"Start w zawodach mobilizuje do trenowania"

  • 31.03.2017, 13:18 (aktualizacja 07.04.2017, 11:02)
  • admin 24
"Start w zawodach mobilizuje do trenowania"
Z Michałem Zarachem - kierownikiem drużyny słupskiego WOPR w Kościerzynie rozmawiamy o wszystkim, co związane z pracą ratownika.

Kaszubska Drużyna Słupskiego WOPR działa w powiecie kościerskim i okolicach. Powstała z połączenia drużyny z Garczyna i drużyny Romualda Wołodźki. Jak doszło do tego połączania? Kim są członkowie drużyny, jak wiele osób do niej należy? Jakie jest zaplecze techniczne?

Jak można zostać ratownikiem? Czy drużyna organizuje treningi i szkolenia dla ratowników wodnych?

Siedziba mieści się w Garczynie. Mogłoby się wydawać, że aktywność ogranicza się tylko do lata, ale okazuje się, że Wodniacy Garczyn organizują również zimowiska. Co dzieje się podczas takich obozów?

Kiedy najlepiej nauczyć dziecko pływać? Na kościerskim basenie odbywają się zajęcia oswajające z wodą dla niemowląt. Czy to bezpieczne?

14 kwietnia w Aqua Centrum odbędą się I Mistrzostwa Ratowników Wodnych o Puchar Burmistrza Kościerzyny, zapisy wciąż trwają!

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ratownik basenu
ratownik basenu 19.04.2017, 10:42
oj Kasiu jak Ty dużo wiesz o Mancie...
ale oczywiście najprościej jest klepać bzdury w komentarze.
Gdyby nie p. Michał Zarach kto wynalazłby naszego miestrza Marcina??
Kobieto... zielonego pojęcia nie masz ile walki i poświęcenia było włożone w to, by " młody " się nie poddał.
katarzyna
katarzyna 19.04.2017, 09:34
Niech ktoś posłucha jak ten pan się drze na dzieci na basenie "czy Ty jesteś niepoważny? Ile razy Ci można gadać?! tępe te dzieci jak nie wiem!" to jest pedagogiczne? Przypadkowi instruktorzy, byle zapchać dziurę aby zajęcia się odbyły. Żadna szkółka nie traktuje dzieci, jak ta. Ten pan został wyrzucony z Manty i dobrze się stało, bo dzieci w końcu mają instruktorów, którzy nie odwołują zajęć i się nie spóźniają a atmosfera jest zupełnie inna.
rerf
rerf 06.04.2017, 20:42
tak trzymac

Pozostałe