Deszcz medali dla kościerskich karateków!

  • 05.04.2017, 09:27 (aktualizacja 12.04.2017, 11:38)
  • Mat. nadesłane
Deszcz medali dla kościerskich karateków!
Jedenaście medali zdobyli młodzi karatecy Kościerskiego Klubu Karate-Do "Seiunchin", w Otwartych Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Karate Tradycyjnym, jakie odbyły się 1 kwietnia 2017 r., w Gdańsku. W tym interesującym turnieju, który odbył się w hali "Ergo Arena", wystartowało 376 zawodników z 9 klubów województw pomorskiego i zachodniopomorskiego. 
Kościerski klub, tradycyjnie stanowił silną oraz znaczącą reprezentację w tych zawodach i reprezentowany był przez 31 następujących zawodników z sekcji w Kościerzynie, Lipuszu i Karsinie: Marika Wałaszewska, Michał Treder, Mateusz Jażdżewski, Kornel Żołnowski, Aleksandra Herman, Jakub Młyński, Alan Aszyk Krasiński, Julian Rekowski, Emilia Myszk, Antonina Czarnowska, Roch Mazurkiewicz, Kinga Bartelik, Maksymilian Gdaniec, Dorian Gierszewski, Nikola Romińska, Hubert Mrowiński, Monika Pałubicka, Amelia Gaszewska, Antoni Gdaniec, Oliwia Wnuk-Lipińska, Jakub Liedtke, Wiktorian Trzebiatowski, Karolina Kozakiewicz, Szymon Lindstedt, Kajetan Kurs, Adrian Szyca, Szymon Koźlarski, Kacper Leman, Piotr Jarząbek, Nikodem Jarząbek, Wiktoria Narloch. 

Na szczególne wyróżnienie zasłużył Dorian Gierszewski z sekcji w Lipuszu, który zdobył dwa srebrne medale, oraz zwycięzcy konkurencji - Aleksandra Herman (Kościerzyna) i Julian Rekowski (Lipusz). Warto odnotować też, upragniony medal dla przedstawiciela sekcji w Karsinie - Piotra Jarząbka. 

 
Podopieczni trenerów Wojciecha Mrowińskiego, Pawła Liedtke i Marka Szycy, w sumie zdobyli dwa złote medale, sześć srebrnych, trzy brązowe oraz cztery czwarte miejsca. 

Zdobywcy medali:
Złote:
Julian Rekowski
Aleksandra Herman

Srebrne:
Piotr Jarząbek
Monika Pałubicka
Emilia Myszk
Jakub Liedtke
Dorian Gierszewski - dwa medale

Brązowe:
Szymon Koźlarski
Michał Treder
Maksymilian Gdaniec,

Ponadto na czwartych, punktowanych miejscach uplasowali się: Antonina Czarnowska, Mateusz Jażdżewski, Amelia Gaszewska, Kornel Żołnowski. 

Wszyscy reprezentanci Kościerskiego Klubu Karate-Do "Seiunchin", walczyli z dużą determinacją i ambicją. Nasi zawodnicy odnieśli wiele spektakularnych zwycięstw, pozostawiając w pobitym polu wielu rywali z dużych klubów Gdańska, Gdyni, Wejherowa i Koszalina. W kilku przypadkach młodym, kościerskim wojownikom zabrakło minimalnego przebłysku szczęścia, aby znaleźć się w finałowej czwórce. 

Zawody odbyły się dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku. 

Komplet wyników oraz bardziej szczegółowe informacje, znajdują się na stronie internetowej kościerskiego klubu, pod adresem: http://www.karatekoscierzyna.bnx.pl/news.php?readmore=174
Mat. nadesłane

Zdjęcia (36)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wio
wio 07.04.2017, 13:26
bruce lee
kibic
kibic 07.04.2017, 13:24
tak trzymać
fra
fra 07.04.2017, 13:23
brawo
as
as 06.04.2017, 19:47
super wiadoość
Poziom...Poziomik...
Poziom...Poziomik... 05.04.2017, 19:52
Deszcz medali? Za co? Wszyscy niech pozakładają czarne paski i wio ;)
Alia
Alia 05.04.2017, 19:34
A ja tego karate bardzo nie lubie!tam jest taki młyn cały czas ktoś odchodzi-dochodzi i tak naprawdę jedna wielka ściema atmosfera miedzy zawodnik beznadziejna żadnych "przyjaźni"dzieci chodziły tam przez rok wiem o czym piszę!
King
King 08.04.2017, 15:35
Bzdury piszesz!
Moja córka trenuje prawie cztery lata i nawiązała wiele przyjaźni . Atmosfera na treningach zajefajna . dzieciaki nawzajem sobie pomagają a na zawodach kibicują .Widocznie twoje dzieci nie nadawały się do tego sportu ,w karate potrzebna jest systematyczność , samodyscyplina i ciężkie treningi , po prostu trzeba mieć jaja.
DG
DG 07.04.2017, 18:24
a ja ćwiczę karate już 10 lat. Atmosfera jest super, dzięki karate poznałem wielu ciekawych ludzi :D sądzę, że także wiem o czym pisze.
karol
karol 06.04.2017, 20:57
Nie każdy się nadaje, nie każdy rozumie, nie każdy jest w stanie zachować wysoki poziom etyczny i wysoką samodyscyplinę. Życie jest okrutne ale i sprawiedliwe i każdego ustawia w należnym mu miejscu. Ciebie też ustawiło.
ola
ola 05.04.2017, 19:50
Twoja pisownia świadczy o tym, że nie jesteś Polakiem. Przedstaw się zatem i napisz z jakiego kraju pochodzisz?
Pik
Pik 05.04.2017, 13:46
Brawo. W tym zaganianym świecie jest coraz mniej zasad i wartości. Karate tradycyjne, zgodnie z nazwą, szanuje tradycje. Etykieta, szacunek, odpowiedzialność, sprawność daleka od agresji to słowa klucze w karate tradycyjnym. Jeszcze raz gratulacje.
adam
adam 05.04.2017, 12:05
Warto, żeby wychowawcy młodzieży popatrzyli na trzecie zdjęcie od końca. Jaki jest szacunek między młodymi ludźmi, którzy przed chwilą bili się na macie lub za chwilę będą to robić. To nie boks, MMA, piłka nożna czy rugby. To karate tradycyjne, gdzie szacunek dla rywala jest najwyższą wartością.

Pozostałe