Na majówkę do Parowozowni!

  • 25.04.2017, 09:57 (aktualizacja 28.04.2017, 13:16)
  • admin 24
Na majówkę do Parowozowni!
Jak co roku, 2 maja w Muzeum Kolejnictwa odbędzie się majówka, która przyciąga do Kościerzyny tysiące turystów. W programie przewidziano szereg atrakcji.

Bardzo ciekawą ofertą będzie ekspozycja czasowa pn. „Zapomniane linie kolejowe na Pomorzu”, stanowiąca między innymi pokłosie konkursu fotograficznego. Ważnym punktem programu jak co roku będzie już IV Turniej gry w Baśkę o Puchar Burmistrza Kościerzyny rozgrywany w zabytkowych wagonach. Prócz tego warto zwiedzić w tym dniu ekspozycję stałą Polskiego Czerwonego Krzyża, skorzystać z przejażdżki drezyną, projekcji 3D oraz pokazu zasady działania kolei magnetycznej. Jak zwykle zachęcamy również do obejrzenia ruchomej makiety kolejowej o powierzchni ponad 12 metrów kwadratowych. Serdecznie zapraszamy już od godziny 10.00, wstęp wolny.

Dojazd do Muzeum 2 maja bezpłatnym autobusem miejskim według ustalonego rozkładu jazdy dostępnego na stronie www.miastokoscierzyna.gda.pl

 

admin 24

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Maszynista
Maszynista 26.04.2017, 14:21
Do Kolejarz. Wystarczyło zajrzeć na stronkę muzeum http://muzeumkolejnictwa.com.p…
Kolejarz
Kolejarz 25.04.2017, 20:56
Szkoda,że znikają najcenniejsze eksponaty.Jeszcze trochę i nic tu nie będzie.A odnośnie ostatniej wizyty parowozu w Kościerzynie nie było kompletnie żadnej informacji na kościerskich stronach.Wstyd.

Pozostałe