetyków oraz tak zwanej diety pudełkowej. Można było również skorzystać z usług trychologa badając skórę głowy. Dodatkowo panie mogły zażyć relaksujących zabiegów kosmetycznych oraz dowiedzieć się w jaki sposób dobrać odpowiedni biustonosz:

Magdalena Porzezińska – brafitterka: Są cztery podstawowe rzeczy, które powinnyśmy wiedzieć: po pierwsze jaki mamy obwód pod biustem czyli powinnyśmy się zmierzyć pod biustem miarką krawiecką, dodatkowo oprócz obwodu powinnyśmy znać rozmiar miseczki którą nosimy, w sklepie z bielizną powinni nam udzielić informacji na ten temat. Panie w sklepach zazwyczaj nie mierzą obwodu biustu, ja nie mierze tylko optycznie oceniań miseczki robiąc to na podstawie doświadczenia. Kolejne zasady to dobre ułożenie ramiączek, dobre wyprofilowanie fiszbin, zarówno przy mostku jak i pod pachą, tak żeby biustonosze unosiły i zbierały piersi.

Najważniejszym punktem tego popołudnia był wielki finał Pojektu Metamorfoza, na którym nie zabrakło emocji. Monika oraz Justyna, pokazały się wszystkim przybyłym w nowej odsłonie:

Justyna - uczestniczka Projektu Metamorfoza: Warto zacząć, warto wytrwać, bo na moim przykładzie widać, że można to zrobić w każdym momencie swojego życia i właściwie w każdym stanie. Jak zaczynałam swoją metamorfozę to nie było nawet wiadomo, czy będę w stanie korzystać ze wszystkich zabiegów, a okazało się, że są dla mnie bardzo fajne i bardzo korzystne.

Jak przyznały same uczestniczki Projekt Metamorfoza mimo że dobiegł końca jest dla nich tak naprawdę początkiem ich drogi:

Monika - uczestniczka Projektu Metamorfoza: Finał Projektu Metamorfoza jest tak naprawdę początkiem dla nas, będziemy z Justyną dalej uczestniczyć w zajęciach, stosować dietę bo przecież zgubienie 20 kg, które sobie założyłam w dwa miesiące jest przecież niemożliwe, a nawet niewskazane bo przecież byłby  to efekt jojo, a nie o to nam chodzi.

Projekt Metamorfoza to pierwsze takie przedsięwzięcie w naszym mieście, wzbudził jednak spore zainteresowanie wśród kobiet, które pragnęły poddać się przemianie:

Agnieszka Twardowska – pomysłodawczyni Projektu Metamorfoza: Było sporo zgłoszeń, ku mojemu zdziwieniu, natomiast tak jak wcześniej mówiłam, nie wszystkie Panie mogły dostać się do tego projektu, dlatego że projekt nie był finansowany – był bezpłatny dla naszych Pań. Mam nadzieję, że w przyszłym roku znajdziemy więcej sponsorów i będziemy mogły tym samym zaangażować więcej uczestniczek do projektu.

Sobotnie wydarzenie wzbogacił pokaz mody najnowszej wiosenno – letniej kolekcji Salonu Odzieżowego Be Perfect oraz losowanie atrakcyjnych nagród.  

 

 

Agnieszka Wróblewska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe