Gratulacje i wyróżnienia na sesji Rady Gminy

  • 01.06.2017, 10:44 (aktualizacja 05.06.2017, 11:15)
  • Urząd Gminy Kościerzyna
Gratulacje i wyróżnienia na sesji Rady Gminy
Sesja Rady Gminy w dniu 30 maja 2017 r. miała wyjątkowy charakter. W związku z różnymi ważnymi wydarzeniami uhonorowane zostały wyjątkowe osoby, działające na rzecz rozwoju naszej gminy.

Pan Marian Knuth z Wielkiego Klincza odebrał nagrodę w dziedzinie sportu za osiągnięcia w 2016 roku. Pan Marian to utytułowany zawodnik w kategorii weteranów w wyciskaniu leżąc, martwym ciągu oraz trójboju siłowym, Mistrz Polski i Mistrz Świata. Swoimi działaniami promuje Gminę Kościerzyna wszędzie, gdzie zdobywa medale i puchary.

Statuetki Małego Niedźwiedzia otrzymali Maria Dorau i Andrzej Toczek, wieloletni pracownicy urzędu gminy Kościerzyna.

Sesja była też okazją do uhonorowania sołtysów, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca w plebiscycie "Sołtys Pomorza" w powiecie kościerskim.

W kategorii "sołectwo" nagrody odebrali: Katarzyna Formela ze Skorzewa (I miejsce), Jerzy Miętki z Zielenina (II miejsce) i Marcin Żurek z Łubiany (III miejsce). W kategorii indywidualnej "sołtys" uhonorowani zostali: Krystyna Marczyk z Wielkiego Klincza (I miejsce), Katarzyna Formela ze Skorzewa (II miejsce) i Stanisław Kerlin z Wąglikowic (III miejsce)

Podczas sesji radni otrzymali również wyjątkowy prezent. Wieloletni Przewodniczący Rady Gminy Kościerzyna Zygmunt Szulist z okazji 25-lecia gminy przekazał dzwon, który od tej pory będzie zaczynał i kończył wszystkie posiedzenia Rady Gminy.
 .

Urząd Gminy Kościerzyna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Monika
Monika 01.06.2017, 21:25
Żurek, ty miał jeansy??? GRATULACJE
Morth
Morth 01.06.2017, 22:27
Ten po prawej też miał jeansy. To taka nonszalancja. No i ładnemu we wszystkim ładnie. Marcinie nie zmieniaj się i dalej bądź Królem Wioski
Karlik
Karlik 01.06.2017, 12:10
Sołtys nasz wspaniały w końcu został doceniony. Działaj tak dalej.

Pozostałe