"Chcę, żeby docenić markę zespołu UKS PCM"

  • 26.05.2017, 11:28
  • admin 24
"Chcę, żeby docenić markę zespołu UKS PCM"
Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Dariuszem Męczykowskim - radnym Sejmiku Województwa Pomorskiego, Przewodniczącym Szkolnego Związku Sportowego w Gdańsku, trenerem UKS PCM Kościerzyna oraz dyrektorem Zespołu Szkół w Nowej Karczmie.

Zakończyła się pierwsza edycja akcji "Całe Pomorze gra w piłkę ręczną". Finałowe mecze dziewczyn odbyły się w Nowej Karczmie. Wygrały reprezentantki właśnie tej miejscowości. To kolejny sukces drużyny szczypiornistek z Nowej Karczmy. Może są wśród nich przyszłe zawodniczki UKS PCM?

To nie był łatwy sezon, ale naszej drużynie udało się wywalczyć pozostanie w Superlidze. UKS PCM zajął 10 miejsce w tabeli i uniknął baraży. Udało się wywalczyć pozostanie w Superlidze, ale czy rzeczywiście będziemy grać w najwyższej klasie? Liga zawodowa stawia przed naszym klubem listę wymagań. Największe wyzwanie to budżet. Jakie pieniądze musi zabezpieczyć klub? Czy odbyły się już rozmowy z samorządami w kwestii pomocy finansowej?

Zarząd Województwa Pomorskiego zapowiedział, że planowane są wielkie inwestycje w szpitalach. Czy zmiany czekają też kościerską lecznicę?

Jakie są plany naszego gościa na zbliżające się wybory?

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Egoizm
Egoizm 12.06.2017, 00:57
Polecam Oświadczenie Majątkowe za 2014 rok dochód z PCK Garczyn ponad 7 tysięcy złotych http://bip.pomorskie.eu/a,1546…
Strasząc RIO walczy się o własną wypłatę.
panie Darku
panie Darku 10.06.2017, 13:52
zostaw nieudaczników i chodź z nami.
kibic
kibic 08.06.2017, 17:17
to był dobry sezon dla drużyny. Przyniósł kibicom ogrom emocji. Cieszę się, że tak dobrze wam poszło. Panie Darku liczę na to, ze kolejny sezon będzie jeszcze lepszy. Macie naprawdę ogromny potencjał.
Janusz T
Janusz T 06.06.2017, 11:46
Gratuluję tak wspaniałej walecznej córki. To jest przyszlość naszego sportu.
Panie Michale larum grają a Ty się nie zrywasz?
Panie Michale larum grają a Ty się nie zrywasz? 01.06.2017, 06:57
władzę którą odzyskaliśmy z wielkim trudem, ogromną determinacją wielu pańskich kolegów, przyjaciół nie można zmarnować!
czasu nie wrócisz, nic nie zmienisz
czasu nie wrócisz, nic nie zmienisz 02.06.2017, 06:40
rozeszło się towarzystwo, "nic nie mogę" zostanie historycznym niewypałem
PIS
PIS 02.06.2017, 07:33
DOBRA ZMIANA do Kościerzyny jeszcze nie dotarła
prawda o Męczykowskim
prawda o Męczykowskim 31.05.2017, 21:11
Męczykowski to start, przepity moczymorda. I do tego jak obłudny i zakłamany jak cała PO.
Kamil
Kamil 01.06.2017, 06:58
Tak czytam ten chamski wpis i sobie myślę, że każdy upada, bo to rzecz ludzka, ale najważniejsze, to umieć się podnieść. Ten Męczykowski umiał się podnieść i naprawdę dużo dobrego zrobić, a Ty który piszesz takie rzeczy, to zwyczajnie osiągnąłeś dno i tam jesteś.
Prawda
Prawda 31.05.2017, 21:40
jest taka, że Męczykowski dużo w życiu wypił i przeszedł. Jednak potrafił przezwyciężyć ten straszny nałóg, nie dość tego, potrafił stworzyć taki biznes w którym zatrudnia szereg ludzi, potrafił stworzyć drużynę i doprowadzić ją do super ligi, a do tego od wielu lat pomaga potrzebującym. Założył rodzinę, jego syn własnie zdawał maturę, a córka osiąga sukcesy w sporcie. W sumie to taka jest prawda. Ty zaś czym możesz się poszczycić oprócz tego, że opluwasz na forach wartościowych ludzi?
Zenek
Zenek 31.05.2017, 19:18
Chyba ktoś pomylił fora i nie potrafi odróżnić naszego wspaniałego Darka od naszego Burmistrza, ale co zrobić, niektórym padło na oczy a innym rozum odebrało i piszą co popadnie i gdzie popadnie. Panie Darku gratuluję sukcesów nie tylko sportowych.
Henryk
Henryk 31.05.2017, 18:41
Majewski to wielki PAPUDRAK
Burmistrzu
Burmistrzu 31.05.2017, 18:36
gdzie Twoi ludzie co ci POmagać mieli? Gdzie ci z którymi do wyborów szedłeś? Gdzie realizacja Twoich obietnic?
załamka
załamka 31.05.2017, 20:02
ten na fotce to nie jest burmistrz. Czy opozycja obecnego burmistrza naprawdę już nie wie kogo zwalcza?
Panie Majewski
Panie Majewski 31.05.2017, 18:33
Ty się nie zrywasz? Do boju nie stajesz?
Darek Ty zawsze byłeś za PISem
Darek Ty zawsze byłeś za PISem 29.05.2017, 06:39
:)
na Niego
na Niego 29.05.2017, 06:54
Jak dla mnie to obojętne za czym on jest czy za PIS czy za PO, dla mnie liczą się jego działania i dlatego będę na niego głosował, bo dużo robi i to dobrych rzeczy.
Jola
Jola 29.05.2017, 20:43
Dla mnie też nie liczy się partia ale człowiek. Najbardziej taki co umie się dogadać dla dobra ogółu. No a taki jest ten pan.
Matulski
Matulski 28.05.2017, 21:12
ja tam zawsze byłem jestem i będę za promocją zdrowia i sportu wśród dzieciaków, a szczególnie teraz w dobie komputerów i komórek.
Lokalny Patriota
Lokalny Patriota 27.05.2017, 05:47
Mnie najbardziej cieszy, że drużyna pozostanie w super lidze, było sporo nerwów i adrenaliny, ale o to chodzi w sporcie. Chodzę na niemal każdy mecz i kibicuję. Dla mnie jest ważne, że to nasza lokalna drużyna, że powstała tutaj i bardzo się z nią utożsamiam zarówno w zwycięstwach jak i porażkach.
nie przesadzaj
nie przesadzaj 27.05.2017, 08:07
w tej drużynie nie grają nasze dziewczyny i brakuje im związku z naszym Powiatem, Miastem i Gminą.
Janek
Janek 27.05.2017, 08:38
Kto jest filarem tego zespołu, kto go tworzył, jakie były składy. Przecież ten zespół tworzyły nasze dziewczyny z miasta właśnie z powiatu i gminy, a teraz trener szuka narybku, robi akcje, aby znowu włączyć nasze zawodniczki. Promuje piłkę ręczną, działa, nie spoczął na laurach. Znam wiele dziewczyn z Kościerzyny które były i są związane z zespołem.
BB
BB 27.05.2017, 01:15
Stop okaleczaniu dzieci
http://stopnop.com.pl/protest/
Mark
Mark 26.05.2017, 22:57
spoko gostek
Olek
Olek 26.05.2017, 18:14
cosik mi pachnie koscierską marką szenajdy
Teddy
Teddy 26.05.2017, 21:43
oj Mam nadzieje że Męczyk jest jak najdalej od tamtej Szenajdowskiej marki, ale jak najbliżej do tej sportowej, marki na którą naprawdę ciężko pracował, co widać po osiągnięciach jego ijego drużyny. Najlepsze, że mimo tylu rzucanych kłód przez zawistnych ludzi on robi dalej to co umie i to ze wspaniałym efektem, tak jak by na przekór tym co w niego nie wierzą. Oby takich ludzi było więcej.
Zen
Zen 26.05.2017, 16:45
Pamiętam jak na forach pisano, że to kiepski trener i czas aby odszedł, a facet teraz znowu pokazał klasę i utrzymał zespół w super lidze. Brawo za wytrwałość i działania. No a przeciwnicy niech dokonają tego co on dokonał, a dopiero wtedy niech się wypowiadają.
Do darka
Do darka 26.05.2017, 16:27
ZA grosz nie masz wstydu. Zachowujesz się jak dziecko, któremu zabrano zabawkę. Wstyd., Odejdź z honorem.
Czytaj to
Czytaj to 26.05.2017, 15:21
Marta jak zawsze śliczna
Kibic
Kibic 26.05.2017, 14:44
Ciężka praca popłaca. Najważniejsze że się utrzymaliście w superlidze. Gratulacje.

Pozostałe