Kamila Bałanda z brązem Mistrzostw Świata!

  • 05.11.2015, 14:09 (aktualizacja 12.11.2015, 13:27)
  • KS Champion Kościerzyna
Kamila Bałanda z brązem Mistrzostw Świata!
22 medale Kadry Polski na Mistrzostwach Świata seniorów w kickboxingu. Wśród nich brązowy medal zawodniczki KS Champion - Kamili Bałandy!

Zawody odbywały się w Belgardzie (Serbia) w dniach 24.10-1.01.2015r.

Pierwszą walkę Kamila Bałanda stoczyła z reprezentantką Turcji - Sebilegul Calik wygrywając na punkty 3:0 i tym samym dostając się do strefy medalowej. W półfinale nasza zawodniczka spotkała się z reprezentantką Chorwacji - Nives Radic, która jest Mistrzynią Świata z 2012 i 2013r. Po bardzo ciężkim pojedynku sędziowie uznali, że lepsza była Chorwatka, która po raz kolejny sięgnęła po najwyższy laur zostając Mistrzynią Świata.

Warto dodać, że Kamila Bałanda jest jedną z niewielu zawodniczek, która od ponad 10 lat przywozi medal z każdej imprezy międzynarodowej. Ważny jest też fakt, że Kamila Bałanda została przepisana do wyższej kategorii i wystartowała w kategorii wagowej -70kg. Cieszy to, że udało jej się odnaleźć i zdobyć kolejny medal do kolekcji

KS Champion Kościerzyna

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

abcd
abcd 11.11.2015, 10:50
Ile zazdrości proponuje ruszyć dupe i osiągnąć to co P.Kamila a nie siedzieć przed komputerem i szukać dziury w całym
kaszub
kaszub 11.11.2015, 08:45
Pani Kamila jest trenerem Szkoły Sportów Walki"Champion"prowadzi zajęcia dla dwóch placówek:Gdańska i Kościerzyny,Reprezentuje Championa,a Champion jest JEDEN. Z tego co wiem to również rozpowszechniała kickboxing w Tczewie i Rumi,ale tam nie było takich"buraków"jak"pik"czy "arek"zamiast się cieszyc że są ludzie którzy poswięcają swój czas na to żeby w waszym miescie coś się działo(a nie dzieje się za dużo)to szukacie sobie zajęc piszac anonimowe teksty.Jezeli jestescie tacy"kozacy"to możecie podejsc do niej na zajęcia do szkoły w której uczy-Championa lub Ekonomika w Koscierzynie i jej to bezposrednio powiedziec,a nie zachowaywac się jak tchórze.
Pik
Pik 09.11.2015, 21:50
Czy na całym świecie jest tylko 5 zawodniczek . Śmiech. Balanada wygrala jeden, uwaga jeden, pojedynek i weszła do półfinału gdsie przegrala. I to był jej calywystep.Co z tego, że pracuje w Ekonomiku. Sztuki walki przez 45 minut w tygodniu. w czasie lekcji trzeba sprawdzić obecność, czasami wystawić oceny i ile zostaje na trening sztuk walki. Dużo krzyku o nic.
champion
champion 11.11.2015, 10:47
Proponowałbym się zmierzyć z pania Bałandą wstyd by ci się chłopie zrobiło ;)
kaszub
kaszub 11.11.2015, 08:49
koleś ,ty chyba nigdy nic nie trenowałeś,a życie znasz tylko w necie i kabarecie
Uczeń
Uczeń 10.11.2015, 14:51
Nie 45 minut , a 2 godziny lekcyjne :) 45+45 = 90 minut + 5 minut przerwy pomiędzy obiema lekcjami = 95 minut. Obecność sprawdzana jest błyskawicznie w czasie prowadzenia rozgrzewki , po intensywnej rozgrzewce jest długi czas na trening . Proponuję nie wypowiadać się na tematy o których nie ma się pojęcia i w których się nie uczestniczy .
Zorientowana
Zorientowana 06.11.2015, 20:28
Ludzie nic nie wiecie a pieprzycie aż strach. Przecież Kamila Bałanda jest nauczycielką w kościerskim Ekonomiku. Prowadzi między innymi tam fakultet z WF- sztuki walki.
Sasza
Sasza 06.11.2015, 21:55
No i co z tego? Reprezentuje klub GKS Champion Gdańsk.
Tak myślę...
Tak myślę... 06.11.2015, 16:52
Myślę, że piszą o niej dlatego, że trenuje kościerskich Championów.
Arek
Arek 05.11.2015, 23:16
Znowu jakiś "sukces" widmo nie mający nic wspólnego z naszym regionem. Dziewczyna reprezentujaca klub z Gdanska, tu link na potwierdzenie: http://pzkickboxing.pl/wyniki/… zdobywa brązowy medal w marionetkowej, smiesznej konkurencji podczas jakiejś farsy zwanej mistrzostwami świata. Uwaga - w tej jej konkurencji wystartowało 5 zawodniczek, z czego 4 już przed startem miały zapewniony medal. ( rozdano jeden złoty, jeden srebrny, dwa brązowe). Balanada wygrala jeden, uwaga jeden, pojedynek i weszła do półfinału gdsie przegrala. I to był jej calywystep. Wygrala z turczynką Sebilegul Calik a przegrala z chorwatką Nives Radis. Tu link do tego "wydarzenia" z wynikami szczegółowymi: http://www.wakoweb.com/en/news… Trzeba wejść na plik o skrócie LK pools.pdf.
Zstanawiam się jaki jest cel pisania o tej dziewczynie reprezyntujacej klub CVhampion Gańsk w kościerskim portalu regionalnym?
kaszub
kaszub 11.11.2015, 09:02
"marionetkowa śmieszna konkurencja....nastepny "as"a moze to ten sam:( panie arku nie będę sie rozpisywał na ten temat,ale w sporcie jest tak że wystarczy czasami oddac jeden dobry skok,lub rzut,czy przebiec 100m żeby zostac Mistrzem Świata,z tym że:żeby to zrobic trzeba że tak powiem "zapierdalac całe życie"Tam gdzie pani Kamila walczyła startują najlepsi zawodnicy na Swiecie jest to najsilniejsza federacja WAKO,nie każdy tam jezdzi ponieważ jest wysoki poziom walk.Leszkowi Blanikowi też pan napisze że oddał jeden skok i został mistrzem olimpijskim????kolego zrozum ze sam start na takich czy innych mistrzostwach to juz jest sukces,wczesniej są eliminacje,Mistrzostwa Polski itp.eżeli uważasz że poziom p.Kamili jest niski to świadczy tylko o tym że nie znasz się na sporcie i jesteś tylko pismakiem-pozdrawiam-kaszub
Kościerzak
Kościerzak 05.11.2015, 22:50
A co to ma wspólnego z Kościerzyną, czy chociażby powiatem kościerskim?
champion
champion 11.11.2015, 10:48
Jest reprezentantką KS Champion Kościerzyna

Pozostałe