Noc Muzeów - zapraszamy do Będomina!

  • 15.05.2017, 10:00 (aktualizacja 15.05.2017, 13:34)
  • Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie
Noc Muzeów - zapraszamy do Będomina! http://mng.gda.pl
Serdecznie zapraszamy 20.05.2017 roku do Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie Europejską Noc Muzeów 2017. W tym roku skupimy się na rocznicach związanych z Pieśnią Legionów Polskich we Włoszech, która już pod inną nazwą i ze zmienioną treścią od 90 lat jest naszym hymnem narodowym.

W tym roku będziemy mieli przyjemność gościć orkiestrę Szkoły Muzycznej I stopnia w Kościerzynie im. Mazurka Dąbrowskiego, która zagra dla Państwa koncert. Tradycją już jest obecność u nas rekonstruktorów z Garnizonu Gdańsk, którzy pomogą Państwu przenieść się w czasie i wziąć udział w tajemniczej misji. Nie zabraknie przy tym gier historycznych oraz konkursów z nagrodami. Jak co roku będą mogli Państwo uzupełnić swoje biblioteczki o cenne publikacje Muzeum Narodowego w Gdańsku, które z okazji Nocy Muzeów będą dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Na wszystkich zmarzniętych i głodnych czekać będzie ognisko, dlatego prosimy pamiętać o zabraniu ze sobą kiełbasek.

Dzięki uprzejmości Gminy Nowa Karczma, będzie kursował specjalny darmowy autobus na linii Nowa Karczma-Lubań-Kościerzyna, dzięki któremu będą mogli Państwo skorzystać z atrakcji przygotowanych przez wszystkie okoliczne muzea.

Zapraszamy w sobotę 20.05 już od godziny 18:00

Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe